dowolna

Mieszkania Kraków ul. Kalwaryjska

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

370 000 zł24,92 m² 14 847,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Mieszkanie 25m2 z balkonem, w Starym Podgórzu, tuż obok Korony, ul Kalwaryjska co sprzedajemy? Kawalerka w kamienicy z zamykaną bramą i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 535 680 zł147,32 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

5-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami, tarasem na dachu oraz trzema balkonami, zlokalizowane w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 128 zł40,06 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 634 760 zł90,82 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i dwoma ogródkami, zlokalizowane w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł35,85 m² 22 287,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1879

Mam przyjemność zaprezentować stylowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na drugim piętrze zabytkowej kamienicy z 1879 roku przy ul. Kalwaryjskiej 29.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje /56 m2 /loggia /piwnica /kalwaryjska. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku przy ulicy Kalwaryjskiej. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56,40 m² 15 053,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Stare podgórze - ul. Kalwaryjska | 2 pokoje | 56,4 m | Loggia | bardzo jasne, dwustronne mieszkanie. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł75 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Kalwaryjska | Podgórze | 75 m | kamienica | przestrzeń i ponadczasowy styl mb Estates prezentuje przestronne, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

630 000 zł37,14 m² 16 963 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kalwaryjska - najbliższa okolica ronda matecznego - nowe mieszkania W odnowionej kamienicy! Do zaoferowania mamy mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 37,14 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł34,05 m² 17 004 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kalwaryjska - najbliższa okolica ronda matecznego - nowe mieszkania W odnowionej kamienicy! Do zaoferowania mamy mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,05 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37,23 m² 15 042 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie w Krakowie o powierzchni 37,23 m, zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy w pobliżu Ronda Matecznego. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł75 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie - ul. Kalwaryjska, kraków/ 75 m2/ 3 pokoje/ balkonmint property ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal mieszkalny przy ul. Kalwaryjskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Sprzedam mieszkanie 16m2 + antresola, na wysokim parterze od strony ogrodu, przy ulicy Kalwaryjskiej w Krakowie. Mieszkanie sprzedawane jest jako udział z przypisanym mieszkaniem, proces zniesienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 427 626 zł71,74 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

English version below Przestronne 4 pokojowe w niezwykłej lokalizacji lokalizacja: stare Podgórze to niezwykła, nietuzinkowa dzielnica Krakowa. Oddech Historii czuć tu na każdym kroku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł74,83 m² 16 971,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,83 m, położone na I piętrze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

1 009 000 zł75,64 m² 13 339,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

English below Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w jednym z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych rejonów Krakowa Starym Podgórzu. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł56,05 m² 13 380,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,05m2 położone na 1 piętrze kamienicy z XIX w. Mieszkanie składa się obecnie z dwóch pomieszczeń - możliwość aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2 pokojowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji - Podgórze ul. Kalwaryjska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne i praktycznie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej, w niskim budynku z 2018 r. Lokal o powierzchni 19.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie studio o powierzchni 32 m , usytuowane na 4 piętrze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie, w dzielnicy Stare Podgórze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 pokoje w sercu Starego Podgórza - ul. Śliska Zapraszamy do wynajęcia apartamentu o wysokim standardzie w świeżo wyrestaurowanej, klimatycznej kamienicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 427 626 zł93,14 m² 15 327,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE PIĘCIOPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 941 562 zł98,38 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję Stare Podgórze, w której historia spotyka się z nowoczesnością. Rewitalizacja kamienicy objętej ochroną konserwatorską pozwoliła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie W zabytkowej kamienicy na podgórzu Balkon | mpec | Możliwość podziału na 2 mieszkania ***** rozkład pomieszczeń: obecnie mieszkanie składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł75,35 m² 23 755,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Kraków Stare Podgórze ul. Kalwaryjska 75,35 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 75,35 m2, położone na drugim piętrze w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

1 pokojowe W nowej kamienicy! pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kalwaryjskiej, dzielnica Stare Podgórze. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56 m² 15 160,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone przy ulicy Kalwaryjskiej, w samym sercu krakowskiego Podgórza jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

838 796 zł41,32 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 075 zł56,69 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Parku Bednarskiego lokalizacja: stare Podgórze to niezwykła, nietuzinkowa dzielnica Krakowa. Oddech Historii czuć tu na każdym kroku, a jednocześnie,.