dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 365 ogłoszeń

910 000 zł68,50 m² 13 285 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Widokowe, ustawne i jasne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie kapitalnym przeprowadzonym w lutym 2025 r., o powierzchni 68,5 mkw., położone w zielonej okolicy na Prokocimiu Nowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z dużym balkonem 30m2 ul. Wybickiego | Prądnik Biały | Kraków Opis nieruchomości: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30 m2 na 3. piętrze 5-piętrowego bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below Kraków Zakrzówek - Świętego Jacka 35 m2 Nieruchomość: oferujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2, usytuowaną na wysokim parterze. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 1-pokojowе mieszkanie przy ul. Borkowskiej 15b Układ mieszkania obejmuje: salon z otwartą kuchnią Łazienka z wanną, toaletą, umywalką, bidetem Przedpokój Balkon 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

838 000 zł38,12 m² 21 983,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Studio z balkonem i widokiem na zieleń, wykończone w wysokim standardzie - gotowe do zamieszkania.Mieszkanie znajduje się w zielonej okolicy, z doskonałym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł115,10 m² 13 457,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Oferta wyłącznie W biurze danax Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115,1 m , położone na 3. piętrze budynku z 1997 roku , zlokalizowanego w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje | balkon | garaż 15 m | Marchołta | Prądnik Czerwony Premium Estates prezentuje na sprzedaż jasne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 207 zł35,26 m² 18 638,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 376 zł43,67 m² 16 473 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23 m² 17 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w bardzo korzystnej lokalizacji w okolicy ul. Strzelców w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 172 zł48,39 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 207 zł47,48 m² 15 295 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie przegap okazji! Cena obejmuje 5 % rabat wraz z miejscem postojowym gartis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie spokój, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34 m² 16 147,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na al. Pokoju w Krakowie, na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z 1976 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na os. Bohaterów Września w dzielnicy Mistrzejowice, kraków. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł72 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Strycharskiej 10 w krakowskim Podgórzu. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46 m² 13 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Dębniki / Ruczaj Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie o powierzchni 45,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł33,95 m² 15 994,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość Prezentujemy Państwu przytulne, w pełni umeblowane 1-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł47,80 m² 19 665,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Krowodrza - ulica gramatyka. Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 47,76 m2, na którą składają się: - trzy samodzielne pokoje o powierzchniach; 15,5 / 10 / 6.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł32,80 m² 12 804,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż wyjątkowe, 1 pokojowe mieszkanie na os. Kościuszkowskim w Nowej Hucie. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze, w dziesięciopiętrowym budynku. Powierzchni a 30,70.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44,04 m² 15 440,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kraków, kozłówek, ul. prof. Tadeusza Seweryna. Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni mieszkalnej 44,04 m2, natomiast powierzchnia całkowita wraz z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł42,94 m² 13 693,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł46,47 m² 22 702,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | widok na Wisłę | top lokalizacja Zabłocie Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,47 m , położone na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 309 000 zł70 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż stylowe, 4 pokojowe w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 70 m przy ul. Walerego Sławka, zaledwie kilka minut spacerem od Galerii Bonarka. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 407 zł454 407 m² 1 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2026

3 kameralne Budynki więcej niż mieszkania: inwestycja stworzona z myślą o tych, którzy oczekują od życia czegoś więcej niż tylko czterech ścian. Kompleks obejmuje hektar starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 000 zł27,70 m² 13 790,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania w gotowym etapie inwestycji sprzedane! W ofercie mieszkania w nowym etapie inwestycji w trakcie budowy. Planowane odbiory IV kwartał 2027r. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 864 zł25,38 m² 19 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 67m Kraków, krowodrza ul. Czarnowiejska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Czarnowiejska Cena: 2900 zł miesięcznie + czynsz administracyjny ok. 900 zł + prąd i gaz wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł44 m² 14 068,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | wys. piętro | duży potencjał | blisko nowej linii tramwajowej Mieszkanie jasne, o ekspozycji północ zachód, z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł59 m² 14 322,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne, 3-pokojowe Z komórką lokatorską krowodrza lokalizacja, budynek Prezentujemy zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,71 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 764 zł63,43 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 41,70m2 do 80,17m2 Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38,80 m² 13 891,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Lublańskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 38,8 m2 znajduje się na 3 - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 797 zł36,77 m² 17 264 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami i otwartą kuchnią przy ulicy Ułanów w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ulicy Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie 78m2 użytkowej, doskonała inwestycja, położone przy ul. Wielickiej, prokocim Doskonała inwestycja lokalizacja Ulica Wielicka co zapewnia bezproblemowe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł35 m² 13 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe Kraków, os. Na Stoku Oferuję jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł46 m² 19 978,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Pana Tadeusza 10 46 m Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Ocean Apartments z 2024 roku (1 piętro z 7).

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,60 m² 13 927,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bronowice - ul. Podkowińskiego | 46,6 m Lokalizacja: kraków, azory, ul. Podkowińskiego Cena: 649 000 zł Powierzchnia: 46,6 m Piętro: 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł63 m² 51,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o łącznej powierzchni 63 m2 położone na cichej i spokojnej okolicy przy ul. Henryka i Karola Czeczów w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

907 000 zł61,40 m² 14 771,99 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

817 000 zł51 m² 16 020 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kraków/podgórze/płaszów Oferujemy do sprzedaży "klimatyczne" mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym ze skosami. Kameralny budynek 10 - mieszkaniowy z 2015roku.