dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 967 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 967 ogłoszeń

Rynek pierwotny

632 763 zł37,89 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 400 zł59,45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 020 523 zł59,61 m² 17 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowy apartament premium z tarasem | Bronowice Małe | Wykończony przez stolarza Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament 4-pokojowy zlokalizowany w Krakowie w Bronowicach Małych To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

779 000 zł65 m² 11 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w zielonym zaciszu. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, aktualnie urządzone na dwa komfortowe pokoje, znajdujące się przy ul. Ketlinga w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 500 zł71,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 440 zł59,12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

598 500 zł45 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Łużyckiej. Nieruchomość usytuowana jest na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 416 150 zł211,89 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

0 % prowizji od kupującego luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł66 m² 12 955 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Kraków - Nowa Huta - Os. Górali - 66 m - 3 pokoje Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w cichym i pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 205 zł49,95 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,95 m2 (2 piętro), zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Podgórze, przy ulicy Gromadzkiej. Inwestycja: gromadzka 57 to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera oferuje mieszkanie dwupoziomowe z tarasem - bez prowizji i podatku pcc Poznaj przestrzeń, która daje Ci pełną swobodę - zamieszkaj w funkcjonalnym, 7-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 822 zł48,43 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 592 zł43,08 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 848 zł42,40 m² 17 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wygodne i przestronne duże mieszkanie tuż przy samym Wawelu i Bulwarach Wiślanych 120m2 Idealna oferta dla osób szukających krakowskiego klimatu Starego Miasta i klasycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz - przestronne piętro domu | 100 m | ogród od południa | Oferuję do wynajęcia całe piętro domu o powierzchni 100 m , idealne dla osób prywatnych - rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 244 zł64,84 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.06, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 położone przy ulicy Radzikowskiego Miejsca postojowe dla mieszkańców, 2 balkony, świetny dojazd (stacja kolei aglomeracyjnej, węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł35,80 m² 21 983,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Zapraszam do poznania oferty i zamieszkania w klimatycznym mieszkaniu na ulicy Wenecja. Okolica jest fantastyczna i wymarzona dla osoby, która chce zamieszkać w centrum kulturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 484 zł53,88 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł143,48 m² 10 593,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz domu, ale nie chcesz wyprowadzać się daleko od Krakowa? Ten dom w zabudowie bliźniaczej daje ci przestrzeń z własnym ogrodem i garażem ale w znacznie bardziej przystępnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane studio 20 m z balkonem w spokojnej okolicy przy Fatimskiej. Blisko tramwaju, autobusów i sklepów. Idealne dla singla lub pary dostępne od stycznia!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 120 m , usytuowane w klimatycznej, 3-piętrowej kamienicy w samym centrum Starego Miasta. Doskonała lokalizacja - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 677 zł53,24 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

784 500 zł59,50 m² 13 184,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków Prądnik Biały, ul. Zielińska mieszkanie 3-pokojowe na parterze W bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość o metrażu 59,5m , położona na parterze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł20 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka do wejścia! idealna pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Azory, przy ul.Gnieźnieńska. Okolica posiada świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 685 zł57,19 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Skawińskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł30,32 m² 16 491 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 30, 32 m2 przy rogu ul. Skorupki/ Rakowickiej. Mieszkanie mieści się w kamienicy wybudowanej w 2000 roku. Zlokalizowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 739 zł27,07 m² 14 877,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,58 m² 17 590,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,58 m, położone na drugim piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Mitery w Starym Podgórzu. Jasne wnętrze z wysokimi sufitami.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł127,70 m² 31 245,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1850

Wyjątkowy apartament | W sercu krakowa | plac dominikański Elegancja | Przestrzeń | Prestiżowa lokalizacja | 3 komfortowe łazienki | Funkcjonalny układ | Zabytkowa kamienica W samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kraków, os. Krowodrza Górka - ul. Rusznikarska - trzypokojowe z jasną kuchnia, duża loggia, 1 piętro opis mieszkania Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 782 zł63,39 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji tuż obok Rynku Podgórskiego. Nieruchomość o powierzchni 50m2 składa się z dwóch osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 700 zł68,05 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 398 zł66,62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł49,40 m² 11 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! 3 osobne pokoje! do odświeżenia! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 328 zł47,39 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij