dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 985 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

550 000 zł40,58 m² 13 553,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Gotowe do zamieszkania! Przytulne mieszkanie z balkonem blisko Kampusu uj Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

557 900 zł31 m² 17 996,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkani, 2 pokojowe, 31 m - gotowe do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż przytulne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł36,82 m² 15 616,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia os. Jagielońskie. Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej i zielonej części Krakowa, bieńczyce. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35,50 m² 15 464,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

*zdjęcia należą do właściciela oferty Kraków Krowodrza, topowa lokalizacja, 35,5 mkw z balkonem, 7 piętro, potencjał 2 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 000 zł54,47 m² 22 030,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o powierzchni 54,47 m położonego na trzecim piętrze kamienicy z początku XIX wieku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł36,76 m² 21 735,58 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie inwestycyjne lub na własne potrzeby - super lokalizacja - mogilska - tramwaj lokalizacja: budynek z 2023 roku znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Łaszkiewicza 8b ,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł43,66 m² 17 407,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie - Centrum Krakowa | Rondo Grzegórzeckie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,66 m , położone w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł62 m² 14 354,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Komfortowe, rodzinne mieszkanie w zielonej i spokojnej części Klinów - idealne do życia blisko natury Oferujemy na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, jasne mieszkanie położone przy ul. Anny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43,23 m² 12 699,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga! mieszkanie idealne pod młodą parę czy małżeństwa będzie się nim cieszył również singiel-Z dala od zgiełku i hałaśliwych ulic, po pracy wypoczniesz. Kliny -ulica bartla.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł47,48 m² 14 995,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Cena: 712.000 zł Powierzchnia: 47,48 m Piętro: 2/4 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Forma własności: pełna własność z KW Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł54 m² 12 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w os. Oświecenia (nowa Huta, mistrzejowice). Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł69 m² 15 927,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

okazja_ To wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 z prywatnym tarasem na ogrodzonym osiedlu zlokalizowanym blisko Lasu Wolskiego jest idealną propozycją dla Ciebie. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 60 m2 w Borku Fałęckim do wynajęcia. Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze, składa się z przestronnej kuchni z salonem, sypialni i drugiego pokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,34 m² 12 816,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w sąsiedztwie Łąk Nowohuckich, dzielnica Nowa Huta ul. Ziarkowa. Inwestycja oddana do użytku. Aktualnie do sprzedania posiadamy 2 mieszkania na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł66,90 m² 11 434,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

[english below] Stara Krowodrza | 66,9 m | 4 pokoje | ul. Mazowiecka | Okolice Nowego Kleparza Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie położone w sercu Starej Krowodrzy, przy ul. Mazowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł42,10 m² 12 494,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W biurze danax Na sprzedaż: jasne mieszkanie 42 m w stanie deweloperskim - Wzgórza Krzesławickie, kantorowice Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł166 m² 8 373,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, komfort i funkcjonalność! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 166 m wraz z dodatkowymi 67.

Szczegóły ogłoszenia

1 915 000 zł112,75 m² 16 984,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1904

Mint Property prezentuje na sprzedaż pięciopokojowy apartament o powierzchni 112,75 m2 położony w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Kremerowskiej. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tu i odkryj komfort własnej przestrzeni. To jasne, przytulne i świetnie zorganizowane mieszkanie na Olszy to idealne miejsce dla jednej osoby lub pary, które szukają wygody.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł34,59 m² 13 269,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie do remontu - ul. Praska, dzielnica Dębniki, kraków Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Praskiej 65, w doskonale skomunikowanej i jednocześnie spokojnej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł51,27 m² 15 601,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, bez prowizji Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku w inwestycji Nowa Pszczelna przy ul. Pszczelnej 38 w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64 m² 17 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 64m2 + balkon, kraków Stare Miasto ul.Bonerowska Piętro 4/IV BEZ WINDY Mieszkanie składa sie : Sypialnia : pow 12m Salon: pow 25m Kuchnia z jadalnią : zabudowa kuchenna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 030 000 zł64,30 m² 16 018,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowe do zamieszkania, w wysokim standardzie mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64,3 m2, z balkonem, z miejscem postojowym w garażu podziemnym, mieszczące się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

669 000 zł44,86 m² 14 913,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Dla pary, singla lub inwestora, który szuka komfortowego mieszkania w wysokim standardzie z ogródkiem doskonałe do życia lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 000 zł94 m² 32 968,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania wykończony w wysokim standardzie 4 pokojowy apartament (94 m2) mieszczący się w samym sercu Krakowa na Placu Jana Matejki. Apartament jest bezpośrednio po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł64,60 m² 12 987,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ruczaj! Atrakcyjne dwupoziomowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,6 m2 z dwoma łazienkami, garderobą, balkonem i piwnicą oraz możliwością zakupienia garażu przy ulicy Gutenberga. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na zieleń Salwator, kraków | 41 m | klimatyzacja | wysoki standard Do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Funkcjonalne, przestronne, widokowe 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą oraz balkonem na osiedlu Dywizjonu 303. Atuty! * funkcjonalny układ - możliwość wydzielenia trzeciego pokoju * jasne, słoneczne *.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł35,85 m² 22 287,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1879

Mam przyjemność zaprezentować stylowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na drugim piętrze zabytkowej kamienicy z 1879 roku przy ul. Kalwaryjskiej 29.

Szczegóły ogłoszenia

793 015 zł39,85 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Wyjątkowa oferta dla osób szukających autentycznego klimatu Salwatora, spokoju oraz bliskości natury w samym sercu miasta. Mieszkanie przygotowane z najwyższą starannością, użytkowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł114 m² 10 877,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie idealne dla rodziny Na sprzedaż atrakcyjne i bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 114 m zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł30,49 m² 19 022,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka 30,49 m z balkonem i osobną jasną kuchnią Kraków, czyżyny - os. Akademickie Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,49 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł86 m² 13 941,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1919

Mieszkanie 86 m w Krakowie, krowodrza ul. Urzędnicza Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Urzędnicza Cena: 1 199 000 (do negocjacji) Powierzchnia: 86 m Piętro: pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł51 m² 15 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe 50m2 nowe budownictwo (2009) przy ulicy Radzikowskiego. Lokalizacja na granicy dzielnic krowodrza/prądnik Biały. Bardzo dobra komunikacja miejska. W pobliżu Lidl, ikea, galeria Bronowice,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60 m² 12 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. ok 60 m2 na parterze bloku z 2002 roku na ul. Prof. Bartla na Dębnikach (os. Pod Fortem). Rozkład: salon (balkon) z aneksem z oknem, oddzielna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł85 m² 47,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 85m2 w świetnej lokalizacji przy ulicy Nadrzecznej w dzielnicy Olsza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł59,15 m² 12 426,04 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem | Kraków, os. 2 pułku Lotniczego Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 59,15 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł104 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szukasz nieruchomości na wynajem z 4 sypialniami? Mamy dla Ciebie idealną propozycję mieszkania z pięknym ogrodem. Wygodny dojazd do miasta i na autostradę, miejsca postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł79,73 m² 15 050,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe | 79,73 m | Prądnik Biały, ul. Chełmońskiego Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,73 m , położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł104 m² 11 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj wygodnie w dwupoziomowym, klimatyzowanym mieszkaniu w zielonej i spokojnej części Krakowa - Skotniki Marzysz o mieszkaniu, które łączy miejską wygodę z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,70 m² 12 085,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje po remoncie + piwnica | Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy (rkm) Szukasz mieszkania po solidnym remoncie, ale nie chcesz przepłacać za cudzy gust? Cenisz sobie spokój, zieleń i bezpieczne.