dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 967 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 967 ogłoszeń

Rynek pierwotny

615 814 zł38,19 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 337 000 zł114,30 m² 20 446,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament | przy zakrzówku Klimatyzacja | Balkon | Wysoki standard | Kameralna inwestycja | Blisko natury i centrum Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 054 zł49,29 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 281 zł35,27 m² 18 210,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 070 000 zł88,50 m² 23 389,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowy ekskluzywny apartament zlokalizowany w Krakowskich Bronowicach. - świetna lokalizacja - dobrze skomunikowane (autobus, tramwaj i kolejka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 797 zł36,77 m² 17 264 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,20 m² 12 529,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią Z balkonem! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Czyżyny na os.2 Pułku Lotniczego. Osiedle dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio 25m2 z ogrodem Kraków Opatkowice, ul. Petrażyckiego Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio o wysokim standardzie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38 m² 22 368 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krowoderskiej w sercu Krakowa. Położony w prestiżowej okolicy, apartament oferuje doskonałe połączenie wygody miejskiego życia i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł63,17 m² 12 616,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy, kazimierz english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 188 zł49,38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 482 zł42,34 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 382 zł38,07 m² 19 946,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 232 zł34,79 m² 13 775 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32 m² 12 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 32m2 w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul Al. 29 listopada. Kamienica po generalnym remoncie. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł83,10 m² 15 523,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

3 pokoje, osobna kuchnia! blisko centrum! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mazowieckiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 600 zł44 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 940 zł72,21 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł45,42 m² 12 549,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bieńczyce, osiedle Strusia. 3 pokojowe mieszkanie o pow. 45,42 m 2. Mieszkanie do remontu, na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1975 r., dwustronne (narożne) z balkonem. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł76,20 m² 18 766,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży wyjątkowy apartament położony na parterze kamienicy w rejonie ul. Długiej, ul. Krowoderskiej. Apartament o powierzchni 76,20m2, dwupokojowy. W wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł25,72 m² 16 290,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł21,70 m² 101 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem kawalerkę położoną przy ul Masarskiej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 21,7 m kw składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł27,90 m² 16 989,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjna kawalerka z potencjałem o powierzchni 27,90 m2, usytuowana przy Al. Słowackiego. Kamienica - 5 piętro z windą! Mieszkanie składa się z: - pokoju - 20m2 - przedpokoju, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41 m² 14 390,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w Krakowie na Ruczaju. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym z 2011 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 864 zł46,46 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 przy ul. Karmelickiej 62 tuż nieopodal Parku Krakowskiego i krakowskich Plant! we speak english budynek.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł37,50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe , wola duchacka , loggia! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Witosa, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 375 zł52,20 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 465 zł26,25 m² 14 912,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stare podgórze - rynek podgórski nowe - salon I aneks sypialniany - 34 m2 - 2500 pln Do wynajęcia apartament w sercu Starego Podgórza przy ulicy Rynek Podgórski. Okolica tej pięknej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł176,30 m² 27 226 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1400

Więcej informacji robert *510 *297 *341 176 m | kamienica | 200 m od Rynku | inwestycja Szukasz nieruchomości w ścisłym centrum Krakowa, która ma realny potencjał inwestycyjny?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Kraków, bieżanów - Prokocim ul. /Kurczaba - 3 pokoje / 55m2 + balkon loggia + parking / Obok Park Dolina Kurczaba / do wejścia tramwaj Prokocim - 5 min We speak english Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Prezentuje Państwu dwu-pokojowe mieszkanie na oś. Centrum C. Do wynajęcia od zaraz, świetnie skomunikowanym i odnowionym bloku! lokalizacja - Kraków- oś. Centrum C. - zielone.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł51 m² 15 274,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne, słoneczne, 2-pokojowe Z balkonem lokalizacja, budynek Prezentujemy ładne mieszkanie o powierzchni 50,48 m2, położone na 4-piętrze w budynku przy ulicy Zdunów w Borku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Kraków Pychowice ul. Skalica 70 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 70 m2, położone na parterze jednokondygnacyjnego budynku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,50 m² 23 016,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 305 zł36,09 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wspaniałe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy Placu Wolnica, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 494 zł48,39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8m2 - Osiedle Teatralne, nowa Huta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o pow 68,8 m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32,60 m² 6 411,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie W systemie tbs (sprzedaż partycypacji) o powierzchni użytkowej 32,6 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na Klinach Borkowskich w okolicy ulicy.