dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Prądnik Czerwony

344 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

344 ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 055 zł62,45 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (ekspozycja na dwie strony świata - południową oraz wschodnią) o wielkości 62,45 m2 (3 pokoje) znajdujące się na piętrze 2. Gotowe od ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy mieszkanie 2-pokojowe o pow. 26m2, znajdujące się na 13 piętrze w 13-piętrowym budynku przy ul. Powstańców. Istotne informacje: - do mieszkania przynależy piwnica. - okna pcv. -.

Szczegóły ogłoszenia

974 700 zł72,20 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Kraków, prądnik Czerwony / Olsza ul. Celarowska / Żytnia - 5 pokoi / 72.2m2 + duży balkon Super lokalizacja! Idealne pod inwestycję i do zamieszkania! FORMA Estates oferuje do sprzedaży rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 960 zł43,06 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Na 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Czerwonym, składa się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

495 000 zł37 m² 13 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szukasz swojego miejsca na ziemi takiego, które urządzisz po swojemu, od podstaw, i które będzie w idealnym punkcie Krakowa? To mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł69 m² 18 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny 3 pokojowy apartament z dużym ogródkiem blisko centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę mieszczącą się w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Rolniczego. Ze względu na świetną lokalizację oraz bliskość komunikacji miejskiej lokal może.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w Krakowie. Dostępne: od zaraz Umowa w formie Najmu okazjonalnego Opis: mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 14 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 038 zł25,40 m² 16 930,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Promocja! Ostatni lokal w tej cenie! Balkon! Brak prowizji! Zakup bezpośrednio od Dewelopera! Ceny zawiera podatek vat 23% Cena netto 349 624 zł Cena brutto 430 038 zł Budynek usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²98 m² 6 370 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu biurowego / użytkowego o powierzchni całkowitej 98m2 zlokalizowanego w Krakowie przy ulicy Jana Pawła Woronicza. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 152 zł46,57 m² 14 197,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,56 m , zlokalizowane na 3. piętrze w nowym, 6-kondygnacyjnym budynku na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below 2 pokojowe, niezwykle ustawne mieszkanie w doskonałej lokalizacji lokalizacja: prądnik Czerwony to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Krakowa. Charakteryzuje się ona bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33,42 m² 16 756,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy apartament z ogródkiem, zlokalizowany w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Dominikanów w Krakowie. Lokalizacja Prądnik Czerwony to.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23 m² 17 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w bardzo korzystnej lokalizacji w okolicy ul. Strzelców w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami i otwartą kuchnią przy ulicy Ułanów w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ulicy Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł58,90 m² 13 837,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,90 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie (3 niezależne pokoje), znajdujące się przy ul. Pilotów (okolice Ronda Młyńskiego). Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 5. piętrze, a jego metraż liczy 48.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41 m² 14 390,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu mieszkanie nowo oddanej inwestycji: "strzelców 28" w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie dwu-pokojowe, oddane do użytkowania, o powierzchni ponad 41 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł77,12 m² 17 505,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł88,20 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferujemy państwu do sprzedaży widokowe mieszkanie z tarasem - 53m2! Prądnik Czerwony, ul. Marchołta / ul. Załuskich/ Oś. Oświecenia. Mieszkanie o powierzchni 88,20 m2, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Prądnik Czerwony,Kraków

5 999 999 zł608,20 m² 9 865,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni ok. 608,20 m 2 zlokalizowany przy ul. Pilotów. Prezentowana oferta dotyczy lokalu położonego na parterze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Prądnik Czerwony,Kraków

43,30 zł/m²230 m² 9 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal /magazyn o powierzchni użytkowej 250 m 2 na Prądniku Czerwonym. Przedmiotem oferty jest przestrzeń, którego powierzchnię stanowi pomieszczenie główne tj. open space, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na parterze przy ul. Celarowskiej 30 w Krakowie! budynek I lokalizacja: winda: nie, budynek: 5-piętrowy blok przy.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł53,66 m² 14 517,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja - nieruchomość znajduje się w Krakowie przy ulicy Powstańców, dzielnica Prądnik Czerwony. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł72 m² 13 180,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Kraków, prądnik Czerwony, ul. Lublańska / Miechowity - 3 pokoje / 72mkw + balkon z zejściem do ogródka forma Estates oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

83,37 zł/m²50,38 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy, w nowo wybudowanym budynku wielorodzinnym, na Prądniku Czerwonym. Lokalizacja w centrum gęstej zabudowy wielorodzinnej oraz sąsiedztwie Parku Zaczarowanej Dorożki,.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł65,62 m² 11 398,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku z lat 80-tych przy ul. Dobrego Pasterza, w dzielnicy Prądnik Czerwony. Skład mieszkania: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego pasterza Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł20 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 20m2 na 1 piętrze kameralnej inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul Al. 29 listopada. Kamienica po kapitalnym remonie. Lokal jest wykonczony,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe | dostępne od zaraz | świetna komunikacja Prądnik Czerwony ul. Majora 5 Na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie dwupokojowe, położone w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł105 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego czteropokojowego przy ul. Grabczaka ( Prądnik Czerwony) Mieszkanie: - pierwszy poziom: salon z aneksem kuchennym, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł44,50 m² 13 258,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - gotowe do zamieszkania! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

599 990 zł43,99 m² 13 639,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brogi - Prądnik Czerwony - Pełna własność Mieszkanie 2 pokojowe + kuchnia - jasne - dwustronne 44m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł77 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prądnik czerwony - felińskiego 3 pokoje - 2 łazienki - 2 poziomy - duzy balkon Do sprzedaży mieszkanie na Prądniku Czerwonym przy ulicy Felińskiego. Bardzo dobrze skomunikowane osiedle , nowa aleja 29.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł1 802 m² 3 718,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora , jedna Z ostatnich działek z potencjałem inwestycyjnym w miejscu, jakich w Krakowie nie zostało wiele. Istnieje możliwość dokupienia gruntów sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²322 m² 11 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 322 m2, zlokalizowanego w dzielnicy Prądnik Czerwony. NA powierzchnię lokalu składają się: - hol, -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,10 m² 13 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią o powierzchni 61,10 m2 znajdujące się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Pawła Włodkowica w Krakowie. * do remontu /.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł49,80 m² 14 437,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie ok. 49,8 m2, ul. Śliczna w dzielnicy Prądnik Czerwony. Lokal dwupokojowy na 9 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w okolicy Parku Zaczarowanej Dorożki przy ul. Dobrego Pasterza na Prądniku Czerwonym. Oferta na wyłączność. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł61 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami tuż obok ch Serenada ul. Bohomolca 1 | Prądnik Czerwony. OC Najemcy w prezencie! Mieszkanie dostępne od zaraz! kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23 m² 17 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Мы также говорим на русском! ul. Sudolska, prądnik Czerwony, kraków. Obok ulica: dobrego Pasterza, strzelców, powstańców, reduta atuty nieruchomości: parter wygoda.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica III Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony