dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 366 ogłoszeń

Rynek pierwotny

780 740 zł48,96 m² 15 946,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem - ul. Federowicza Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Federowicza w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł61,26 m² 17 466,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kraków Prądnik Biały ul. H. Pachońskiego trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł75,90 m² 42,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe świetne mieszkanie W bieńczycach Z przyjemnością oferujemy komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Fatimskiej. Mieszkanie o powierzchni 75,9 m2 usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł35,50 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza położony.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46,50 m² 21 397,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje Z balkonem! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Prandoty, dzielnica Stare Miasto-Śródmieście. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastruktóre.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Bagrowej. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 219 zł48,96 m² 15 588,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł29,08 m² 106,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcom. Szukasz miejsca, które łączy wielkomiejski vibe z chwilą oddechu? To mieszkanie przy Ciszyńskiej 9 jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Położone w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 590 zł76,34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ul. Siemaszki | 42 m Z przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, w pełni wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Jasne 2 pokoje z balkonem * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 046 174 zł57,09 m² 18 325 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł33,33 m² 22 052,21 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,33 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł42,53 m² 15 259,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży gotowe mieszkanie 2-pokojowe w 3-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 42 m | ul. Walerego Sławka 9 | duża loggia | nowe osiedle | Bonarka | dostępne od Maja Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 792 zł50,76 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,05 m² 15 098,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

w 25 minut do biura na Zabłocie szybkim tramwajem! O D B I E R Z K L U C Z E W T Y M M I E S I Ą C U! *w przypadku poszukiwania mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł39,65 m² 17 957,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest oddana do użytkowania, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży gotowe mieszkanie 2-pokojowe w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł49,60 m² 16 129,01 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 49,6m2 położone w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Fiołkowej. Nieruchomość usytuowana na VII piętrze w budynku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 250 zł45 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N20 Nieruchomości oferuje do wynajmu słoneczne mieszkanie położone na kameralnym, zielonym osiedlu Złota Podkowa w Bronowicach Małych. Bliskość pętli tramwajowej zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł43,68 m² 17 399,27 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup mieszkania bez podatku pcc i prowizji, inwestycja jest oddana do użytkowania, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży jasne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim*.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2, z oddzielną kuchnią przy ulicy Juliusza Lea 240! we speak english budynek I lokalizacja: budynek: ok 1995 r.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł78 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2021 roku, zlokalizowane w spokojnej części Krakowa Bieżanów-Prokocim / Złocień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 000 zł54,91 m² 14 350,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży gotowe mieszkanie 3-pokojowe w 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł31,42 m² 14 926,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jasna, przytulna kawalerka na płaszowie Do sprzedaży mieszkanie przy ulicy Płaszowskiej o powierzchni 31,42 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, jest jasne i funkcjonalne, składa.

Szczegóły ogłoszenia

997 150 zł65 m² 15 340,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokoje z dużym balkonem. Gotowe do zamieszkania! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na parterze ogrodzonego budynku z 2016 roku. Lokal , składa się z przedpokoju z zabudowaną szafą, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Idealne mieszkanie dla inwestora lub na start! 2 pokoje, 44 M2, zamknięte osiedle, nowa linia tramwajowa kuźnicy kołłątajowskiej 13a, kraków Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 142 zł37,85 m² 17 071,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 000 zł41,79 m² 17 803,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | balkon | Podgórze | nowa inwestycja | wysoki standard 0% prowizji | bez podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,79 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł27,21 m² 17 089,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Tylko 20min na Stare Miasto | Balkon 4,5m2 | 0% prowizji | Kameralna zabudowa - 2 piętra | Odbiór w 2026 zapraszam do kontaktu Sandra Kołodziej |   Oferta mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

763 240 zł46,55 m² 16 396,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie ze znakomitym potencjałem inwestycyjnym w idealnej lokalizacji, serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą propozycją. Trzy pokoje z oddzielną, jasną kuchnią, ulica Juliusza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 170 zł40,01 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup zwolniony Z podatku pcc dla biura Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 40.01 m , położone na parterze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł75,60 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe mieszkanie w zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum! Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł25,03 m² 19 577 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w Pogórzu. Inwestycja została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 633 zł37,66 m² 18 020 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym budynku, zlokalizowane przy ul. Obozowej w Krakowie. Zaledwie 5 minut spacerem od przystanków autobusowych. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji do biura! Kraków 2 Pułku Lotniczego 3 pokojowe mieszkanie english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie, o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Tecnocasa prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Kraków, przy ul. Jana Sas-Zubrzyckiego - w miejscu cenionym za dobrą komunikację oraz pełną infrastrukturę miejską. Lokal stanowi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij