dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 716 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 716 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

696 261 zł36 m² 19 525 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru już dziś Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,66m , położone na 5 piętrze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

1 286 100 zł71 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

71,45 m | 3 pokoje | nowoczesne technologie | Wola Justowska| Prowizja 0%, bez pcc Opis lokalu Parterowe mieszkanie o powierzchni 71,45 m z funkcjonalnym układem i wyraźnym podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 069 000 zł123 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w niewielkiej inwestycji, na granicy Krakowa i Zielonek, w cichej i spokojnej okolicy - zakup bez prowizji i pcc. 6 pokojowe, funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pylna

Wola Justowska,Kraków

1 675 224 zł105 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji | bez pcc Apartament 4-pokojowy z ogrodem 139 m i tarasem na dachu - 105,36 m Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 105,36 m , z prywatnym ogrodem ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wola Justowska,Kraków

1 807 966 zł121 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Prowizja 0% bez pcc Apartament z osobnym wejściem i dwoma tarasami Parter - 3,10 m2: wiatrołap 3,10 m2 Poziom 1 - 74,66 m2: pokój dzienny z kuchnią i jadalnią 38,60 m2 Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

673 302 zł47 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

2.A.1.04 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 47 m2 - Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

675 000 zł36 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 35,77 m2 znajdujące się przy ulicy Rydlówka, w Krakowie. Dostępne również inne metraże I kondygnacje. * parter * bez pcc * do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Zwierzyniec,Kraków

1 134 360 zł63 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

63,02 m | 3 pokoje | ogródek | nowoczesne technologie | Wola Justowska| Prowizja 0%, bez pcc Opis lokalu Parterowe mieszkanie o powierzchni 63.02 m z funkcjonalnym układem i wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

835 245 zł67 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

774 858 zł68 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze system płatności 20/80 Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

820 479 zł43 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! promocja -luty zadzwoń! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 84m2 zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2014 roku przy ul. Piaskowej - Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem i garażem podziemnym. Ulica Lubostroń 19 Ważne: jest to oddzielny garaż z ażurowymi ścianami a nie zwykłe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

1 019 000 zł59 m² 17 406,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 58,54 m | 4 piętro | ekspozycja południowo-zachodnia | kameralna inwestycja | Płaszów Zakup bezpośrednio od dewelopera : bez pcc bez prowizji Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

715 255 zł43 m² 16 541,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru już dziś Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,24m , położone na 1 piętrze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Oficerskie,Kraków

2 990 zł48 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Rakowicka | Osiedle Oficerskie | Grzegórzki | 47,6 m Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Prądnik Czerwony,Kraków

775 000 zł50 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Ślicznej w Krakowie, na szóstym piętrze w 10-piętrowym bloku z 1980 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

645 000 zł30 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Wrocławskiej w Krakowie, na parterze siedmiopiętrowego apartamentowca z 2015 roku. Ulica Wrocławska jest położona w dzielnicy Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie W inwestycji garden residence opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, mieszkanie o wysokim standardzie w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu apartamentu zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji Krakowa Garden Residence. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

3 913 531 zł140 m² 27 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

English below Prywatny taras na dachu o powierzchni 162 m . Sauna i siłownia dostępne wyłącznie dla mieszkańców. Prywatna winda wjeżdżająca bezpośrednio do apartamentu. Ten adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Borek Fałęcki,Kraków

1 000 000 zł69 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Antoniego Matecznego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

710 000 zł43 m² 16 412,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1000 zł W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

726 000 zł40 m² 18 019,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | 40,29 m | 3 piętro | kameralna inwestycja | Płaszów Zakup bezpośrednio od dewelopera : bez pcc bez prowizji Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Bronowice Wielkie,Kraków

1 219 000 zł65 m² 18 753,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie | Z ogrodem Doskonała lokalizacja | Ogród | Możliwość zaparkowania do 4 pojazdów | Brak opłat za czynsz | Ogrzewanie podłogowe | Kameralne osiedle Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tokarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 750 zł60 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 marca wyjątkowe mieszkanie przy ul. Tokarskiej w Podgórzu lokalizacja Dzielnica: podgórze Ulica: tokarska Przystanek: łagiewniki ska W pobliżu: ch Zakopianka, szybka kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

719 376 zł44 m² 16 476,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zieleniewskiego

Śródmieście,Kraków

1 648 923 zł53 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc przedsprzedaż apatramentów od 26 M2 do 110 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Stare Miasto,Kraków

1 075 738 zł61 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie, wykończone pod klucz, bez pcc i prowizji! Mieszkanie, które łączy komfort życia w centrum miasta z funkcjonalnością nowoczesnej inwestycji. Zaledwie 2 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

710 000 zł51 m² 13 921,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc, mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji praw. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,83 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

991 783 zł33 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta W centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 33,17M 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

904 916 zł51 m² 17 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy mieszkania 3 pokojowego w stanie deweloperskim - oddanego do użytkowania. Inwestycja przy Rydlówce to nowoczesna inwestycja w Starym Podgórzu - ponad 200 mieszkań w czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wadowicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

958 517 zł64 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapytaj o promocję! Bardzo dobra cena, świetna lokalizacja! Przestronne mieszkanie, w dobrej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

729 000 zł47 m² 15 560,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Płaszów w Krakowie. 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 46,85m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 400 zł27 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania z własnym kawałkiem zieleni w świetnie skomunikowanej części Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie! Opis mieszkania Do wynajęcia nowoczesna, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

776 760 zł52 m² 14 929,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

A1.036 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na krakowskim Prądniku Białym w cenie poniżej 14.000zł/m2! Sprzedaż od dewelopera - Bez PCC! Bez prowizji! 100 % ochrona kupujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 160 000 zł61 m² 18 957,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,19 m , zlokalizowane przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Oferta bezpośrednia. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

860 000 zł52 m² 16 699 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie 51,5 m | Kraków Czyżyny - ul. Śliwkowa, rondo Czyżyńskie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paulińska