dowolna

Mieszkania z ogródkiem Kraków - Oferty mieszkań z działeczką

1 714 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 714 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 276 730 zł79,30 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,50 m² 12 991,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 61,5 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Saskiej w Krakowie. * idealnie skomunikowane * dla rodziny lub na inwestycję *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 000 zł40 m² 16 925 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

B1-7 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 40,96m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł49,67 m² 19 730,22 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje Z balkonem! nowe budownictwo! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Cystersów, dzielnica Grzegórzki. Dzielnica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 112 390 zł64,30 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 676 zł39,21 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na parterze. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł40,60 m² 21 798,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie dwupokojowe 40,6 m2 z ogródkiem 80 m2 - lokalizacja Krowodrza, ul. Przybyszewskiego mieszkanie I budynek - gotowe do zamieszkania 2 pokoje, 40,6.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł33,80 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w prestiżowej inwestycji Steam Park firmy Bryksy jednej z najbardziej cenionych realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 840 zł33,20 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł143,40 m² 13 249,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

Osiedle Oficerskie - dwupoziomowa nieruchomość z garażem! Doskonała okazja inwestycyjna! /english version below, нижче наведено опис українською мовою/ N20.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł28 m² 101,79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pets Friendly Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 28 m zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki w prestiżowej inwestycji "pianissimo" z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 926 805 zł124,31 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Kameralna Inwestycja Premium Na Zwierzyńcu! Zieleń, cisza, prestiżowa lokalizacja i wysoki standard- to gwarancja dobrze ulokowanego kapitału. Otoczona zielenią, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe studio z ogródkiem | Bagry | miejsce postojowe | komórka lokatorska Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone studio o powierzchni 25 m , zlokalizowane przy ul. Bagrowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł49,50 m² 21 414,14 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - ul. Pychowicka, dębniki, kraków Oferujemy do sprzedaży w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 300 zł41,61 m² 25 217,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży stan deweloperski - mieszkania gotowe do indywidualnej aranżacji lub z wykończeniem w różnych metrażach i na różnych piętrach. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 970 000 zł131 m² 22 671,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowy ekskluzywny apartament usytuowany w Krakowskich Bronowicach. - świetna lokalizacja - dobrze skomunikowane (autobus, tramwaj i kolejka.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 556 zł53,08 m² 30 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł49,27 m² 12 380,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tylko 1 parter wolny w tym etapie. Apartament nr 1/1 | parter narożny z ogrodem / prawa strona / Ceny mieszkań na parterze różnią się w zależności od powierzchni oraz ekspozycji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł138 m² 10 862,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w kameralnej inwestycji z ogródkiem. Przestronne mieszkanie o powierzchni 138 m zapewnia wyjątkowy komfort i funkcjonalność. Idealne dla pary lub rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł30,60 m² 18 954,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

*oferta bez prowizji ze strony kupującej* Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe w inwestycji deweloperskiej Przewóz Solar Garden przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 041 000 zł64,85 m² 16 052,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jasne i ustawne 4 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł40,70 m² 18 157,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40.7 m2 zlokalizowane na Starym Podgórzu przy ulicy Andrzeja Potebni w Krakowie. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym (wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 zł67 m² 89,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem apartament położony na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2017 roku przy ul. Kościuszki nad Wisłą. Powierzchnia: 67 m składa się z:Rozkład:salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł104,24 m² 14 965,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kieleckiej, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 616 zł47,89 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy Państwu komfortowo umeblowane mieszkanie o powierzchni ok.62m, z ogródkiem znajdujece się na parterze w budynku jednokondygnacyjnym., Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 914 zł56,66 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowej w kameralnej inwestycji idealne na start dla singla, studenta lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł234,40 m² 6 228,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż przestronną i funkcjonalną nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 166 m (z dodatkowymi 67 m powierzchni gospodarczej), położony.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł106 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji - ul. Królowej Jadwigi (wola Justowska, kraków) zostań pierwszym najemcą! - mieszkanie świeżo wykończone, po remoncie Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

767 880 zł31,07 m² 24 715 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków - łobzów - najbliższa okolica ul. Lea - zrewitalizowana kamienica. Sprzedaż bez podatku pcc! Nowa inwestycja w sercu Krowodrzy w zielonej i spokojnej okolicy, oddalonej zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m2, znajdujące się w Krakowie w bliskim sąsiedztwie Zalewu Nowohuckiego. Budynek I lokalizacja: budynek: blok niski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 960 zł43,06 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 41,70m2 do 80,17m2 Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 493 zł61,19 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do mieszkania dostaniesz miejsce postojowe w garażu podziemnym za 0 zł! Mieszkanie posiada prywatny, duży (prawie 40m ) ogród z tarasem od strony południowo-zachodniej, co sprawi, że.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,53 m² 17 747,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis Z przyjemnością prezentuję nowoczesne i stylowe mieszkanie z dużym ogrodem, położone w nowej inwestycji przy ul. Piltza na Ruczaju. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 870 zł65,62 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł49,85 m² 14 643,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

homfi prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż Wyjątkowym atutem mieszkania jest duży zielony taras o powierzchni 17 m2 lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie dostępne od zaraz! Nowe, świeżo wykończone mieszkanie na wynajem! Na wynajem 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40m2 na ul. Teligi w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze zamkniętego, kameralnego osiedla, w budynku z 2010 roku. Pięć.

Szczegóły ogłoszenia

2 091 zł18,21 m² 114,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM KRAKOWA MIESZKANIE Z WYJŚCIEM NA OGRÓD - DZIELNICA.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 084 zł48,34 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 815 590 zł70,10 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Apartamant Z ogrodem | wola justowska Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | Parter | Ogród | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Mamy przyjemność zaprezentować apartament.