dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 346 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Kraków mistrzejowice 4- pokojowe os. Piastów! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Mistrzejowice, os. Piastów. Osiedle to charakteryzuje się spokojem i bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prokocim,Kraków

816 340 zł69 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję mieszkanie położone w Krakowie w dzielnicy Bieżanów - Prokocim przy ul. Księdza Piotra Ściegiennego na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą (rok bud. 1980). Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

566 743 zł36 m² 15 756 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w inwestycji nieopodal nowo powstałej Trasy Wolbromskiej Mieszkanie: 2 pokoje Powierzchnia: 35.97 Ekspozycja: wschód, 3 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podchorążych

Czarna Wieś,Kraków

2 490 zł31 m² 80,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uniwersytet Pedagogiczny, piastowska, obopólna, warmijska, lea, podchorążych Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w dogodnej lokalizacji w sercu Krowodrzy, nieopodal Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Małe Błonia,Kraków

899 000 zł50 m² 17 869,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: kraków, małe Błonia ul. Przybyszewskiego Powierzchnia: 50,31 m Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Cena: 899 000 zł Ogrzewanie i ciepła woda: miejskie Czynsz: 757 zł Rok budowy: 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, o powierzchni 50 m, usytuowane na 3 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: aleja Pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Rybitwy,Kraków

486 588 zł35 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 3. piętro | Enklawa Bukowa II Kraków, ul. Bukowa Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 35,26 m , usytuowane na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

2 900 zł41 m² 71,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w nowej inwestycji przy ulicy Lipskiej 16. Lokal jest kompletnie wyposażony i czeka na nowego najemcę! W pobliżu znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Azory,Kraków

664 000 zł56 m² 11 846,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż przy ul. Piotra Stachiewicza w dzielnicy Krowodrza - Azory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka - dostępna już od 1 lipca! Lokalizacja: dzielnica Krowodrza - doskonała komunikacja z centrum, agh, ur, up i całym miastem. W pobliżu sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwieńskiego

Krowodrza,Kraków

626 296 zł38 m² 16 280,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,47 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Krowodrza - Czerwieńskiego 3. Mieszkanie na II piętrze składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

699 000 zł46 m² 15 362,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja oferta bez prowizji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 45,5 m2 położone przy ulicy Adam Bochenka w Krakowie Składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Prokocim,Kraków

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 68,2 m | 5 piętro | Balkon | Piwnica | Pełna własność | Kraków, jerzmanowskiego 12 Lokalizacja: kraków - Bieżanów-Prokocim Cena: 899 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Płaszów,Kraków

899 000 zł66 m² 13 627,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Płaszów, 3 pokoje, do wejścia znakomita lokalizacja blisko tramwaj dworzec płaszów negocjacja ceny Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65,97m2 zlokalizowane przy ul. Wielickiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

929 800 zł93 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

745 000 zł42 m² 17 951,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam (właściciel) mieszkanie dwupokojowe w prestiżowym budynku Lokum Salsa, ul. Klimeckiego 8 w Krakowie, dzielnica Zabłocie, powierzchnia 41.5 m2 Kraków z z możliwością zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Ruczaj,Kraków

833 000 zł53 m² 15 800,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

830 000 zł67 m² 12 436,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,74 m , położone na Prądniku Czerwonym - jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Krakowa. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Bartla

Kliny Zacisze,Kraków

449 000 zł28 m² 16 268,10 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Przytulna kawalerka z wyposażeniem oraz balkonem! Osiedle z 2016 r. | kraków ul. Bartla zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

1 249 000 zł57 m² 21 923,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje na zabłociu! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pana Tadeusza, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

793 440 zł55 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 55,10 m2, zlokalizowanego w urokliwej dzielnicy Bronowice. Lokal mieści się na pierwszym piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krokusowa

Ruczaj,Kraków

1 249 000 zł70 m² 17 842,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w nowym, gotowym do wprowadzenia się mieszkaniu. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd, instalację pod klimatyzację oraz dodatki. Funkcjonalne wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

629 000 zł50 m² 12 666,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania gotowego do wprowadzenia, z widokiem na zieleń i w doskonałej lokalizacji - ta oferta jest dla Ciebie. Kluczowe atuty: powierzchnia: 49,66 m - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

575 776 zł38 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Halszki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: mieszkanie w systemie tbs 45 m , 2 pokoje, balkon, 2. piętro Mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego bloku wybudowanego w 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

938 342 zł64 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania znajdujące się w nowej inwestycji na dębnikach, przy ulicy Kobierzyńskiej. Brak prowizji / brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pszczelna

Ruczaj,Kraków

795 000 zł51 m² 15 720,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego, 4-kondygnacyjnego budynku z 2021 roku, zlokalizowanego przy ul. Pszczelnej w Krakowie, na monitorowanym osiedlu. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

885 000 zł49 m² 18 061,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o metrażu 49 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

1 216 000 zł56 m² 21 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie. Inwestycja zlokalizowana w bardzo dobrze rozwiniętej i dobrze skomunikowanej części Krakowa jaką jest Zabłocie. Budynek ten jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

546 744 zł36 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, pow. 35 m2, w znakomitej lokalizacji pod względem odległości do wyższych uczelni - Krowodrza, ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

633 717 zł43 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

1 019 000 zł58 m² 17 430,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie przy Parku Rzecznym Ogród Płaszów - w inwestycji Osiedle Lasówka, etap 2 Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym Osiedlu Lasówka, etap 2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bukowa

Rybitwy,Kraków

732 930 zł67 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem parter | Enklawa Bukowa II, kraków Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,63 m z przynależnym ogródkiem 46,91 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

566 088 zł36 m² 15 852,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

685 314 zł45 m² 15 182 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bujaka

Kurdwanów,Kraków

980 000 zł56 m² 17 644,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Kurdwanów, 3 pokoje, balkon Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55,54m2 zlokalizowane przy ul. Wysłouchów - Kurdwanów. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

430 000 zł32 m² 13 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Powstańców w dzielnicy Prądnik Czerwony spokojna, zielona okolica z pełną infrastrukturą. W bezpośrednim sąsiedztwie: ul. Dobrego Pasterza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

641 088 zł38 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeżeli interesuje Cię : -podwyższony standard, -Ustawne mieszkanie z ładnym widokiem -miejsca do wypoczynku i zabawy, -Plac zabaw i strefa relaksu -przystanek autobusowy pod inwestycją To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zygmuntowska

Krowodrza,Kraków

995 000 zł64 m² 15 603 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 63,77 m przy ul. Zygmuntowskiej lokalizacja: dzielnica: krowodrza.