dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 967 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 967 ogłoszeń

Rynek pierwotny

562 164 zł35,58 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie z balkonem/loggią | 35,5 m | Prądnik Biały | ul. Meiera | bez pcc | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 35,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 600 zł47 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 536 zł90,48 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł37,98 m² 17 351,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mint Property prezentuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 37,98 m2 położoną przy ul. Żółkiewskiego w dzielnicy Grzegórzki.Nieruchomość usytuowana jest na parterze zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

817 570 zł62,89 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 240 zł65,37 m² 17 244 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 007 zł51,96 m² 13 433,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł155 m² 12 574,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które czuje się od pierwszego kroku. Ta nieruchomość należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii. Oferujemy Państwu niezwykle przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,90 m² 15 892,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kraków- mieszkanie w pobliżu Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 40,90 m2, zlokalizowane przy ul. Skorupki w zadbanej kamienicy z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40,30 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam państwa. Mamy do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Krakowa w odległości 5 minut spacerkiem od krakowskiego rynku. Mieszkanie Lokal składa się z: - 2 osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł52 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 041 zł36,19 m² 14 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 378 zł45,38 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 840 zł42,20 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł59 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane, przestronne mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami przy Plantach Mistrzejowickich. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, funkcjonalność oraz bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 136 684 zł69,31 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 915 zł46,45 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70 m² 19 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Мы также говорим на русском! Oferta na wyłączność! Biuro nieruchomości vibehome oferuje wyjątkową okazję inwestycyjną - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł34 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 przy ulicy Henryka Sienkiewicza w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Inwalidów i Parku Krakowskiego w Krakowie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 670 zł65,70 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia widokowe i odświeżone mieszkanie 3-pokojowe z przy ul. Na Błonie 9 (w dzielnicy Bronowice). Mieszkanie ulokowane na 7-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł52,32 m² 15 577,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

MB Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,32 m2 Lokal zlokalizowany jest na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł54,50 m² 10 917,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kraków - bieżanów / Podgórze/ prokocim - ul. Barbary. Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia/remontu. Budynek jest po termomodernizacji oraz remoncie klatek schodowych. Mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł65,62 m² 11 398,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | 65,62 m | Idealne pod wynajem | Dobrego Pasterza | mpec Kraków Prądnik Czerwony ul. Dobrego Pasterza Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,62 m położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 048 zł51,32 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje, osobna kuchnia I balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wybickiego, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.