Dom Kraków
Ruczaj, Kraków, małopolskie
- 2 650 000 zł
- 276,90 m²
- 9 570,24 zł/m²
Barbara Gajos
Skontaktuj się
Dom Kraków
Ruczaj, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Dom Kraków
Zaktualizowane: 22 maja 2026
2 650 000 zł 276,90 m² 9 570,24 zł/m²
dom wolnostojący
6
916 m²
garaż
2002
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
916 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2002Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 2 650 000 zł (9 570,24 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 276,90 m², 6 pokoi, 3 łazienki; stan: do odświeżenia
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2002
- materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: plastikowe
- Działka: 916 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: oddzielna
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Emmerson Lumico sp z o o, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 5760/6342/ODS
Lokalizacja
- Adres: Ruczaj, Kraków, małopolskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, basen, tenis, centrum handlowe, bank
Opis nieruchomości
Dom z dużym potencjałem w Krakowie | 276,9 m² | 6 pokoi | 2 wejścia | idealny pod biznes i zamieszkanie.
Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny do zamieszkania z 2002 roku, położony w Krakowie-dzielnica Ruczaj, na działce o powierzchni 9,16 ara. Nieruchomość o łącznej powierzchni 276,9 m² to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalności oraz możliwości dopasowania domu do własnej wizji. (...)
516 000...
516 000 928