dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 365 ogłoszeń

1 192 000 zł66,31 m² 17 976,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 4-pok. mieszkanie o powierzchni 66 m2 przy ul. gen. Józefa Dwernickiego. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 737 zł67,69 m² 14 075 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł49,10 m² 13 747 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje/49 m2/garaż/balkon/dębniki/ul.Ruczaj /2000r. Świetne pod inwestycję! Agencja nieruchomości Optima prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 w dzielnicy Dębniki (ruczaj).

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,72 m² 18 531,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

l jasne l Kawalerka l Po generalnym | 37,7 m | Oddzielna kuchnia | Gotowe l Piwnica l Na sprzedaż przytulne, narożne mieszkanie o powierzchni 37,72 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

997 150 zł64,75 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,75 m zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ulicy Raciborskiej na Ruczaju w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się ofertą mieszkania do wynajęcia położonego na parterze w 4 piętrowym bloku os Na Wzgórzach nieopodal pętli tramwajowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 164 zł36,93 m² 17 334,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł36,56 m² 22 428,88 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1 pokojowe Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Grzegórzeckiej, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29,86 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania, położonego w prestiżowej lokalizacji nieopodal centrum Krakowa. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 023 000 zł73,14 m² 13 986,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe 4 pokoje | 73 m | 2 miejsca w garażu + kl| Ruczaj | Bez pcc | Bez Prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,14 m wraz z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,50 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowe mieszkanie w inwestycji Zodiak. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 zlokalizowane jest na II piętrze w IV piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43,50 m² 59,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Bronowicka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 w kameralnym budynku z windą, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 600 zł61,04 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe W III kwartale 2026 roku! / -biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 987 zł38,93 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

786 000 zł48 m² 16 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na krakowskim Płaszowie przy ul. Glinianej. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł78 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzy pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią i dużym ogrodem o powierzchni 77,81m2 znajdujące się przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. * duży ogród z tarasem ok.90 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,44 m² 11 909,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na Kozłówce, przy ul. Okólnej, czeka na Ciebie komfortowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. To przestronne dwupokojowe lokum z piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł28,18 m² 22 143,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie z ogródkiem - 28,18 m - w pełni wykończone Na sprzedaż przytulne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 28,18 m , idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - ul. Republiki Korczakowskiej, prokocim, kraków. Oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 635 zł59,63 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł63,44 m² 47,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 63 m położonego na ul. Włodzimierza Tetmajera w Krakowie. Lokalizacja Lokalizacja nieruchomości oferuje wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem w spokojnej części miasta, z bardzo dobrą komunikacją miejską oraz ogólnodostępnym parkingiem dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Annderson Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne mieszkania o powierzchni 37,30 m , położone na czwartym piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie dwupokojowe ul. Na Kozłówce, kraków.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł58 m² 18 086,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż stylowe, 3 pokojowe w pełni wykończone mieszkanie (dokładnie tak jak na wizualizacjach) o powierzchni 58 m przy ul. Walerego Sławka, zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41 m² 14 390,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu mieszkanie nowo oddanej inwestycji: "strzelców 28" w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie dwu-pokojowe, oddane do użytkowania, o powierzchni ponad 41 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 400 zł67,15 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Agencja Partners International prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w inwestycji Piasta Towers. Z dużą przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł31,50 m² 21 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zespół Annderson prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w bliskiej odległości od Galerii Krakowskiej. Idealne pod najem długo lub krótko terminowy. Ulica Prandoty to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

957 723 zł56,67 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowej inwestycji 56.67m2 z widokiem z zieleń Nowa Huta/Kraków. Mieszkania od Dewelopera bez Prowizji! Bez podatku pcc! Lokalizacja: nowa Huta to dzielnica zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 150 zł43,30 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 207 zł35,26 m² 18 638,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

914 400 zł40,64 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kraków - Stare Miasto, ul. Wita Stwosza | 40,64 m | 1 pokój z balkonem I parter Na sprzedaż jasne, nowoczesne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - ul. Wita Stwosza, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

681 000 zł31,82 m² 21 401,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 31.82m 2 , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku, w okolicy ul. Michała Drzymały. Blok położony na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł61 m² 12 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc, mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji. Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 60,68 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 902 zł31,68 m² 20 640,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie inwestycyjne. Kawalerka 32 m2 znajduje się na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą położonego w samym sercu Zabłocia, przy Wiśle,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł48,40 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 48,4 m2 z ogródkiem o powierzchni 51,5 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł26,63 m² 20 090,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka Z balkonem znajdująca się na nowoczesnym osiedlu przy ulicy zabawa mieszkanie Funkcjonalna oraz komfortowa kawalerka, znajdująca się na 9 piętrze 10 piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł89 m² 12 910,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż nowe, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 89 m2 do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 052 zł66,32 m² 15 410,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w komfortowej inwestycji gotowej do odbioru! bez pcc I prowizji Pięciopiętrowy budynek z niebanalną architekturą i ciekawym wykończeniem elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł46,47 m² 11 620,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Kraków ul. Wielicka 91 46,47 m | 5. piętro | brak windy | komórka 7 m | czynsz ok. 560 zł Zapraszam na prezentację posiadam klucze do nieruchomości. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 276 730 zł79,30 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij