dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

1 922 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 922 ogłoszenia

580 000 zł41 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

WYJĄTKOWA OFERTA W UNIKATOWEJ KAMIENICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4. pok / 64m2 / balkon/ Prokocim / Kozłówek/ul. Seweryna. Mieszkanie po remoncie. Super oferta! Agencja nieruchomości Optima prezentuje 4 pokojowe mieszkanie o pow. 64 m 2 usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł65 m² 20 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż, mieszkanie z 1 sypialnią w kamienicy w sercu Kazimierza english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 950 zł142,30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1857

Przestronny, zabytkowy apartament z balkonem 150 m od Rynku Głównego w Krakowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

474 000 zł27,90 m² 16 989,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjna kawalerka z potencjałem o powierzchni 27,90 m2, usytuowana przy Al. Słowackiego. Kamienica - 5 piętro z windą! Mieszkanie składa się z: - pokoju - 20m2 - przedpokoju, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł21,20 m² 20 707,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2 pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mazowieckiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł103 m² 19 029,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa historia i nowoczesność w idealnej harmonii english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje zachwycający.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w centrum Krakowa, ulica Dietla [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł31 m² 15 806 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Alternatywa dla osób, które szukają jedno pokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania z szybkim i dogodnym dojazdem do centrum Krakowa. Alternatywa dla studentów, którzy chwalą sobie dobry.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na Osiedlu Oświecenia w Mistrzejowicach, w północnej części Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,46 m² 11 021,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie po swojemu bez zrywania cudzych pomysłów i bez kompromisów? Ta oferta w krakowskich Bieńczycach to idealna baza do stworzenia przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 900 zł77,50 m² 16 127,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ustawne, unikatowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 77,5m2, na wysokim parterze zabytkowej kamienicy z 1930 roku, ul. Rydla, rejon Bronowice Małe. Budynek zwany "generalską kamienicą",.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł28,78 m² 20 013,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73 m² 12 328,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie Z potencjałem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem położone w starej Nowej Hucie. Lokalizacja: nowa Huta to.

Szczegóły ogłoszenia

761 200 zł34,60 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stare miasto - 2 pokoje - stan deweloperski - 34,6 m2 - piwnica! Do zaoferowania mamy mieszkanie o powierzchni 34,6 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67,38 m² 22 959,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Nowoczesny apartament w odrestaurowanej kamienicy | Krowodrza | wysoki standard Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 67,38 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł49 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Annderson Estates oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, po remoncie, ul. Gramatyka, dz. Krowodrza. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 49m2, w bloku na 7 piętrze. Winda. Piwnica 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53 m² 11 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 53 M2 trzy pokoje Z osobną kuchnią na prondniku czerwonym. DO remontu trzypokojowe mieszkanie W układzie trzy niezależne pokoje Z łazienką, wc I osobną kuchnią idelna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł82,66 m² 12 085,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Zespół Annderson oferuje do sprzedaży przestronny lokal o łącznej powierzchni 82,66 m , w tym piwnica 15 m , ul. Jana Sobieskiego. Lokal składa się z trzech ustawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46 m² 14 130,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

*Zdjęcia należą do właściciela oferty prądnik czerwony - ul. Powstańców Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji! Na powierzchni 46 m2 znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1836

Oferujemy na sprzedaż eleganckie trzypokojowe mieszkanie , położone w sercu krakowskiego Starego Miasta - na Kazimierzu, 5 minut spacerkiem od Rynku! Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł55 m² 12 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków, nowy Prokocim ul. Jana Kurczaba 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią przy ulicy Jana Kurczaba Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł30 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIA PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

1 pokojowe Z oddzielną kuchnią I balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Jagiellońskim, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada świetnie rozwinięta infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł30,20 m² 22 185,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Tuż przy Parku Krakowskim, placu Nowowiejskim, miasteczku Studenckim, budynek po generalnym remoncie, pięknie odrestaurowana klatka schodowa, winda, miejsca postojowe w garazu. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50,12 m² 17 936,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w historycznej kamienicy w Krakowie Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,12 m , położone na drugim piętrze eleganckiej, zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł73 m² 12 986,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż - Nowa Huta, os. Zielone, zalew Nowohucki, os Zielone, os Słoneczne. Os Urocze Jasne mieszkanie , które mieści się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,50 m² 12 549,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze.! mieszkanie znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu jest idealnie ciche!.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł90 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stare Dębniki, widok na Wawel, 2 miejsca postojowe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje mieszkanie położone zaledwie 1 km od Zamku na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł55,60 m² 13 111,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie otoczone zielenią - komfort i funkcjonalność na 55,6 m To jasne i doskonale doświetlone mieszkanie to propozycja dla osób ceniących spokój oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - blisko centrum i terenów zielonych Do wynajęcia świeżo wyremontowane, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł43,60 m² 18 967,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM STAREGO MIASTA KRAKOWA MIESZKANIE 2 POKOJOWE.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38 m² 17 241,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, tuż przy Placu Teodora Axentowicza, tylko 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,26 m² 14 790,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , znajdujące się w Krakowie - os. Kalinowe. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,50 m² 14 640 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży wyremontowane w 2020 roku, parterowe mieszkanie na os. Kazimierzowskim. Lokal w bardzo dobrym stanie nadaje się do zamieszkania od ręki. Przynależna piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł34,30 m² 17 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecamy Państwu na sprzedaż niewielkie 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w budynku typu plomba (nie stara kamienica) na ul.Helclów nieopodal Kleparza. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł22,32 m² 21 505,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Klimatyczna kawalerka w centrum Krakowa - Stare Miasto. Mieszkanie o powierzchni 23m2 położone na parterze w kamienicy niedaleko Teatru Bagatela. Składa się z: - przedpokoju z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł106,13 m² 15 641,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego dwustronnego mieszkania z trzema balkonami, znajdującego się w przy ul. Długiej / Nowy Kleparz. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Przestrzenne mieszkanie w Starym Mieście, w kameralnej rodzinnej kamienicy english description below - please do not hesitate to contact us Przestrzenny apartament w klasycznym stylu, 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 80 m2 na II piętrze w kamienicy w Krakowie na Salwatorze w rejonie ul. Dunin-Wąsowicza. Mieszkanie do remontu i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 015 000 zł103 m² 19 563 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

W centrum krakowa w kamienicy po generalnym remoncie cztery pokoje wykończone i wyposażone w wysokim standardzie Aneks kuchenny z lodówką oraz zmywarką, dwie łazienki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij