dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 365 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

659 000 zł44,42 m² 14 835,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie z loggią, cisza i park w najbliższej okolicy | Kraków, ul. Koszykarska Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł31 m² 18 677,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku z ok. 1970 roku. Lokal składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 813 zł57,93 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez podatku pcc oraz bez prowizji Zapraszam na prezentację mieszkań 3-pokojowych. Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim* w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 300 zł66,42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez podatku pcc oraz bez prowizji Zapraszam na prezentację! Oferuję do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim* w kameralnym budynku 3-piętrowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 000 zł47,50 m² 11 557,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Kraków Mistrzejowice os. Tysiąclecia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56,40 m² 15 053,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Stare podgórze - ul. Kalwaryjska | 2 pokoje | 56,4 m | Loggia | bardzo jasne, dwustronne mieszkanie. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł49,68 m² 17 069,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się przy al. 29 Listopada. Mieszkanie usytuowanie jest na 8-piętrze w bloku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł21,17 m² 17 713,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Klimatyczna kawalerka W bardzo atrakcyjnej lokalizacji Z przyjemnością prezentujemy bardzo zadbaną, wykończoną i wyposażoną kawalerkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,78 m² 15 854,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż: przytulne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Osiedle Bohaterów Września w dzielnicy Mistrzejowice. Opis Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 000 zł58 m² 13 568,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 58 m | Prądnik Biały | Bez prowizji | Bez pcc Funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej, kameralnej inwestycji na Prądniku Białym. To.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków, bronowice, ul. Bronowicka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 36 m , zlokalizowaną na trzecim piętrze w bloku popularnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

626 364 zł42,62 m² 14 696,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń!   opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 199 zł48,30 m² 13 834,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

575 310 zł36,88 m² 15 599,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kraków, ul. Starego Dębu Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m z dużym tarasem, położone przy ul. Starego Dębu w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

912 146 zł66,58 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 2 -pokojowe mieszkanie w sercu historycznej Nowej Huty - gotowe do odbioru. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,58 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł44,10 m² 16 893,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu jasne i bardzo przytulne mieszkanie w niskim bloku, położonym w dzielnicy Dębniki, os. Podwawelskie - ul. Komandosów. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,37 m² 15 231,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

* zdjęcia nalezą do właściciela mieszkania 3 - pokojowe mieszkanie z Dwoma balkonami Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,37 m2 zlokalizowane przy Ul. Aleksandry.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł19,15 m² 22 402,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mała kawalerka w centrum Krakowa, ul. Kazimierza Wielkiego, fantastyczna lokalizacja i wspaniała komunikacja. Oferta tylko u nas w Biurze. Mieszkanie składa się z 19,15 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

410 152 zł27,38 m² 14 979,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, jednopokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Jana Sabały na krakowskim Czerwonym Prądniku. Na powierzchni 27,38.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,36 m² 15 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*zdjęcia udostępnione przez właściciela nieruchomości dochód pasywny - gotowiec inwestycyjny - 3 pokoje - prądnik czerwony - ul. Majora - 52,36 m2 za 799 000 zł lokalizacja: prądnik Czerwony to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 000 zł55,57 m² 16 627,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 55,57 m | Górka Narodowa | bez pcc Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,57 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 064 000 zł71 m² 14 986 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wielka przestrzeń dzienna | 2 balkony | Ostatnie piętro | Osiedle Europejskie lokalizacja dla wymagających Alternatywa dla rodziny - ogromna przestrzeń dzienna, dwie osobne sypialnie i duża.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł65 m² 14 462 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Starannie wykończone i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w spokojnej części Ruczaju - wygodna alternatywa dla centralnych, głośnych lokalizacji, bez konieczności rezygnacji z miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł65,56 m² 15 222,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowo przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,56 m , położone na spokojnym i zielonym osiedlu Piastów w Krakowie. Lokal idealny dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37 m² 15 135,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam/zamienię 2-pokojowe mieszkanie Azory, ul. Marii Jaremy świetna lokalizacja Kraków, azory (prądnik Biały) ul. Marii Jaremy jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

361 000 zł21 m² 17 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka, krowodrza - bronowice 361000 zł sprzedaż bez pośrednika mieszkanie 1 pokojowe, na 3 piętrze, po remoncie, budynek ocieplony i zmodernizowany. niedaleko miasteczka studenckiego.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł42 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

ul. Racławicka/ ul. Wrocławska - Krowodrza Stara Sprzedamy atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z 1 968 r. Oferta tylko w naszym biurze. Powierzchnia 42m2 Piętro 4 w 8 piętrowym zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

793 850 zł54,30 m² 14 619,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie 54,3 m | Glogera | Prądnik Biały | blok z 2017 r. | jasne | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 54,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł71 m² 14 929,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, położone na parterze niewielkiego, pięciopiętrowego bloku z windą, przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. Świetny rozkład pomieszczeń, oraz znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,49 m² 13 310,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kraków Nowa Huta Bieńczyce Zależy Ci na osobnej, jasnej kuchni? Nie chcesz martwić się generalnym remontem nieruchomości? Cenisz sobie długie spacery po parku? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł59,90 m² 11 435,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 60 m2 Szukasz mieszkania gotowego do szybkiego wprowadzenia się? Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Cenisz sobie długie spacery po parku oraz bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 000 zł105 m² 11 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Rodzinne mieszkanie | 97,67 m2 | 2 poziomy | Kameralne osiedle | Opatkowice Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 97,67 m , położone na kameralnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,65 m² 15 525,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,65 m2 położone w dzielnicy Bieńczyce, przy Osiedlu Jagiellońskim. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,42 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 2 pokojowe Z balkonem Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Domagały w Krakowie, o pow. 48,42m, usytuowane na 2- pietrze z windą. Budynek zadbany, winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł19,90 m² 90,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gnieźnieńska - do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie Mieszkanie o pow. 19,9m2, położone na 6-piętrze w 10- piętrowym budynku. W budynku dwie windy, blisko dużo zielenie do spacerowania,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,51 m² 67,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,51 m , położone w okolicach ul. Wielickiej w Krakowskiej - dzielnica Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38,08 m² 16 544,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje | 2020 rok | 5 min do Bonarki | Gotowe do zamieszkania N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 38,08 m2 zlokalizowanego na Podgórzu Duchackim.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ładne, nasłonecznione mieszkanie przy ul. Kobierzyńskiej nr 99 w Krakowie do wynającia od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się na II piętrze (bez windy) czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł63,10 m² 15 832,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym, zielonym tarasem 70 m na dachu Kraków, prądnik Biały To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł44,31 m² 15 526,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates prezentuje na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w cichej części miasta gotowe, aby stworzyć tu własny, wymarzony klimat! Lokal został zaprojektowany tak, by zapewniać wygodę.