dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 680 ogłoszeń

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m, zlokalizowane na zadbanym osiedlu przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł68 m² 18 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie dla osób, które cenią spokój, przestrzeń i komfort życia, nie rezygnując z wygody miasta. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł19,83 m² 25 466,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Prestiżowy apartament w Starym Podgórzu - Gotowiec inwestycyjny lub idealny start dla studenta Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł60,50 m² 14 628,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości Fenig Home przedstawia 3 pokojowe mieszkanie 60,5m2 z osobną kuchnią na osiedlu Kurdwanów. Blok z 1983 roku Piętro 5/10- dwie windy w budynku Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł42 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

ul. Wrocławska - Krowodrza Stara Sprzedamy atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z 1 968 r. Oferta tylko w naszym biurze. Powierzchnia 42m2 Piętro 4 w 8 piętrowym zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł107,82 m² 7 966,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie dwukondygnacyjne w nowej inwestycji przy ulicy Petrażyckiego w Krakowie. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy, po odbiorze - idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 120 zł38,66 m² 20 179 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł51,20 m² 19 121 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stare Miasto- kazimierz 3 pokoje z jasną kuchnią. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 51m2 mieszczące się na 2 piętrzę w 5 piętrowym bloku z windą z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł50 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 50 m | 130 m narożnego ogródka | ul. Federowicza Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze przy ul. Federowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 015 595 zł62,04 m² 16 370 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 294 zł42,66 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obejrzyj gotowe mieszkanie! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł72,02 m² 21 244,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m z balkonem, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Develia Grzegórzecka 77 przy ul. Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 59,40 m | IV piętro | Balkon | Podgórze | Nowa inwestycja 2027 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,40 m , położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 332 zł28,78 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

698 560 zł21,83 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Designerski apartament w ścisłym centrum ul. św. Gertrudy 10 Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, przy ul. św. Gertrudy 10. To wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł34,05 m² 17 004 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kalwaryjska - najbliższa okolica ronda matecznego - nowe mieszkania W odnowionej kamienicy! Do zaoferowania mamy mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,05 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł176,30 m² 27 226 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1400

Więcej informacji robert *510 *297 *341 176 m | kamienica | 200 m od Rynku | inwestycja Szukasz nieruchomości w ścisłym centrum Krakowa, która ma realny potencjał inwestycyjny?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 086 zł49,61 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią i 2 miejscami parkingowymi ul. Władysława Łokietka, kraków Krowodrza Górka. Cena: 799 000 zł Powierzchnia: 53.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39,60 m² 15 126,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Ruczaj. To 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,59 m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 917 zł55,09 m² 17 243 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 488 zł50,76 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 958 zł53,27 m² 12 745,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja | Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 975 zł71,15 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z tarasem na północy Krakowa Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w V- piętrowym bloku przy ul. Łepkowskiego - Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46 m² 13 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - Kraków, ruczaj (ul. Chmieleniec) 45,4 m | 629 000 zł Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji - zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł50 m² 23 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z prywatnym ogrodem i garażem z wejściem bezpośrednio z mieszkania Wola Justowska Kraków, ul. Królowej Jadwigi 327f Cena mieszkania: 1 159 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,30 m² 13 436,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Kraków, osiedle Piastów Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 000 zł96 m² 14 427,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Parterowy apartament o powierzchni 95m2 z prywatnym ogrodem - 98 m2 - stanowi wyjątkową propozycję dla osób poszukujących komfortu domu przy zachowaniu wygody życia w mieście. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł37 m² 22 162,16 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować komfortowe, funkcjonalne, starannie wykończone mieszkanie z balkonem o powierzchni 37 m2 położone w doskonale skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 842 zł36,45 m² 15 660,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

950 000 zł48 m² 19 791,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe 48 m2, po generalnym remoncie, jasne i słoneczne ( wschód- zachód). W skład mieszkania wchodzi: salon (duży pokój) 20m2 mały pokój (sypialnia) 12m2 kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 141 513 zł63 m² 18 119,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w Krakowie - okolice Ronda Matecznego Na sprzedaż kameralna inwestycja zlokalizowana w atrakcyjnej części Krakowa, w pobliżu Ronda Matecznego. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 445 zł36,51 m² 15 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 71 m | taras dachowy 60 m | garaż | Wola Justowska Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 71 m, położony w prestiżowej i zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł40 m² 21 225 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone dwupokojowe mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię 40 m składają się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 994 zł65,62 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 545 zł47,39 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 600 zł46 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

850 500 zł44,97 m² 18 912,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,97 m2 na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym nowym budynku przy ul. Myśliwskiej w Krakowie - dzielnica Płaszów. Mieszkanie jest wykończone.