dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 365 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze bloku z lat 70-tych, a jego metraż.

Szczegóły ogłoszenia

527 850 zł45,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Cena: 527.850 zł Powierzchnia: 45,90 m Piętro: parter / 3 Układ: 2 pokoje + osobna kuchnia Ekspozycja: dwustronna - wschód / zachód Rynek: wtórny Dodatkowo: piwnica ok. 4-5 m Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 425 zł47,75 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / idealne na start lub pod inwestycję - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

679 450 zł34 m² 19 983,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem. Lokalizacja: osiedle zlokalizowane jest u zbiegu al. 29 listopada i ul. Prandoty, w sąsiedztwie Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

693 000 zł49 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ceniona i poszukiwana lokalizacja w Bronowicach. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim 3 kondygnacyjnym blok z lat 60 tych. Aktualny rozkład : 2 osobne pokoje ,oddzielna kuchnia , przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł61,50 m² 15 609,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 241,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 znajdujące się na ul. Kordiana na Kurdwanowie. Lokalizacja: ul. Kordiana to jedna z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 388 zł37,36 m² 19 041,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 20/90, gotowa inwestycja Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,36 m2, znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pok/53 m 2/balkon/ Podgórze Duchackie/ul. Serbska Okazja! Świetne pod inwestycję. Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o pow. 53 m 2 w dzielnicy Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 029 zł50,20 m² 14 861,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 650 zł36,02 m² 14 149,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * ostatnie - 2 pokoje z aneksem - w tym metrażu - w tej cenie! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * Bezpieczny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł63,83 m² 12 454,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,83 m2, mieszczące się na 3 i 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Budynek: - oddany do użytku w 2009 roku - kameralny, 4 piętrowy -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł24,37 m² 14 361,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,37 m2 zlokalizowane w Nowej hucie na os. Jagiellońskim w Krakowie. W skład Mieszknia wchodzi: - salon - Kuchnia - Łazienka z wc - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 948 000 zł124,35 m² 15 665,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta - możliwość połączenia dwóch mieszkań | ok. 124 m | balkony | 2 miejsca postojowe Do sprzedaży dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania 3-pokojowe , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 611 zł39,66 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 092 zł62,01 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł47 m² 13 191,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w sercu starej` Nowej Huty. Cicha i zielona okolica, sympatyczni sąsiedzi, idealne dla rodzin, osób starszych oraz tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Czarnogórska (podgórze Duchackie) 36,3 m2 + balkon 2 pokojowe (1-stronne) Przestronne, ciche, widokowe Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,3 metrów kwadratowych do wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 473 zł54,77 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 344 zł34,84 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 448 zł38,37 m² 16 952 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem przy ul. Żabiniec 89 na nowoczesnym osiedlu Casa Feliz. Mieszkanie ulokowane na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł53,86 m² 15 948,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie - idealne dla rodziny lub inwestora! Oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m , położone na wysokim parterze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

939 750 zł47 m² 19 994,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, stylowe mieszkanie o charakterze retro, położone przy ul. Prandoty, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowa Huta Mistrzejowice 38 m nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia 2. pokojowe mieszkanie, o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym, niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 377 zł40,09 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł31 m² 17 903,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe na zdrowej do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położna przy ul. Zdrowa, (dzielnica Prądnik Biały). W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz sportowa:.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 50 m , zlokalizowane w spokojnej części Krakowa przy ul. Żaka. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł63,12 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 173 zł44,11 m² 15 147,88 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł77,43 m² 17 422,19 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Komfort i styl blisko centrum | Lokum Vista | 4 pokoje z ogródkiem i miejscem postojowym | 77 m - Wola Duchacka, ul. Walerego Sławka Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł49,10 m² 13 625,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,10 m2 położone w dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Sanocka. Nieruchomość usytuowana jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 530 zł34,55 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 013 259 zł71,99 m² 14 075 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 145 zł39,11 m² 12 200,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli dalej wynajmujesz i płacisz komuś ratę kredytu to warto to przeczytać! Za mniej niż 500 tys. zł masz 2-pokojowe mieszkanie w Krakowie, które realnie nadaje się do życia, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 514 zł55,75 m² 13 569,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł31 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecamy! garsoniere do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Kazimierzowskim Nieruchomość położona na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 548 zł55,62 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe już W III kwartale 2026 roku! / biuro.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł70,83 m² 11 972,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Posiadamy klucze do nieruchomości! 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Barbary w Krakowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 71m2,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł37,72 m² 16 304,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kraków ul. Wielicka 37,72 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 37,72 m2, znajdujący się na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 900 zł43,62 m² 16 779 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.