dowolna

Domy z pustaka Kraków - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

194 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 480 000 zł142,50 m² 10 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z garażem duża działka stan deweloperski -kostrze N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 142,50 m2 na kameralnym spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 000 zł64,45 m² 10 969,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Promocja na maj! 707.000 zł! Ostatni środkowy segment! Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 087 083 zł87,27 m² 12 456,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 521 312 zł149,19 m² 16 900,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł150 m² 10 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej funkcjonalnych części Krakowa Łagiewnikach, ul. Fredry. Nieruchomość idealna dla rodzin, które chcą połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł208 m² 14 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka | 208,46 m powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny, dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł275 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o pow. ok 275m2 położony na 16 arowej działce zlokalizowany południu Krakowa- swoszowicach. Dom Powierzchnia całkowita domu to ok 275 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł214 m² 7 378,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:934 m²

Dom z basenem, dużą działką i widokiem na zieleń | Kraków Wadów Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części Krakowa Wadów, przy ul. Za Ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł197 m² 13 451,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow 26,8 ara w Krakowie. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł284 m² 42,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do wynajęcia: kraków, pychowice, ul. Słońskiego Dom o powierzchni 284m2 znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł133 m² 12 706,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferujemy do sprzedaży parterowy dom wolnostojący przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie. Nieruchomość z końca lat 90-tych w bardzo dobrym stanie, wg. Mpzp jest w możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł220 m² 13 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 220 m z potencjałem inwestycyjnym i egzotycznym ogrodem - Kraków, kostrze. Szukasz domu, który oferuje coś więcej niż tylko metraż? Ta nieruchomość w zielonym Kostrzu to.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł266 m² 6 766,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Przestronny dom wolostojący do remontu Z ogrodem, tarasem 51 M2 I sałną kraków kliny Unikalna Oferta! Do Sprzedaży Dom Wolnostojący na Klinach z Ogrodem i Garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 697 000 zł180 m² 9 427,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:978 m²

Dom, kraków, ul Rumiakowa, 165 m 2 , działka 10 a, 1697 tys zł. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku, położony w Krakowie przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł139,55 m² 10 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa niższa cena - 75 000 zł Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł187,80 m² 7 715,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:855 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się W cichym I spokojnym miejscu na granicy krakowa oraz zastowa oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości danax dom Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł112,94 m² 11 687,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Do sprzedaży mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, elegancki, jasny i przestronny segment w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł112,73 m² 8 515,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:106 m²

W ofercie nowoczesny, 5-pokojowy segment o powierzchni 112,73 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w formie wiaty, położony w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 189 000 zł156,99 m² 13 943,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:132 m²

Bliźniak 157 m | 6 pokoi | taras 30 m | garaż | bez pcc Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156,99 m , położony w kameralnej inwestycji Sunny.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł109 m² 11 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolny od zaraz. Oszczędny dom o powierzchni 109m2 który składa się z wiatrołapu , kuchni , salonu , 2 łazienek oraz 3 pokoi na poddaszu. Jest garaż murowany z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

mHouse Kraków Lokal A2 | 99,22 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 430 000 zł170,02 m² 8 410,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Opis nieruchomości: zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 170 m , zlokalizowanego na kameralnym i zamkniętym osiedlu Działowskiego Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł101,30 m² 10 355,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

mHouse Kraków Lokal B2 | 101,3 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł250 m² 10 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:883 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny dom wolnostojący w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki dom Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 250 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł125 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

MB Estates zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej do wykończenia. Dom bliźniak Ta wyjątkowa nieruchomość, łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 115 000 zł137,09 m² 8 133,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Z przyjemnością prezentuję kameralną inwestycję mieszkaniową przy ul. Wrobela. Projekt obejmuje: - 2 budynki w zabudowie bliźniaczej - 4 segmenty To wyjątkowe osiedle łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł78,45 m² 11 459,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Dom szeregowy 78,45 m , 4 pokoje na trzech kondygnacjach, stan deweloperski z gotowymi schodami żelbetowymi, piecem gazowym i podłogówką na każdym poziomie. Borowinowavita drugi etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł140 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera: 0% prowizji, 0% podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży energooszczędnych domów na kameralnym Osiedlu Grębałowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł140 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera: 0% prowizji, 0% podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży energooszczędnych wolnostojących domów, zlokalizowanych na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 510 000 zł194,67 m² 7 756,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Bez prowizji, bez pcc Nowoczesny 5 pokojowy dom pod Krakowem przestrzeń, jakość i spokój, na który zasługujesz. Posiadamy W tej inwestycji kilka domów Zamieszkaj w miejscu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł89,09 m² 10 663,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej - Kraków, bieżanów, okolice ul. Fryderyka Zolla inwestycja Z pozwoleniem na użytkowanie stan deweloperski prowizja 0% Na sprzedaż nowoczesne domy.

Szczegóły ogłoszenia

2 196 000 zł173,50 m² 12 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Do sprzedania dom z pięknym ogrodem, kraków, tonie, ul. Potoczek. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173,5 m2 z garażem w bryle budynku. Powstał w 2011 roku jako.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę ekskluzywnego, czteropokojowego domu z garażem i urokliwym ogrodem na prestiżowym, monitorowanym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł166 m² 11 746,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę wyjątkowego domu na sprzedaż o powierzchni całkowitej 166 m2, położonego w krakowskich Łagiewnikach. Dom ten zachwyca nowoczesną formą.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł294,41 m² 18 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Prestiżowa willa miejska W zielonej części krakowa Na sprzedaż wyjątkowa willa miejska klasy Premium, położona w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł145 m² 8 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Kraków Wróblowice Najważniejsze atuty dom jednorodzinny o pow. użytkowej ok. 145 m działka 7,7 ar (ok. 770 m ) przestronna piwnica 56 m dwie łazienki + osobne wc spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 370 000 zł132 m² 17 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Skrót najważniejszych informacji: wyjątkowo ekonomiczny dom: wszystkie opłaty wynoszą około 600 zł miesięcznie. Zamknięte osiedle: 8 nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 343 970 zł123,30 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż oferujemy dom, który łączy miejski styl życia z prywatnością własnego ogrodu. Inwestycja realizowana u zbiegu ulic Spacerowej i Babińskiego. Szczegółowy rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 435 530 zł131,70 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5