dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 967 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 967 ogłoszeń

1 790 000 zł75,35 m² 23 755,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Kraków Stare Podgórze ul. Kalwaryjska 75,35 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 75,35 m2, położone na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Emmerson poleca: mieszkanie dwupoziomowe z garażem do wynajęcia w dobrej lokalizacji centrum Woli Justowskiej ul. Królowej Jadwigi. Mieszkanie umeblowane. Możliwość doposażenia jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na północy Krakowa! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 40m2 znajduje się na II piętrze II-piętrowego bloku przy ul. Białoprądnickiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 226 zł38,51 m² 19 741 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

826 000 zł56,36 m² 14 655,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez prowizji i bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,36 m2 w kameralnej inwestycji Apartamenty Łąki Nowohuckie, zaprojektowane jako alternatywa dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł102 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo przestronne, trzypokojowe mieszkanie z przyjemnym klimatem, położone w dzielnicy Salwator przy ul. Stachowicza. Mieszkanie częściowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,20 m² 63,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna kawalerka na wynajem - Bobrzyńskiego | Ruczaj | Blisko tramwaju i zieleni! Dostępne od zaraz | Doskonała lokalizacja | Jasne i funkcjonalne mieszkanie | Idealne dla singla lub pary Na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł24,30 m² 16 419,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - Kraków, os. Słoneczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,30 m , położone w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,50 m² 12 882 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę dwupokojowego mieszkanie w dzielnicy Podgórze. Zarówno mieszkanie, jak i cała kamienica (elewacja, klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

752 800 zł31,60 m² 23 823 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w sercu Krakowa przy ul. Starowiślnej w prestiżowej dzielnicy Kazimierz, stare Miasto. Lokal o powierzchni 31,6 m z dodatkową antresolą ok. 9.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł88,50 m² 23 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament premium - bronowice - 88,5 m2 - taras 21 m2 - miejsce postojowe - komórka lokatorska! Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,50 m² 23 017 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 29,5 m, położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Krakowa na Kazimierzu, przy ul. Brzozowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł142 m² 21 830,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ścisłe, zabytkowe Centrum Krakowa powierzchnia mieszkania : 142 m2 Mieszkanie w ścisłym , zabytkowym Centrum Krakowa. Powierzchnia mieszkania 142 m2. Lokal jest w jednej księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 400 zł50,40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 3 pokoje przy zalewie nowohuckim stan deweloperski Prezentujemy nowoczesne mieszkanie położone w Nowej Hucie tuż obok Zalewu Nowohuckiego. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł59 m² 18 644 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Krakowie, położone przy ul. Krowoderskiej, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Stare Miasto / Kraków-Śródmieście. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł65 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu inwestycję złożoną z dwóch budynków z miejscami parkingowymi do wyboru jest kilka konfiguracji mieszkań. Bezczynszowe. Planowany czas zakończenia do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 700 zł123,42 m² 10 862,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Kraków Kliny,123,4 m2, 5 pokoi, ogród, bliźniak, grudzień 2025, stan deweloperski bez pcc I prowizji Zapraszam Państwa na krakowskie Kliny, gdzie przy ulicy Spacerowej pośród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł131 m² 22 672 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament premium - bronowice - 131 m 2 - ogród - taras - miejsce postojowe Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany na parterze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Engslish below Przedstawiam bardzo ładne, dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie przeznaczone do najmu. Mieści się ono na parterze w budynku położonym przy ulicy Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w zielonej i spokojnej części Krakowa Podgórze (pogranicze Ruczaju i Borku Fałęckiego), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i cichego mieszkania Frontowe mieszkanie jest na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 133 m, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł77 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowo zaprojektowany i urządzony w wysokim standardzie, dwupoziomowy apartament obok Wawelu - ul. Dietla 34 | Stare Miasto. Lokalizacja: kamienica znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 772 zł47,89 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł62,70 m² 15 614,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 38 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla -.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł77 m² 17 403 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m, zlokalizowane na parterze kamienicy przy ul. Krowoderskiej w ścisłym centrum Krakowa. Nieruchomość łączy prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł36 m² 18 583 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy na sprzedaż w pełni wyposażone, jasne 2 pokojowe mieszkanie, w ścisłym centrum Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, ciszę oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł41,38 m² 16 348 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Nowej Inwestycji na Bronowicach cena brutto 730 620 pln kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł37,50 m² 15 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Dąbiu (dzielnica Grzegórzki). Mieszkanie charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 400 zł50,51 m² 13 471 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 914 zł37,51 m² 20 178,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł22 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 22 mkw. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze w budynku ośmiokondygnacyjnym. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł40,42 m² 14 101,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Bartla na osiedlu Kliny Zacisze w Krakowie. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

761 200 zł34,60 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - 2 pokoje - stan deweloperski - 34,6 m2 - piwnica! Do zaoferowania mamy mieszkanie o powierzchni 34,6 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł38 m² 63,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z dwoma odrębnymi pokojami o łącznej powierzchni 38m2 usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji na Olszy, przy ulicy Macieja Miechowity. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł143 m² 13 287 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Osiedle oficerskie! bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe ( 102m2)na 1 piętrze + lokal 41 m kw ( ma parterze) + garaż + ogródek + piwnica Mieszkanie: 4 pokoje, dwie łazienki i kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł152,50 m² 23 607 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament premium - bronowice - 152.5 m2 - TARAS 70 m2 NA DACHU - MIEJSCE POSTOJOWE - KOMÓRKA LOKATORSKA! Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 096 199 zł60,51 m² 18 116 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie 78m2 użytkowej, doskonała inwestycja, położone przy ul. Wielickiej, prokocim Doskonała inwestycja lokalizacja Ulica Wielicka co zapewnia bezproblemowe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64 m² 17 969 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe o pow.64 m2 położone na 4-piętrze kamienicy przy ul.Bonerowskiej. Budynek zadbany i wyremontowany. Mieszkanie składa się z: -salonu o pow.25 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł52,55 m² 21 693,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ciche 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym przy Rynku Głównym [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.