dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 604 ogłoszenia

1 630 200 zł86,06 m² 18 942,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Mint Property prezentuje lokal przeznaczony pod działalność gastronomiczną o powierzchni 86,06 m2 położony przy ul. Krowoderskiej. W lokalu prowadzona jest restauracja, podpisana umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 200 zł46 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Henryka i Karola Czeczów w Krakowie. Nieruchomość po generalnym remoncie w 2025 roku, gotowa do umeblowania i aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mint Property prezentuje na sprzedaż jasną i przytulną kawalerkę o powierzchni 20 m , położoną przy ul. Gnieźnieńskiej w dzielnicy Prądnik Biały / Azory w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 920 000 zł86,54 m² 22 186,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie, znajdujące się na ul. Wenecja w dzielnicy Stare Miasto.Prezentowana nieruchomość o powierzchni 86,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł56 m² 24 446,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe, świeżo wykończone 3 pokojowe mieszkanie (55.95m2) w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie przy ul. Mogilskiej. Inwestycja młyny mogilska zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 434 zł25,89 m² 19 870 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 681 zł38,44 m² 20 152,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł44,01 m² 28 857,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,01 m, zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy z windą przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w pięknie odrestaurowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 133,35 m2 , zlokalizowane w rejonie Placu Biskupiego / ul. Długiej. Mieszkanie znajduje się we frontowej części 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 517 zł74,67 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami ,widok na zieleń! I podatku 2%pcc Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż narożne 3 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł33,23 m² 24 044,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * Kupujący nie płaci podatku pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,23 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Aleksandry, dz.Bieżanów. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł60 m² 23 166,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży apartament na Starym Mieście w rejonie ul. Straszewskiego, bliskiej odległości od Wawelu. Komfortowy apartament w centrum o powierzchni 60 m2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 418 966 zł90,38 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 888 zł44,88 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł49 m² 24 469,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 38,52m2 w prestiżowej inwestycji "steam Park", w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 520 zł49,20 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł122,80 m² 9 731,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

! 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! 2 miejsca postojowe W cenie! Do sprzedania atrakcyjne pięciopokojowe, dwupoziomowe mieszkanie F2 zlokalizowane na nowo budowanym osiedlu w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 390 000 zł300 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Ekskluzywna willa w Swoszowicach [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży ekskluzywnych domów w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł49,43 m² 12 927,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 637 zł52,22 m² 13 321,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 343 m² 409,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1343m2 na Panoramę krakowa/podgórze Duchackie. Lokalizacja: najbliższa okolica bogata w zieleń oraz pełną infrastrukturę np. przystanek komunikacji miejskiej, sklep spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49 m² 18 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 49 M2 / dwa pokoje / aneks kuchenny na bunscha park. Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Z balkonem I podziemnym miescem parkingowym blisko galeri atut ruczaj. Być.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł89,68 m² 26 761,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ekskluzywny apartament z balkonem w sercu Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia luksusowy, nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

5 982 300 zł332,35 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Pakiet 4 loftów z wysokimi sufitami inwestycja premium [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować unikatowy pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

1 488 960 zł62,04 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - kamienica po generalnym remoncie - 3 pokoje! Do zaoferowania mamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,04 m2 zlokalizowane na 4 piętrze przepięknej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 430 960 zł131,96 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Luksusowy apartament o powierzchni 131,96m2 przy Daszyńskiego w Krakowie mint Property prezentuje na sprzedaż apartament położony na IV piętrze budynku z ochroną, garażem podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,81 m2 z balkonem o powierzchni 4,50 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 713 zł42,93 m² 16 275,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł30,73 m² 20 794,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Frontowa witryna | Doskonała ekspozycja | Idealny pod gastronomię lub usługi | Pewna inwestycja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł41,75 m² 18 898,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 41,75 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2021 roku. To jasna, funkcjonalna przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,77 m² 14 696,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować stylowe, przestronne mieszkanie, położone w starej części Krowodrzy. Nieruchomość mieści się w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 492 zł60,07 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł56,67 m² 14 628,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, z dużą, piękną loggią, funkcjonalne, bardzo nowoczesne, po generalnym remoncie, o powierzchni 56,67 mkw. Mieszkanie składa się z: dwie piękne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł50,09 m² 15 372,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Мы также говорим на русском! ul. Gabrieli Zapolskiej, bronowice, kraków. Obok ulice: armii Krajowej, bronowicka, stańczyka, wesele atuty nieruchomości: piętro I wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 000 zł1 055 m² 37 914,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna w centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Hamilton May ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł64,77 m² 20 055,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Bronowice, przy ulicy Radzikowskiego. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 000 zł52 m² 20 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym - Osiedle 29. Aleja, kraków Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,92 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu 29. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

1 017 000 zł44,30 m² 22 957,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Placu Wolnica w Krakowie, na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1912 roku w atrakcyjnej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy miasta.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij