dowolna

Domy z pustaka Kraków - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

193 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

193 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł151 m² 11 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Do sprzedania dom w cenie mieszkania - Kraków/ Bronowice ul. Szarotki dla biura/ sprzedaje biuro sprzedaży dewelopera. Przedstawiamy Państwu wykończony dom o powierzchni 139 m2 ( pow. wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł201 m² 7 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Wola Duchacka - ulica Szczęśliwa / rejon Bonarka City Center / Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 201 m2 i użytkowej ok. 177 m2, położony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 410 000 zł139,55 m² 10 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:62 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa niższa cena - 75 000 zł Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 347 000 zł131,63 m² 10 233,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta sprzedaży nowoczesnego domu dwulokalowy w Krakowie. Położony w dzielnicy Podgórze między Kobierzynem a Kliny Zacisze. Inwestycja obejmuje dwa niezależne lokale mieszkalne: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 550 000 zł161,80 m² 9 579,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

U w A G A! Przy tej ofercie gratis konsultacja z architektem wnętrz! Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Krakowie - Grębałowie. Dom o pow. użytkowej około 120 m2 usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 291 zł95,07 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Kameralny luksus blisko Krakowa Na sprzedaż wyjątkowy, trzypoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 95,07 m , stanowiący połówkę bliźniaka w zabudowie szeregowej. Inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 865 000 zł216 m² 8 634,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Dom | Bliźniak | 156 m | ogródek | garaż | ul. Kobierzyńska Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 156 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 188 900 zł125,08 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł355 m² 10 141 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:160 m²

Mistrzejowice , duży dom - lokal komercyjny + 3 mieszkania Okolice ulicy Wojciecha Korfantego. Układ pomieszczeń na kilku kondygnacjach pozwala na wykorzystanie w celach biznesowych (gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Biuro Nieruchomości bracia sadurscy ma do zaoferowania 4 domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120m2 z powierzchnią działki od 3,8 do 5 arów. Domy zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł176 m² 8 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i spokojnej części Kraków ul. Grębałowska (dzielnica Grębałów). Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł170 m² 7 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z widokiem na łąki (pola Witkowickie) z aktualnym pozwoleniem rozbudowy. Z przyjemnością prezentujemy wolnostojący dom jednorodzinny położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł152,50 m² 11 770,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:384 m²

Ładny, zadbany dom W bardzo dobrej lokalizacji lokalizacja Prezentujemy jasny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na około 4-arowej działce w kameralnej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł107 m² 9 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaka o powierzchni użytkowej 107 m z ogródkiem o powierzchni 500 m2 zlokalizowany w dzielnicy Nowa Huta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

mHouse Kraków Lokal B1 | 99,22 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 000 zł168,52 m² 11 690,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie -dębniki Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

993 000 zł78 m² 12 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż nowy, komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 78 m2 (pow. użytkowa 69 m2).

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł300 m² 14 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom jednorodzinny stare dębniki! Rejon ulicy Pietrusińskiego, spokojna, zielona okolica. Dwupiętrowy, podpiwniczony. Na parterze: przestronna, całkowicie otwarta przestrzeń z częścią jadalną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł215 m² 13 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom , kupujący nie płaci podatku pcc Budynek o podwyższonym standardzie w prestiżowej lokalizacji Krakowa, wola Justowska. Dom z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł150 m² 126,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jedyny taki Dom - Twoje Unikalne Miejsce ul. Betonowa Kraków, nowa Huta tylko U nas! oferta na wyłączność. Okolica, która nastraja do wypoczynku. Dom, który to w pełni umożliwia. Witam.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł530 m² 8 471,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Urokliwy Dom z Przestronnym Ogrodem w Tyńcu - Blisko Natury, blisko Krakowa niecodzienna nieruchomość W sercu bielańsko-tynieckiego parku krajobrazowego Przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł132 m² 16 280,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyłączność! Nowa oferta! Niskie koszty utrzymania, przestrzeń i doskonała lokalizacja w jednym! 132m2 użytkowe - po podłodze ok. 150m2 zadzwoń I umów się na spotkanie! +48 531 807.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 705 zł64,45 m² 12 299,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:156 m²

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł140 m² 9 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m w Krakowie przy ul. Jasełkowej, położony na działce ok. 500 m . Inwestycja obejmuje dwa niezależne domy wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł124,34 m² 22 518,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Wszystkim Klientom poszukującym nowoczesnego domu w sercu Krakowa serdecznie polecam! lokalizacja: kraków/ ul. Wiosenna Prezentowana oferta to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł147 m² 2 993,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Biuro nieruchomości Vestalia Property przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego przy ul. Pysocice w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie (woj. małopolskie). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż funkcjonalny przestronny dom z dużym potencjałem w spokojnej okolicy - dzielnica Bieżanów Prokocim Ta rozwojowa nieruchomość o powierzchni 150 m2,została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł123 m² 7 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł180 m² 9 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Opatkowice, wolnostojący dom na kameralnym, małym osiedlu! Spokojna okolica, bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura. Dogodny dojazd do centrum Krakowa, w pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł116,65 m² 24 852,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w dzielnicy Wola Justowska. Wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Dostępny od zaraz. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Dom położony na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł132,50 m² 13 954,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Przestronny, nowoczesny i wykończony dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej okolicy na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Wyżynnej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł121 m² 10 702,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:743 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej spokojna okolica, kraków Bieżanów lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Henryka Hoyera w krakowskiej dzielnicy Bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł96 m² 8 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej poziomej nowa huta z siedmioarową działką! Powierzchnia domu 96 m?, na pierwszej kondygnacji. Powierzchnia mieszkalna to 75m2, garaż i wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 772 000 zł296 m² 19 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wyjątkowa willa Z prywatną strefą wellness | wola justowska | 296 m W sercu jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa powstała nieruchomość, która redefiniuje pojęcie luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł214 m² 6 775,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

0% prowizji od Kupującego! Biuro sprzedaży Dewelopera! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 214 m2, położony na ok. 2,4 a działce. Nieruchomość znajduje się w osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 655 000 zł378 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnej Willi położonej w sercu Woli Justowskiej. Opis nieruchomości - Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł272,76 m² 14 664,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący, parter + poddasze jest zlokalizowany w Krakowie przy ul. Chełmońskiego w bardzo atrakcyjnej okolicy. Ulica Chełmońskiego to miejsce położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 470 000 zł101 m² 14 554,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96 m w Krakowie (dzielnica Bieżanów) z ogródkiem - 300 m . Lokalizacja To miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł149 m² 8 389,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rodzinny bliźniak w sercu Tyńca - 149 m2 przestrzeni i prywatności przy ul. Benedyktyńskiej do kupienia w korzystnej cenie. Szukasz domu, który łączy bliskość podkrakowskiej natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł170 m² 10 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom wolnostojący 170 m na 15-arowej działce Kraków, opatkowice Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 170 m , położony na dużej,.