dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 365 ogłoszeń

Rynek pierwotny

539 000 zł33,34 m² 16 166,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł39 m² 15 256,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39 m , zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie w popularnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł77 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prądnik czerwony - felińskiego 3 pokoje - 2 łazienki - 2 poziomy - duzy balkon Do sprzedaży mieszkanie na Prądniku Czerwonym przy ulicy Felińskiego. Bardzo dobrze skomunikowane osiedle , nowa aleja 29.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na osiedlu Złotego Wieku, dzielnica Mistrzejowice w Krakowie. Zlokalizowane zaraz przy zielonym i zadbanym parku, 2 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł48,30 m² 13 436,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Kraków, osiedle Piastów Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

801 796 zł48,89 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 48,89m 2 położone na parterze w jednym z budynków wielorodzinnych w okolicy ul. Rozmarynowej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł41 m² 12 634,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

English version below Niektóre ze zdjęć przedstawiają wizualizację 2 pokojowe, niezwykle klimatyczne na Ruczaju lokalizacja: ruczaj, stanowiący część dzielnicy Podgórze, to bez wątpienia jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 730 zł52,21 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej w kameralnej inwestycji idealne dla rodziny lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20 min - kolej ska bez.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły z 1954 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 595 zł44,62 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń i bliskość natury. Lokal położony jest na 1. piętrze, w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 706 zł48,43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 347 zł55,37 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,37 m, położone w spokojnej części Krakowa. Lokal w stanie deweloperskim, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67 m² 10 432,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania znajdującego na wysokim parterze, (do mieszkania prowadzi 8 schodków), w budynku z lat 50-tych, na Os. Szkolnym,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł54,01 m² 14 423,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kraków Prądnik Biały ul. Z. Glogera trzypokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 54,01m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 567 zł62,39 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc Mieszkanie w Bronowicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Czyżynach przy ul. Orlińskiego z balkonem oraz klimatyzacją. Gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w bloku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 017 zł42,39 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe, dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie na Prądniku Białym! zakup od dewelopera, nabywca nie płaci prowizji I podatku pcc! Na sprzedaż nowe, praktycznie zaprojektowane, mieszkanie dwupokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30,30 m² 72,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji z 2025 roku przy ul. Wiktora Heltmana w Krakowie. Mieszkanie w zielonej okolicy, zaraz przy rezerwacie przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowoczesne mieszkanie na na wynajem w dobrym standardzie i dogodnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Aleksandra Fredry w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 655 zł69,01 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji dla biura Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 69.01 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku w krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 204 zł41,12 m² 18 682 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 554 zł63,57 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 038 zł37,38 m² 19 717,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł42 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości komunikacji miejskiej.! liczne miejsca postojowe dla mieszkańców! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł29,13 m² 17 336,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Osiedle Europejskie, gotowe do wejścia! Oferta na wyłączność. Klucze w biurze. Przestronna kawalerka w otoczeniu zieleni i ciszy. Gotowa do zamieszkania! Biuro nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 120 zł49,20 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 47m z dwoma balkonami przy ul. Obozowej, blisko Kobierzyńska | Ruczaj. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Obozowej, w pobliżu ul. Kobierzyńskiej. 8 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 780 zł71,64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 71,64m2 w nowej inwestycji przy ul. Andrzeja Badurskiego. Brak prowizji dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49,98 m² 13 185,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni 50m2 przy ul. Grota Roweckiego 53 w Krakowie (ruczaj). Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł56,40 m² 19 858,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa przy ul. Bosackiej, tuż obok Parku Strzeleckiego i Dworca Głównego. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 078 000 zł44,01 m² 24 494,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,01 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Romana Kiełkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52,88 m² 14 655,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania o pow. 52,88 m na Osiedlu Kolorowym w Nowej Hucie. To naprawdę wyjątkowe miejsce - pełne światła, przestrzeni i pozytywnej energii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 820 zł42 m² 17 995,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja w świetnej lokalizacji, z szybkim dostępem do centrum oraz głównych arterii komunikacyjnych, a jednocześnie w spokojniejszej części miasta. Bez prowizji Bez.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 241,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Podgórze Duchackie ul. Kordiana - 62m2 / 3 pokoje + kuchnia + balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, zlokalizowane w Krakowie /podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

1 754 028 zł117,72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i tarasem w nowej inwestycji na Prądniku Białym. Zakup bez prowizji I podatku pcc! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59 m² 15 237,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Panoramiczny apartament 58,79 m z widokiem na Wawel | Mały Przewóz, ul. Przewóz Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyzowany apartament o powierzchni 58,79 m , położony na ostatnim - szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 840 zł50,12 m² 14 861,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prądnik Biały Mieszkania w stanie deweloperskim Do sprzedania mieszkanie 1,2,3,4-pokojowe w stanie deweloperskim położone na nowym osiedlu Górka Narodowa, wszystkie mieszkania posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł22 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 22 mkw. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze w budynku ośmiokondygnacyjnym. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 630 zł41,40 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 700.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, winda, piwnica; W pobliżu: Akademia Górniczo.

Szczegóły ogłoszenia