dowolna

Mieszkania w bloku Kraków - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pszczelna

Dębniki,Kraków

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od zaraz Mieszkanie 2 pokojowe (2 osobne nieprzechodnie pokoje) przy ul. Pszczelnej (dębiniki-Ruczaj). Budynek z 2008 roku. Zaledwie 15 minut pieszo od Kampusu uj. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promo Estates z przyjemnością oferuje na wynajem pięknie zaprojektowane, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Rakowickiej , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Złocień,Kraków

760 000 zł52 m² 15 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie przy ulicy Domagały. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronne, bardzo elegancko urządzone, 3 pokojowe mieszkanie, na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 160 000 zł61 m² 18 957,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,19 m , zlokalizowane przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Oferta bezpośrednia. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

860 000 zł52 m² 16 699 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie 51,5 m | Kraków Czyżyny - ul. Śliwkowa, rondo Czyżyńskie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

2 100 zł29 m² 71,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka do wynajęcia ul. Okulickiego 51a, kraków Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,32 m , położona na 4. piętrze budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Antoniego Matecznego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

838 769 zł45 m² 18 710 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podłęska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Podłęska na Bieżanów - Prokocim english version below lokalizacja Dzielnica: bieżanów - Prokocim Ulica: podłęska Przystanek: węzeł Wielicki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domagały

Złocień,Kraków

2 600 zł48 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Domagały- 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o pow. 48,42m2,usytuowane na 2-piętrze w 4-piętrowym budynku. Budynek: zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Grzegórzki,Kraków

785 000 zł51 m² 15 380,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

|R| Property prezentuje dwupokojowe mieszkanie w Krakowie przy Alei Ignacego Daszyńskiego, w dzielnicy Grzegórzki. Wyjątkowa lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

789 999 zł55 m² 14 337,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 3 piętrowym bloku z cegły z 2024r, przy ul. Domagały 39 na Złocieniu. Mieszkanie znajduje się w odległości 5 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sucha

Łagiewniki,Kraków

415 000 zł21 m² 19 501,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka W wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Suchej, dzielnica Łagiewniki. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Grzegórzki,Kraków

670 000 zł45 m² 14 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe - os. Dąbie, ul. Widok Lokalizacja zielona i spokojna okolica bardzo dobra komunikacja miejska w pobliżu: przedszkola, żłobek, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Zgody,Kraków

591 000 zł42 m² 14 071,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w historycznej części Nowej Huty w osiedlu Zgody. Mieszkanie: - salon z przejściem do sypialni, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

688 989 zł54 m² 12 651,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Prądnik Biały,Kraków

1 115 773 zł75 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Czyżyny,Kraków

665 280 zł40 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Emmerson prezentuje Mieszkanie o powierzchni 39,6m2 zlokalizowane przy ul. Tomickiego w Krakowie w bloku z 2019 roku. Lokal znajduje się na 2 piętrze i składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

460 000 zł29 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja!biura nieruchomości zapraszam tylko z zainteresowanym klientem! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z balkonem o powierzchni 29 m2, położona na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

779 000 zł43 m² 17 957,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż eleganckie, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,38 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2023 roku w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

575 000 zł31 m² 18 548,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 30 m , położona w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 44 m z balkonem- ul. Centralna Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , wykończone w wyższym standardzie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

600 000 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie 2-pokojowe nowa huta os. Strusia umeblowana kuchnia mieszkanie ładne, po remoncie 45m2 bez pralki III piętro (IV) cena sprzedaży : 600,000 zł Kontakt w sprawie oferty : telefon :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

720 000 zł53 m² 13 523,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Centralnej 38a w świetnie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Zesławice,Kraków

1 480 000 zł102 m² 14 465,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z tarasem i 2 miejscami postojowymi - atal, ul. Gustawa Morcinka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 102,31 m w nowo oddanej inwestycji atal (rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrzańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia od marca, po remoncie, do własnego umeblowania- mieszkanie dwupokojowe (dwa osobne pokoje), znajdujące się przy ulicy Odrzańska 8 (rejon Łagiewnik, lipińskiego). Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

830 000 zł48 m² 17 291,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się przy ulicy Aleja Pokoju 6 w dzielnicy Grzegórzki. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Na Wzgórzach

Nowa Huta,Kraków

399 000 zł28 m² 14 378,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Mieszkanie położone na os. Na Wzgórzach w spokojnej, zielonej części Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne tereny rekreacyjne, w tym Park Zielony Jar, idealny na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

616 700 zł42 m² 14 683,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje pierwsze mieszkanie czy pewna inwestycja pod wynajem? To miejsce sprawdzi się idealnie w obu przypadkach. Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest tylko zbiorem czterech ścian , ale od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ruczaj,Kraków

1 050 000 zł74 m² 14 202,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Emmerson prezentuje Mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane przy ul. Obozowej w Krakowie. Lokal o powierzchni 73,93 m2 znajduje się na drugim i trzecim piętrze w niskim bloku z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Piaski Nowe,Kraków

764 960 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc I prowizji W ofercie biura mieszkania O innych układach I metrażach W tej inwestycji Zadzwoń i poznaj pełną ofertę! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

634 392 zł39 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 położone na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Złocień,Kraków

539 000 zł37 m² 14 400,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecamy Państwu 1-2 pokojowe mieszkanie w bloku z 2021 roku. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w nowym bloku z windą. Jest jasne i ustawne. Wykończone ładnie i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

1 774 036 zł116 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe gratis! W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

730 000 zł44 m² 16 590,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Lipskiej Mieszkanie: - salon, sypialnia, kuchnia jasna osobna, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Dębniki,Kraków

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ~60 m (+kom. lokatorska ~3.3 m , 16 000 zl) położone przy ul. Komuny Paryskiej 52 w Krakowie, na 3. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

650 913 zł44 m² 14 699,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego - 44,28 m2 - inwestycja realizowana na Mistrzejowicach Prezentowana nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w dziewięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 223 420 zł70 m² 17 525 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ani podatku pcc W tej inwestycji ostatnie dostępne mieszkania - zapytaj O szczegóły Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone na 1. piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mała Góra

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

790 000 zł54 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mała Góra, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konwisarzy

Krowodrza,Kraków

1 100 000 zł84 m² 13 142,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowa oferta! Mieszkanie w kameralnej zabudowie z widokiem na Kopiec Kościuszki | Konwisarzy 2, krowodrza, kraków Proponuję przestrzenne, 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łużycka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie, położone na 8. piętrze budynku z windą, z którego rozpościera się niepowtarzalny,.