dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 346 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pok. mieszkanie na wynajem o powierzchni 35 m2 z balkonem przy ul. Żabiniec. Mieszkanie: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

534 000 zł34 m² 15 701,30 zł/m²

 

Piętro:12/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego bez podatku pcc! Planowane przekazanie kluczy: wrzesień 2025 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,01 m , z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

996 141 zł68 m² 14 659,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem - brak pcc! Lokalizacja: doskonała lokalizacja, zapewniająca komfort codziennego życia. Mieszkanie znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

724 851 zł56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. W sprzedaży mamy całą inwestycję, w której są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

797 000 zł68 m² 11 807 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz 4-pokojego mieszkania z parkietami, wyremontowaną łazienką i jasną kuchnią z oknem, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Umebluj według własnych oczekiwań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

980 000 zł82 m² 12 020,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 2-poziomowe, 3-pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią o powierzchni 81,53 m2 przy ulicy Białoprądnickiej w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie: -bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polonijna

Prokocim,Kraków

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od sierpień / wrzesień duże mieszkanie przy ul. Polonijnej na Prokocimiu. English version below lokalizacja Dzielnica: prokocim Ulica: polonijna Przystanek: prokocim / Wlotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Truszkowskiego

Bronowice Wielkie,Kraków

1 176 553 zł99 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę przedwstępną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa przedwstępna- wpłata tylko 10% zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

805 092 zł58 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Ostatnie mieszkania 4 pokojowe w inwestycji! Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

913 000 zł54 m² 16 804,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak Podatku pcc! Brak Prowizji dla Biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w klimatycznej enklawie w centrum historycznego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

580 160 zł39 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak pcc! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania 2-pokojowego, znajdującego się w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Krakowie - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

785 688 zł52 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

1 019 680 zł87 m² 11 784,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc ani prowizji Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 86,53 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

655 000 zł46 m² 14 239,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków, ul. Powstańców (prądnik Czerwony) przytulne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z osobną jasną kuchnią położone na 3-cim piętrze budynku 4-ro piętrowego pow. 45,92 m 2 + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orawska

Stare Podgórze,Kraków

921 225 zł53 m² 17 450,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego blisko centrum Krakowa. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

656 965 zł30 m² 22 270 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji w samym centrum Krakowa. Mieszkanie ma powierzchnię 29,50 m2 i jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Półłanki

Płaszów,Kraków

678 990 zł52 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie - Grzegórzki Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na IX piętrze X-piętrowego budynku przy Al. Pokoju - Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

1 099 000 zł88 m² 12 504,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Szukasz dużego mieszkania w Krakowie, gdzie naprawdę da się żyć wygodnie? Zobacz to może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Oto przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Płaszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Górka Narodowa,Kraków

779 000 zł54 m² 14 293,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Grzegórzki,Kraków

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak English. Do not hesitate to contact me! ___ emmerson prezentuje: do wynajęcia od 1.07! Przytulne, jasne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji przy ul. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Nowa Huta,Kraków

549 900 zł47 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! ### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 47 m2 na os. Piastów - dzielnica: (mistrzejowice). Nieruchomość położona jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 034 699 zł56 m² 18 323 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania dopasowane do Twoich potrzeb 127 mieszkań od 27 do 122 m - dostępne kawalerki, 2 , 3 , 4 i 5 pokojowe układy. Każde z balkonem, loggią lub ogródkiem. Kształty wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

760 000 zł56 m² 13 644,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,7 m2 zlokalizowane przy ul. Podedworze 12 w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się pięknym widokiem na panoramę Krakowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

529 000 zł42 m² 12 640,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 41,85 m + garderoba | Kraków, ul. Nowosądecka | 5. piętro | Winda | Balkon na południe Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 41,85 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Olsza,Kraków

849 000 zł45 m² 18 774,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,22 m2 znajdujące się w centralnej części Krakowa przy ul. Ślicznej. Lokalizacja: ul. Śliczna zajmuje doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

670 000 zł40 m² 16 906,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Obozowa, 2 pokoje, do wejścia M. Postojowe, komórka lokatorska oferta na wyłączność Przedstawiamy wyjątkową ofertę - funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

740 000 zł52 m² 14 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestrzenne mieszkanie W zielonej okolicy lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w zielonej okolicy -ulica Powstańców, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łagiewnicka

Łagiewniki,Kraków

621 333 zł41 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa rezerwacyjna- wpłata tylko 1% wartości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

510 000 zł27 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

MB Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 mieszące się na czwartym piętrze w sześciopiętrowym budynku z trzema windami. Mieszkanie.