dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Prądnik Czerwony

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

599 990 zł43,99 m² 13 639,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brogi - Prądnik Czerwony - Pełna własność Mieszkanie 2 pokojowe + kuchnia - jasne - dwustronne 44m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 35 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł59,50 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne 3 pokoje na Prądniku Czerwonym - Idealne dla Rodziny lub pod Inwestycję! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 47 m , położone w nowoczesnym osiedlu przy ulicy Reduta 26D. Dane techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 200 000 zł4 000 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* oferta zawiera zdjęcia właściciela. Działka inwestycyjna o powierzchni 4000 m2 usytuowana b lisko głównego węzła komunikacyjnego Krakowa. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł59 m² 23 728,81 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasny apartament z widokiem na Kraków, noho Mogilska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje apartament na sprzedaż w inwestycji Noho Mogilska na 9.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł35 m² 15 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: praktyczne mieszkanie 35 m z balkonem (loggia) - ul. Klemensiewicza, kraków Powierzchnia: 35 m Piętro: 3 Balkon: loggia Parking: tak Oferujemy na sprzedaż ustawne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 359 zł92,91 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego na sprzedaż w budynku położonym w nowo powstałym kompleksie apartamentów bezpośrednio przy ulicy Dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,47 m² 12 890,04 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Obniżamy cenę, żebyś mógł zdążyć do lata - skorzystaj z najlepszego okresu na remont! Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie po swojemu, bez płacenia za cudze, być może nietrafione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł40 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

m11 Na sprzedaż lokal o powierzchni 39,25 m , położony w prestiżowej inwestycji - ulica Nad Strugą. Doskonała propozycja dla inwestorów i przedsiębiorców - możliwość pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł53 m² 75,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 53 m2 w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie przy ulicy Ślicznej na osiedlu. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł61,19 m² 19 937,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

The Partners ma wyłączną przyjemność przedstawić gotowe, wykończone pod klucz trzy pokojowe mieszkanie w inwestycji Dominikanów 28 - Prądnik Czerwony. Lokalizacja: inwestycja znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 562 zł70,79 m² 15 900,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł51,13 m² 17 113,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.13m2 znajdujące się na ul. Reduta na Prądniku Czerwonym. Lokalizacja: prądnik Czerwony - ul. Reduta to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy mieszkanie 2-pokojowe o pow. 26m2, znajdujące się na 13 piętrze w 13-piętrowym budynku przy ul. Powstańców. Istotne informacje: - do mieszkania przynależy piwnica. - okna pcv. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Bosaków Kawalerka z balkonem w nowoczesnym bloku Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, w pełni umeblowane o powierzchni 35 m2, zlokalizowane przy ulicy Bosaków.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł28 m² 19 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż| Nowe i słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem | ul. Strzelców, prądnik Czerwony Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł53 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Prądnik Czerwony Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 850 zł67,30 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Strzelców 28 to nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w zielonej części krakowskiego Prądnika Czerwonego. Projekt łączy elegancką architekturę, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje na wynajem mieszkanie w Krakowie przy ul.Brogi (Prądnik Czerwony). Mieszkanie znajduje się na parterze domu. Mieszkanie 63m2 składa się z: jasnej, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

AL.29 LISTOPADA/ PRĄDNIK CZERWONY/ OLSZA II 2 pokojowe / 48m2 / APARTAMENTOWIEC VERMELO plus miejsce postojowe w garażu KB Nieruchomości oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o pow.48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

515 000 zł31,20 m² 16 506,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mint Property prezentuje dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31.2 m2 położone na Olszy przy spokojnej ulicy Henryka Wieniawskiego. Mieszkanie położone na parterze dwupiętrowego budynku oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Reduta ( Prądnik Czerwony) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, duża łazienka, korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł48,62 m² 14 335,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Kraków Dwupokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,62 m2, zlokalizowane przy ul. Gen. Ignacego Prądzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 055 zł62,45 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23 m² 17 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Мы также говорим на русском! ul. Sudolska, prądnik Czerwony, kraków. Obok ulica: dobrego Pasterza, strzelców, powstańców, reduta atuty nieruchomości: parter wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 561 zł71 m² 15 852,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 41,70m2 do 80,17m2 Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 338 000 zł90,25 m² 14 825,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,70 m² 13 847,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,7 m2, usytuowane na 10. piętrze w bloku z windą. Największym atutem nieruchomości jest otwarty widok na całą.

Szczegóły ogłoszenia

83,37 zł/m²50,38 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy, w nowo wybudowanym budynku wielorodzinnym, na Prądniku Czerwonym. Lokalizacja w centrum gęstej zabudowy wielorodzinnej oraz sąsiedztwie Parku Zaczarowanej Dorożki,.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł45 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie to jest ofertą dla osób szukających elegancko wykończonego klimatyzowanego mieszkania w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem

Prądnik Czerwony,Kraków

1 087 020 zł54,90 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

The Partners ma wyłączną przyjemność przedstawić gotowe, wykończone pod klucz trzy pokojowe mieszkanie w inwestycji Dominikanów 28 - Prądnik Czerwony. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Klemensa Janickiego w dzielnicy Prądnik Czerwony nieopodal Tauron.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł83 m² 18 060,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość przejęcia umów najmu. Lokalizacja ul.Dobrego Pasterza - dzielnica Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł27 m² 12 925,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomość: na sprzedaż lokal usługowy, przerobiony na kawalerkę o powierzchni 27 m na parterze/wyższej sutenerze kamienicy z lat 60. w prestiżowej dzielnicy Prądnik Czerwony. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł35 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i jasne 2-pok. mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Łepkowskiego, w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł55,60 m² 16 007,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł13 m²

 

Piętro:3/6

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Jasny pokój do wynajęcia ul. Łepkowskiego, kraków Prezentujemy Państwu do wynajęcia przytulny i ustawny pokój o powierzchni 13 m w nowym budownictwie przy ul. Łepkowskiego (prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Brogi 3 pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, w pełni umeblowane o powierzchni 48 m2, zlokalizowane przy ulicy Brogi w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²68,75 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony w Krakowie przy ulicy Dobrego Pasterza. Idealne miejsce pod działalność handlową, magazyn wysyłkowy, gabinety, serwis. Budynek I lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,71 m² 13 845,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,71 m2 położone w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Józefa Łepkowskiego. Nieruchomość usytuowana jest na.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica III Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony