dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 363 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

640 000 zł53,44 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Jeśli chcesz urzeczywistnić swój pomysł na własne mieszkanie i stworzyć wspaniałe nowoczesne wnętrza, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Odkryj wielki potencjał, jaki kryje się.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,30 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Urzeczywistnij swój pomysł i stwórz nowoczesną Alternatywę obecnego wnętrza! 42,3 m2 - mieszkanie na pełnym zieleni os. Albertyńskim w Bieńczycach blisko Centrum handlowego Nowe Czyżyny!.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł54 m² 19 074,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Bezpośrednio sprzedam 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dietla 80, stare Miasto / Kazimierz. (informacja dla pośredników: bezpośrednio to znaczy bez pośredników) Mieszkanie ma 54 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,63 m² 12 711,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - spokojna lokalizacja, chyba najlepsza na osiedlu Kozłówek; - niezagrożony widok na tereny zielone; - budynek nie jest "wielką płytą"; - niski czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł32,46 m² 73,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,46 m znajdujące się w Krakowie przy ul. Ignacego Krasickiego, w dzielnicy Stare Podgórze. English below Mieszkanie przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam na sprzedaż w pełni wyposażony, funkcjonujący lokal inwestycyjny typu studio 23 m2, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Zakrzówek Residence przy ul. Kobierzyńskiej 47. To.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze budynku z 2018 roku przy ul. Kordiana 31 w Krakowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł44 m² 15 431,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż słoneczne, przestronne i w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dwoma balkonami. Loka położony na III pietrze budynku z 2006 roku zlokalizowanego na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł92,37 m² 15 145,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne 4 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piltza w Krakowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 5- piętrze w 5- piętrowym bloku z 2021 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł65 m² 19 984,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 65 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony, tak, jak na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50,20 m² 13 147,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do odświeżenia | Widok na zieleń Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy oferuje na sprzedaż bardzo jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł30,70 m² 14 169,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,7 m , położone na 2. piętrze przy ul. Topazowej w dzielnicy Złocień. Układ obejmuje dwa niezależne pokoje oraz balkon. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 65 m2 Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Zależy Ci na bliskości przystanków komunikacji miejskiej? Cenisz sobie długie spacery po parku? Nie szukaj dalej! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł24,88 m² 16 680,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bronowice! Garsoniera z osobną kuchnią i balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Błonie, dzielnica Bronowice. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł53 m² 12 622,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 oddzielne pokoje, jasna kuchnia, balkon Z widokiem na zieleń Mieszkanie 3-pokojowe | 53 m | Dwustronne | Jasna kuchnia | balkon Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł50,76 m² 14 085,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z garderobą i komórką lokatorską. Położone w nowoczesnej inwestycji na krakowskim Osiedlu Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł59,73 m² 14 984,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu uroczego mieszkania trzypokojowego, które znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - Krowodrzy Górka. Jest to doskonała propozycja dla rodzin, par,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł88,70 m² 11 826,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 4. piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa Prądnik Biały, ul.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł49,63 m² 18 718,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Słońce, zieleń i własny ogród | 2 pokoje z aneksem i ogródkiem | Czyżyny, ul. Mariana Markowskiego Wyobraź sobie popołudnie, gdy z salonu wychodzisz prosto do prywatnego ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł74,40 m² 14 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 74,4 m2 z balkonem, os. Dywizjonu 303, czyżyny Przestronne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w sercu Czyżyn tuż przy parku Skalskiego, z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - Prądnik Biały, ul. Szopkarzy 4 mieszkanie 2 pokojowe W atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie na wynajem: o powierzchni 35m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36,63 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym Najemcą, 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w nowoczesnej inwestycji , Kraków- mistrzejowice - os. Bohaterów Września, kraków - Nowa Huta. Komfortowo wyposażone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł60 m² 15 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Możesz jako pierwszy zamieszkać w świeżo wykończonym i urządzanym mieszkaniu, znajdującym się na zamkniętym osiedlu we wschodniej części Krakowa, w inwestycji Skwer Harmonia.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł54 m² 18 518,52 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu w sercu krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł71,52 m² 12 430,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,52 m2 z oddzielną jasną kuchnią, tarasem, balkonem oraz dużą komórką lokatorską na bliskich Klinach przy ulicy Borkowskiej. Atuty! *.

Szczegóły ogłoszenia

977 000 zł80,08 m² 12 200,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,08 m2, z dwoma balkonami, mieszczące się na trzecim piętrze w Krakowie przy ulicy Zygmunta Miłkowskiego. Z punktu widzenia.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł61,65 m² 15 068,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W biurze danax! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł91,68 m² 10 362,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Płaszów! Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie 91,68 m2 z oddzielną jasną kuchnią, dwoma balkonami, piwnicą oraz niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa i Tatry przy ulicy Lasówka. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł98,73 m² 12 660,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokoje | 98,73 m | miejsce postojowe | zamknięte osiedle | Skotniki oferta wyłącznie W biurze danax Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,73.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł41,40 m² 14 371,98 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Jasne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 41,4 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ulicy Prądnickiej. Oferta na wyłączność, dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,80 m² 15 846,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mistrzejowice os.1000-LECIA 2 POKOJOWE, BALKON, PRZYTULNE, DO WEJŚCIA Na sprzedaż przestronne, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 43,10 m , zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia. Lokalizacja Czyżyny, osiedle Dywizjonu 303- jedna z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,67 m² 14 998,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,67 m , położone na pierwszym piętrze bloku z 2011 roku przy ul. Wileńskiej w Krakowie. Budynek położony w blisko.

Szczegóły ogłoszenia

599 908 zł31,91 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Bunscha w Krakowie Oferujemy funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 31,91 m , położony na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

429 990 zł21,86 m² 19 670,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Budynek znajduje się na kameralnym, bezpiecznym osiedlu. Blok składa się z pięciu kondygnacji (jedną podziemną z miejscami garażowymi i 4 naziemne z mieszkaniami). Winda.