dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 365 ogłoszeń

2 750 zł44,70 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W świetnej lokalizacji - kraków - nowa huta ulica gen. Leopolda okulickiego. Oferujemy do wynajmu przestronne oraz słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 44,70 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 855 zł58,90 m² 21 950 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 58,90 m2, położony na czwartym piętrze w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie wyposażone jest w funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32,20 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Bez Prowizji* Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia p rzytulne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,2 m , położone na 3 piętrze siedmiopiętrowego bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, studio przy ul. Szuwarowej, o powierzchni 30m2, w bloku z 2005 r. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

604 195 zł37,94 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł86,55 m² 15 251,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,55 m położone w kameralnym budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł53,48 m² 12 509,35 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 53,48 m2 Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Potrzebujesz przestrzeni dla rodziny, a jednocześnie cenisz sobie bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł60 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w rejonie ul. Hoffmanowej (podgórze, łagiewniki). Mieszkanie utrzymane jest w stanie dobrym i nie wymaga większych nakładów finansowych prócz.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł36 m² 14 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis bez prowizji bez pcc 5 lat gwarancji dewelopera Na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe z balkonem, położone na 5 piętrze w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, od zaraz 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,55 m2 na Osiedlu Centrum B w Krakowie, nowej Hucie. Budynek I lokalizacja: budynek: centrum B 2, 5 piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 021 572 zł63,06 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura blisko 100 inwestycji W krakowie zakup bez prowizji (0%) oraz bez podatku pcc (2%) 3 pokoje | 2. Piętro | gotowe do odbioru od zaraz - biuro nieruchomości lakado - prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł55 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem 3- pokojowe mieszkanie w Czarnochowicach, zaraz przy granicy z Krakowem. Kameralne osiedle Wieliczka Park idealnie sprawdzi się dla rodzin z dziećmi, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 316 zł82,58 m² 10 442,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i balkonem w nowej kameralnej inwestycji idealne dla rodziny i osób które cenią sobie przestrzeń, dobrze skomunikowane: autobus, a4,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 622 zł65,62 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 920 zł36,12 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 332 zł52,36 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł36,25 m² 16 165,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,25 m , zlokalizowane przy ulicy Białoruskiej w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka. Oferta na wyłączność. We.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł52,20 m² 13 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1980 roku przy ul. Gabriela Narutowicza w Krakowie (prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł27,57 m² 19 550,24 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje państwu 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 27,57m2 w Krakowie przy ul. Kujawskiej. Znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku. Mieszkanie pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł25 m² 79,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25m , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każdym detalu.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł22 m² 21 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Litewskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł62,87 m² 15 508,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Duże i jasne 3 pokojowe mieszkanie | Ul. Płaszowska | Płaszów Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Płaszowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 637 zł57,07 m² 18 322 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł63,26 m² 12 567,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Kraków - Os. Oświecenia Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,26.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 640 zł50,76 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł24,34 m² 13 763,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z potencjałem | 24,37 m | Nowa Huta, os. Jagiellońskie | idealna pod inwestycję Na sprzedaż przytulna i ustawna kawalerka o powierzchni 24,37 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 602 zł43,33 m² 15 961,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji oraz podatku pcc. Termin oddania : gotowa inwestycja inwestycja: inwestycja składa się z trzech kameralnych budynków w niskiej 3-piętrowej zabudowie, w dzielnicy Ruczaj,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,40 m² 10 812,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ulicy Obozowej na krakowskiej dzielnicy Ruczaj. W pobliżu przystanek autobusowy, a także liczne punkty handlowo - usługowe, a także ośrodki.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł52 m² 42,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[English below] dostępne od zaraz lub maksymalnie od 1 czerwca. Mam przyjemność prezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (52m2) w bloku przy ul. Włoskiej 13 w Krakowie (dz. Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł50,02 m² 14 594,16 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m Czyżyny, os. Avia gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 184 zł67,93 m² 17 447,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 25m Balkonu | Zabłocie - Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż wyjątkowy, dwustronne mieszkanie w sercu najbardziej pożądanej dzielnicy Krakowa. Idealne dla rodziny lub pod prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30,76 m² 21 944,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 30,76 m2. Lokal zlokalizowany jest na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł60,51 m² 14 361,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,51 m , położone przy ul. Myśliwskiej w Krakowie, na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z 2012 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 941 zł77 m² 14 414,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w inwestycji na Prądniku Białym Tylko 3 km od centrum miasta zakup od dewelopera - bez prowizji I 2% podatku pcc 4 pokoje - 77 m2 - najlepsze dla rodziny inwestycja Wkomponowany.

Szczegóły ogłoszenia

679 500 zł41,64 m² 16 318,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam 2-pok mieszkanie na Ruczaju, ul Piltza, widok na zieleń z dużego balkonu Do sprzedaży oferuję ładnie wykończone 2-pok. mieszkanie usytuowane na 3.piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł55 m² 11 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowa Huta / Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgórzach - 3 pokoje + piwnica forma Estates prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,9 m2. Nieruchomość położona na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł73,50 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe dla rodziny lub pary | 2 łazienki | duży taras | parking I komórka. UL. Wizjonerów, bronowice małe. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,70 m² 12 388 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania 3 pokojowego do własnej aranżacji. Układ mieszkania jest idealny dla rodziny, jak i pod inwestycję- każdy pokój posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł54,24 m² 12 536,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m2 zlokalizowane na Klinach przy ul. Mieczykowej N20 Nieruchomości przedstawia ofertę funkcjonalnego, przestronnego i słonecznego 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 812 zł65,62 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025