dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 716 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 716 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Becka

Wola Justowska,Kraków

885 398 zł50 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Eng below. Apartament z dużym ogrodem - Wola Justowska, ul. Józefa Becka | Zacisze Nad Rudawą Na sprzedaż klimatyczny apartament o pow. 50,45 m z przynależnym, prywatnym ogrodem 138,81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Prądnik Czerwony,Kraków

399 000 zł33 m² 12 165 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji *510* 297 *341 Mieszkanie 1-pokojowe | 32,8 m | parter | Prądnik Czerwony Ugorek Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32,80 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mistrzejowice,Kraków

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54 m z prywatnym ogródkiem 78 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2020 r. Os. Piastów 63j, dzielnica Mistrzejowice. Układ: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 090 976 zł70 m² 15 697,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Nowa Niższa cena! Promocja Listopad 2025! Przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

602 000 zł38 m² 16 002,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

15/8 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja 30 tysięcy taniej! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 37,62 m2 na Ruczaju rejon ulicy Bunscha Plus duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

725 159 zł52 m² 14 037,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna ograniczona czasowo rabat - 1250 zł/m2 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem i garażem podziemnym. Ulica Lubostroń 19 Ważne: jest to oddzielny garaż z ażurowymi ścianami a nie zwykłe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

4 800 zł52 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe, jasne mieszkanie z dużym balkonem w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul.Sukiennicza Apartamentowiec Angel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 160 000 zł110 m² 10 552,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Tetti rossi - Everyday Comfort, peace and Privacy - In Tune with the City, without the Noise Porzeczkowa Street, kraków location: tetti Rossi - the perfect blend of greenery, tranquility, and urban.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

733 432 zł43 m² 17 017 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 064 375 zł70 m² 15 314,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5m , położone na 1 piętrze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podłużna

Wola Justowska,Kraków

2 200 287 zł124 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament Z ogrodem 300 m | 124 m Wola Justowska | Apartamenty pod Stokiem tec Real Estate Oficjalny partner sprzedaży inwestycji Apartamenty pod Stokiem tec Real Estate prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zamiejska

Kobierzyn,Kraków

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam wszystkich! Do wynajęcia przepiękna kawalerka z tarasem oraz własnym ogrodem. - kawalerka ma niespełna 40m2 posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz wanną (podczas kąpieli można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Salezjańska

Dębniki,Kraków

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z ogródkiem ul. Salezjańska, kraków Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 21 m , zlokalizowane w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Półłanki

Rybitwy,Kraków

535 000 zł43 m² 12 441,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Najtańsze 2 pokoje W inwestycji! Oddanie w 2027 roku! Mieszkanie ma ok 43m2, oferuję świetną przestrzeń! Idealne dla singla, pary lub inwestora! Mieszkanie sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

585 000 zł36 m² 16 437,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera Brak pcc oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 35,59 m2 ,mieszczący się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

622 252 zł43 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję i polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej gotowej inwestycji na Prądniku Czerwonym. Lokal o powierzchni 42,62 m2 składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

580 000 zł34 m² 16 811,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Klimeckiego. Lokalizacja w samym sercu Zabłocia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Żabiniec,Kraków

990 000 zł66 m² 14 887,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Prądniku białym/żabiniec w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku wybudowanego z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Branice,Kraków

599 000 zł51 m² 11 754,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę mieszkanie A14 w inwestycji Figaro Garden przy ul. gen. M. Karaszewicza Tokarzewskiego w Krakowie Branicach (nowa Huta). To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Branice,Kraków

749 000 zł76 m² 9 802,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę - mieszkanie w kameralnej inwestycji w Krakowie Branicach (nowa Huta). To idealne miejsce dla osób szukających harmonii między miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

619 000 zł42 m² 14 738 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz nowocześnie urządzonego, wyremontowanego, gotowego do wprowadzenia się, 2-pokojowego mieszkania z dużą kuchnią w aneksie i własnym ogródkiem, to ta Alternatywa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ciesielskiego

Nowa Huta,Kraków

3 900 zł66 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66 m2 położone na 2 piętrze zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Ciesielskiego w dzielnicy Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grochowska

Grzegórzki,Kraków

1 200 000 zł107 m² 11 183,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie w segmencie zabudowy szeregowej. Lokalizacja: kraków, śródmieście, osiedle Oficerskie świetnie skomunikowana okolica, blisko centrum (2,8 km od Rynku Głównego). Spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sukiennicza

Stradom,Kraków

1 054 625 zł32 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w luksusowym kompleksie Angel Wawel położonym przy Bulwarach Wiślanych, wawelu oraz modnej dzielnicy Kazimierz. Kompleks składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Półłanki

Płaszów,Kraków

969 000 zł82 m² 11 745,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Idealne dla rodziny! Przestronny, dobrze doświetlony układ! Zadzwoń i umów się na spotkanie! Spiesz się zanim mieszkanie kupi ktoś inny! 1. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 180 000 zł72 m² 16 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

544 960 zł42 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

625 000 zł30 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

1 pokojowe Z ogródkiem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wrocławskiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

678 044 zł43 m² 15 655,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

1 149 000 zł65 m² 17 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Witam, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkanie zlokalizowanego przy ul. Myśliwskiej 66d w Krakowie. Zakup bez podatku pcc 2% oraz bez prowizji , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

620 000 zł38 m² 16 389,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Rama Home ma dla Ciebie gotowe mieszkanie na krakowskich Czyżynach (ul. Sołtysowska). Stan techniczny: mieszkanie z 2008 roku pozwala na szybkie wprowadzenie przy minimalnych nakładach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Mostkach

Prądnik Biały,Kraków

980 000 zł76 m² 12 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W wysokim standardzie, z ogrodem lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na nowoczesnej inwestycji os. Dvorskie Residence (oddanie sierpień 2025 ) , dzielnica Prądnik Biały. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Ruczaj,Kraków

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepłe i słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Czerwone Maki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

522 596 zł34 m² 15 599,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Krakowie, dzielnica Bieżanów. Lokal o powierzchni 33,5 m , zaprojektowany z myślą o komforcie i wysokiej jakości życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Tyniec,Kraków

679 000 zł96 m² 7 109,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,5 m z poddaszem (dodatkowe 30m2) idealne dla rodziny lub pary ceniącej przestrzeń, wygodę i bliskość natury zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

610 112 zł42 m² 14 526,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Kraków

1 590 000 zł107 m² 14 880,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, bezczynszowy apartament z garażem 106,85 m , ul. Rogatka, tuż przy Fortach Kleparz. To przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Oświecenia

Oświecenia,Kraków

1 199 000 zł74 m² 16 202,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem Os. Oświecenia, kraków Na sprzedaż komfortowe, umeblowane mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74 m , położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajek

Zwierzyniec,Kraków

998 954 zł63 m² 15 942,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie w kameralnej inwestycji na parterze o powierzchni 62,66 m2 z bardzo dużym ogródkiem.! kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie składa się z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Piaski Nowe,Kraków

1 103 305 zł72 m² 15 400,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy komfort wnętrza z przestrzenią.