dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 363 ogłoszenia

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Racławickiej. o powierzchni 35 m2, w dzielnicy Krowodrza. Zostań pierwszym najemcą! budynek I lokalizacja: budynek: nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 416 zł47,39 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 341 zł76,21 m² 12 496,28 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie W tej inwestycji. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% budynek został oddany do uzytkowania 2024-12-31 funkcjonalny układ! Mieszkanie 3- pokoje, 76,19.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Parter, 2 pokoje, dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,8m2 zlokalizowane na Klinach - ul. Zaporoska. Lokal usytuowany jest na parterze, niskiego bloku ( 3piętra),.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 055 912 zł58,95 m² 17 912 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy mieszkanie 2-pokojowe o pow. 26m2, znajdujące się na 13 piętrze w 13-piętrowym budynku przy ul. Powstańców. Istotne informacje: - do mieszkania przynależy piwnica. - okna pcv. -.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł49 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

W ofercie mieszkanie położone w Starych Bronowicach, 150 m od przystanku tramwajowego , 49 m2, na 1 piętrze niskiego bloku z cegły co sprzedajemy? Mieszkanie jest jasne, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 000 zł82,79 m² 19 060,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

P roponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (82,79m2) Kraków Krowodza przy ul. Poznańskiej w apartamentowcu ,kamienice Herbowe, nieruchomość położona na 2-pierwszym piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

962 000 zł59 m² 16 305,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,59 m2 + balkon, które zostało oddane do użytkowania. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł27 m² 85,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe studio Z ogrodem zimowym - stara krowodrza Wolne od zaraz | Klimatyzacja | 100m od Parku Krakowskiego Szukasz prestiżowego miejsca, które łączy spokój zielonej okolicy z energią.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Lublańska | Kraków, prądnik Czerwony Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam do sprzedaży przytulne, parterowe mieszkanie położone w bardzo spokojnej okolicy na Klinach w Krakowie. Mieszkanie oferuje przemyślany układ pomieszczeń, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 480 zł53,60 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 960 zł42,40 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 104 zł63,39 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 581 zł64,14 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 525 zł47,75 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / idealne na start lub pod inwestycję - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł48,20 m² 16 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym. Ekspozycja okien oraz balkonu zapewnia widok na tereny zielone. Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Przedpokój: łazienka: balkon: widok na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską w nowym budownictwie funkcjonalny układ w centrum miasta. Lokalizacja Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* dostępne od zaraz * * wykończone I wyposażone * * wysoki standard * Do wynajęcia mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 30 m2 na parterze w czteropiętrowym nowym budynku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł52,10 m² 12 956 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje/52, 20m2/taras/złocień/ul.Czeczów/2019r. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym bliku przy ulicy Czeczów. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 159 zł64,41 m² 12 779,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. 1. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa mieszkania: 64,41 m , 4 pokoje, 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł36 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 36 m z balkonem zlokalizowane w bloku z cegły na osiedlu Słonecznym w Nowej Hucie. Szukasz mieszkania gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł41,10 m² 15 693,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 41,10 m2, położonego w super lokalizacji Mistrzejowice na osiedlu Oświecenia w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł33,36 m² 12 859,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne na start dla singla, studenta lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 722 zł28,78 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 720 zł37,17 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Piaszczystej, na Prądniku Białym. I podatku pcc! Nowocześnie zaprojektowana inwestycja w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł74,31 m² 60,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Homfi ma przyjemność zaprezentować trzypokojowy apartament przy ul. Kasztelańskiej w Krakowie. Lokalizacja: zwierzyniec to nie tylko prestiżowy i ekskluzywny adres.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przedstawiam do sprzedaży wyremontowane mieszkanie położone na parterze bloku na os. Teatralnym w Krakowie. Lokal jest gotowy do umeblowania wedle własnego gustu i wprowadzenia się. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków, bronowice, ul. Bronowicka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 36 m , zlokalizowaną na trzecim piętrze w bloku popularnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 991 zł39,57 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż atrakcyjne, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 39.57 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

974 700 zł72,20 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Kraków, prądnik Czerwony / Olsza ul. Celarowska / Żytnia - 5 pokoi / 72.2m2 + duży balkon Super lokalizacja! Idealne pod inwestycję i do zamieszkania! FORMA Estates oferuje do sprzedaży rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34 m² 16 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł40 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne 2 pok. mieszkanie z tarasem - Czerwone Maki! lokalizacja: doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 20-25 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 123 356 zł82,90 m² 13 550,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje dla rodziny | 2 łazienki | Górka Narodowa | bez pcc Bez prowizji i pcc, zakup od dewelopera Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 542 zł42,21 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,10 m² 15 039,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym, zielonym tarasem 70 m na dachu Kraków, prądnik Biały To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł64 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni aż 64 m - zlokalizowane w centrum Krakowa - ul. Wybickiego (krowodrza). Mieszkanie składa się z 3 osobnych pokojów,.