dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 716 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 716 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

820 000 zł52 m² 15 922,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

04 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie w promocji 51,3 m2 plus miejsce postojowe 30.000 zł. Centrum Podgórze / Dębniki 7-10min tramwaje , autobusy Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małysiaka

Kliny,Kraków

869 000 zł57 m² 15 275,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Stylowe i zadbane 3-pokojowe mieszkanie z własną zieloną przestrzenią - Kraków Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane i gustownie urządzone 3-pokojowe mieszkanie z bezpośrednim wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

731 000 zł43 m² 16 960,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

4.A.3.09 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament w Podgórzu o powierzchni 43,1 m2 Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w malowniczej okolicy. Położone niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tenczyńska

Stare Miasto,Kraków

1 389 999 zł62 m² 22 419,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż słoneczny i cichy dwupokojowy apartament o powierzchni 62 m2 z widokiem na Wawel w centrum Krakowa przy ulicy Tenczyńskiej, 3 minuty spacerem do Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szczęśliwa

Wola Duchacka,Kraków

1 747 698 zł127 m² 13 808,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5 pokoi z ogrodem 126 m + prywatny garaż Nowoczesny apartament dla Ciebie. Jeśli chcesz mieszkać po sąsiedzku z naturą , mieć własny trawnik pod oknami i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

630 000 zł38 m² 16 449,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

4.A.0.01 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 60 tysięcy! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI. ( zdjęcia wnętrz w ogłoszeniu są przykładowe z poprzedniego etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

3 900 zł53 m² 73,16 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu na wynajem nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 2 sypialnie Balkon Klimatyzacja ul. Adama Vetulaniego, kraków Opis Do wynajęcia jasne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

782 000 zł58 m² 13 482,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

MIV.0.3 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI! Prądnik Biały - Glogera / Pachońskiego PROMOCJA - mieszkanie 58 m2 z 2 ogródkami w cenie taniej o 25 000 zł! Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadrzeczna

Prądnik Czerwony,Kraków

4 400 zł85 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m na 3 piętrze apartamentowca przy ul. Nadrzecznej na Olszy II. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Bronowice Małe,Kraków

4 100 zł56 m² 73,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w zielonej enklawie Bronowice Dostępne od 1 marca 2026 r. Do wynajęcia jasne, komfortowe i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z dużym prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Krowodrza,Kraków

995 000 zł63 m² 15 793,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Zespół prezentuje na sprzedaż przestronne, pełne naturalnego światła dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3. piętrze przedwojennej kamienicy z 1931 roku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

1 061 260 zł56 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż pięknie wykończone, trzypokojowe mieszkanie na Myśliwskiej. Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Ruczaj,Kraków

774 326 zł55 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,53 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w spokojnej, zielonej części dzielnicy Ruczaj. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Grzegórzki,Kraków

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Мы также говорим на русском! English below! oferta na wyłączność! Zamieszkaj w centrum Krakowa! vibehome z dumą prezentuje Państwu tę piękną, szykowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

549 000 zł30 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską centrum starego miasta krakowa mieszkanie 1 pokojowe - dzielnica grzegórzki galeria kazimierz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

465 867 zł33 m² 14 299 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w novej Inwestycji w Krakowie. Podstawowe informacje: - przestronne trzy pokoje o metrażu 32,58m zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konarskiego

Krowodrza,Kraków

2 500 zł41 m² 60,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w centrum Krakowa, niedaleko Placu Inwalidów, w pobliżu agh, parku Krakowskiego (270 m), 2 przystanki od Rynku Głównego. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

743 000 zł55 m² 13 509,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55m2 z ogromnym ogródkiem o powierzchni 80 m2 , znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mistrzejowice,Kraków

657 160 zł45 m² 14 474,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrobela

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 240 000 zł138 m² 8 954,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania w zabudowie szeregowej. Ważne: kupujący nie płaci podatku od czynności cywilnoprawnych - dodatkowa oszczędność. Przy zakupie, obcokrajowcy, nie potrzebują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rondo Antoniego Matecznego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 015 279 zł65 m² 15 607,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

1 059 000 zł66 m² 16 167,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4.A.0.06 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 65,5 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Borek Fałęcki,Kraków

1 000 000 zł69 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sasanek

Nowa Huta,Kraków

599 000 zł49 m² 12 150,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

A19 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 51 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Plus duży ogródek 67 m2 gotowe Inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

752 380 zł60 m² 12 436 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do zamieszkania! Brak Podatku pcc! Brak prowizji dla Biura! Do sprzedania narożne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Górka Narodowa, w obrębie dzielnicy Prądnik Biały. Dookoła zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

776 000 zł55 m² 14 109,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

MIII.0.1 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA! Prądnik Biały okolice ul. Pachońskiego - 3 pokojowe mieszkanie dużym ogródkiem 66 m2. ( z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Estońska

Wola Duchacka,Kraków

605 990 zł37 m² 16 378,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz ustawnego mieszkania dla jednej osoby lub pary? To mieszkanie na parterze może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Jeśli wolisz balkon albo inne piętro - w tej samej inwestycji mam też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul.Sukienniczej Apartamentowiec Angel Wawel Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajek

Zwierzyniec,Kraków

998 954 zł63 m² 15 942,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie w kameralnej inwestycji na parterze o powierzchni 62,66 m2 z bardzo dużym ogródkiem. Mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym - 30,49 m1 Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

769 000 zł42 m² 18 512,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji bez pcc Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji - blisko centrum, ale z klimatem Starego Podgórza? Mam coś idealnego! :) Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

645 000 zł30 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

1 pokojowe Z ogródkiem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wrocławskiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 035 000 zł65 m² 15 910,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dni promocji mieszkanie + garaż+ system smart W cenie promocyjnej Gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,05 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

899 000 zł59 m² 15 229,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% Prowizji i brak podatku pcc Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim stylem życia? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ciszy do pracy zdalnej, przestrzeni dla swojego czworonoga, czy po prostu.