dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 966 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 966 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

720 000 zł38,67 m² 18 619,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe do wejścia mieszkanie z antresolą tuż obok Zakrzówka! 38,67 m | ul. Zakrzowiecka 31a. Szukasz nowoczesnego mieszkania, z którego okien widać zieleń, a po pracy możesz.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł42,30 m² 17 494,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe do wejścia 2 pokoje tuż obok Zakrzówka! | 42,3 m | ul. Zakrzowiecka 31a Szukasz nowoczesnego mieszkania, z którego okien widać zieleń, a po pracy możesz w kilka minut dojść.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje Z częściowo otwartą kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł54,78 m² 14 001,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe os. Hutnicze / do wejśćia! / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na o s. Hutniczym. Nieruchomość położona na w ys okim parterze w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

565 000 zł30 m² 18 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2 pokojowe! pod inwestycje! lokalizacja : Nieruchomość położona przy ul. Stefana Bobrowskiego, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł37,50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe , wola duchacka , loggia! lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Witosa, dzielnica Kurdwanów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł82,86 m² 18 706,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, atrakcyjne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie 82,86 m2 z 2 balkonami, przynależnym ogródkiem i miejscem postojowym (w cenie) w kameralnej inwestycji przy ulicy Becka. Atuty! *.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47,91 m² 13 567,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ładne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem | widok na zieleń Na sprzedaż klimatyczne, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47.91 m , położone na parterze w budynku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,50 m² 12 991,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2023 roku | Gustawa Morcinka 86a | Wzgórza Krzesławickie, kraków Lokalizacja: ul. Gustawa Morcinka 86a, kraków Budynek z 2023 roku nowoczesna inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł69 m² 15 927,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

okazja_ To wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 z prywatnym tarasem na ogrodzonym osiedlu zlokalizowanym blisko Lasu Wolskiego jest idealną propozycją dla Ciebie. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł36,40 m² 15 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalna i komfortowa kawalerka o powierzchni 36,40 m , położona na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku, w cenionej inwestycji Enklawa Prądnika Akacjowy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w niskim 3-piętrowym bloku na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fajne mieszkanie przy ul. Na Szaniec Mieszkanie 50 m2składa się z 3 pokoi : salon z balkonem i przejściowym pokoje + sypialnia, osobna kuchnia z częścią jadalnianą, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł34 m² 17 353 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1 pokoje /34 m 2 /podgórze- płaszów/ul. Turka/2000 r. Okazja! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 1 pok. o pow. 34 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Turka.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł96 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

DO wynajecia jasne i bardzo przytulne 4-pokojowe mieszkanie (96m2) położone na starym mieście przy ulicy Jana Kochanowskiego. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z XIX wiek, na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia od zaraz wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu Na Lotnisku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł91,68 m² 10 362,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Płaszów! Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie 91,68 m2 z oddzielną jasną kuchnią, dwoma balkonami, piwnicą oraz niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa i Tatry przy ulicy Lasówka. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 położone przy ul. Imbramowskiej w Krakowie. Najważniejsze informacje: - wysoki 11.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł47 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Sądowa w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki. Oferta na wyłączność. Najważniejsze informacje 2 osobne pokoje, osobna kuchnia 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 000 zł32,73 m² 28 353,19 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowe studio premium 33 m - Centrum Krakowa, stare Miasto *zdęcia należą do właściciela oferty. Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, luksusowo wykończony apartament typu studio o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 518 zł45,76 m² 15 374,09 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 297 zł59,23 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - ul. Lipińskiego (ruczaj) Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z ciszą i doskonałą lokalizacją? To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł42,53 m² 21 866,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie na Kazimierzu - 3 pokoje, ponad 60 m po podłodze Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o pow. 42,53 m2 (po podłodze ponad 60m2 ) na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł71,24 m² 77,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny i w pełni wyposażony apartament na Osiedlu Podwawelskim Wyjątkowa okazja na Osiedlu Podwawelskim w Krakowie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł47,20 m² 26 906,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo | Balkon | Garderoba | Świetna lokalizacja Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Kraków - Grzegórzki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 250 zł70,96 m² 88,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowy apartament Z tarasem Z widokiem na wawel, kopiec kościuszki oraz wisłę Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić państwu 3 pokojowy apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł23,65 m² 17 758,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Studio inwestycyjne przy Zakrzówku | gotowe do wynajmu | wysoki standard *zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio o pow. 23,65 m w.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w niezwykle klimatycznej części Krakowa czyli na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*zdjęcia należą do właściciela oferty przestronne I ciche 3-pokojowe mieszkanie na bronowicach Oferujemy na wynajem przestronne, jasne, 3- pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje + balkon z widokiem na Wisłę | Klimatyzacja | Spokojna okolica *zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, mistrzejowice/prądnik Czerwony - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,83 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 49,83m2, dębniki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39,76 m² 80,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie 39,7m2, łagiewniki - Borek Fałęcki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54,19 m² 13 840,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mogilskiej - świetna lokalizacja, blisko centrum Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 54,19m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł83,39 m² 11 871,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - Łagiewnikach Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. kondygnacji kameralnego budynku w dzielnicy Kraków -.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł61,90 m² 17 366,72 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, słoneczne 3-pok. mieszkanie z dużym balkonem i ładnym widokiem / miejsce garażowe Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować jasne, komfortowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38,40 m² 16 901,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: kraków / Prądnik Biały/ ul. Felińskiego Oferta na wyłączność. Mam p rzyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przeznaczone na sprzedaż w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł52,29 m² 14 916,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem zlokalizowanego w centrum miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze kameralnego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 462 zł56,81 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Pełna infrastruktura Bezpośrednio obok budynków znajduje się Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8, centrum Sportu i Kultury Sidzina, ogródek jordanowski, boiska, dentysta oraz gabinet lekarza.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na os. Złotego Wieku (mistrzejowice) Lokal usytuowany na III piętrze w IV piętrowym bloku (nie ma windy) Powierzchnia mieszkania wynosi 40 m2. Składa się z 2.