dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kraków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

7 227 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 227 ogłoszeń

Rynek pierwotny

760 914 zł46,97 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako partner Inwestora oferujemy do sprzedaży 2 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 46,97 m2, z miejscem postojowym w cenie od 60 000 zł. Apartament: mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 014 zł66,33 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słoneczne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu piasta towers Kraków | Mistrzejowice | Piasta Towers | Tężnia solankowa | 3 pokoje Wyjątkowa oferta mieszkania o powierzchni 66,33 m zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 450 zł63 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł36,47 m² 14 230,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: os. Kalinowe , Kraków Powierzchnia: 36,47 m Parter w niskim bloku 2 niezależne pokoje Opis nieruchomości Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł38 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane w dzielnicy Podgórze Duchackie przy ulicy Kordiana w Krakowie. W skład mieszkania wchodzi: - salon - Osobna jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł64,50 m² 18 449,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować oferty sprzedaży komfortowego, jasnego mieszkania zlokalizowanego na krakowskim Płaszowie. Opis: prezentujemy nieruchomość o powierzchni użytkowej 64,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 103 zł44,99 m² 13 049,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% planowany termin odbioru 20026.03.31 FUNKCJONALNY UKŁAD! Mieszkanie 2- pokoje / balkon / miejsce postojowe. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł52,50 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub dla rodziny? Ta nieruchomość o powierzchni 52,5 m to idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 504 zł51,82 m² 14 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji oraz podatku pcc 2% Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie na nowopowstałym kameralnym osiedlu w okolicy Przylasku Rusieckiego w Krakowie. W ofercie mamy mieszkania 3, 4.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,08 m² 11 284,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tecnocasa prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka, przy ul. Estońskiej w miejscu cenionym za dobrą komunikację oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

851 200 zł44,80 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Elegancki loft z jedną sypialnią Lofty w Młynie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przytulny loft.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 155 933 zł71,23 m² 16 228,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w inwestycji na Prądniku Białym Tylko 3 km od centrum miasta zakup od dewelopera - bez prowizji I 2% podatku pcc 4 pokoje - 71.23 m2 - najlepsze dla rodziny. . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł37,26 m² 16 908,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 2 pokoje idealne pod wynajem! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Pokoju, dzielnica Dąbie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł39,91 m² 15 660,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Chełmońskiego, bronowice Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Chełmońskiego o powierzchni 39,91 m2 mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55 m² 12 709,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 z ogródkiem, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łagiewnikach - stan deweloperski. Najważniejsze atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł64,50 m² 16 899,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Opis Z przyjemnością prezentuję przestronne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa - na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł46,76 m² 21 385,78 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na wysokim 14 piętrze, z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie o pow. 46.76 m2 składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł133,35 m² 14 623 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i cichego mieszkania Frontowe mieszkanie jest na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 133 m, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 607 zł54,39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Przestronne 2 poziomowe mieszkanie 2 balkony, 2 łazienki, położone w nowoczesnym budynku nowej inwestycji Harmonia Dębskiego. Idealne dla pary lub singla, którzy cenią komfort, gustowny design.

Szczegóły ogłoszenia

1 774 500 zł70,98 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,98 m, składające się z trzech pokoi. Lokal w stanie deweloperskim daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb,.

Szczegóły ogłoszenia

1 344 875 zł50,75 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 51m2 w prestiżowej lokalizacji - Osiedle Grzegórzecka 77. Oferuję do zakupu wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł40 m² 16 725 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

wspaniałe mieszkanie na Łobzowie-Krowodrza Lokal gotowy z pozwoleniem na użytkowanie składa się : salon z aneksem sypialnia łazienka Lokalizacja do wrocławskiej ok 400m do Ul Łokietka ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 163 794 zł127,06 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament Z tarasem W prestiżowej inwestycji Nowoczesna architektura | Panoramiczne przeszklenia | Widok na Las Wolski | Taras i ogród na dachu | Premium standard | Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51,05 m² 14 476 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Żywieckiej w krakowskim Borku Fałęckim. Lokal o powierzchni 51,05.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł97,90 m² 14 800,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronny apartament w centrum Krakowa - kamienica z windą [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje przestronne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 380 000 zł138,85 m² 24 342,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż luksusowy, dwupoziomowy apartament z ogrodem oraz tarasem położony w samym sercu dzielnicy Wola Justowska przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 505 zł44,14 m² 17 320 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł62 m² 13 983,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Świetna lokalizacja blisko komunikacja miejska, park Zaczarowanej Dorożki, kościół, szkoła, przedszkole, usługi, sklepy, a do tego dużo zieleni i cisza i spokój. 2poziomowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł42 m² 22 619,05 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 6. piętrze w zadbanym budynku o podwyższonym standardzie przy ul. Poznańskiej w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

902 000 zł32,80 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji steam park firmy Bryksy, przy ul. Rakowickiej w samym sercu Krakowa. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 480 zł50,79 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B3-m8 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 50,79 m2 +balkon w zielonych okolicach Nowej Huty. Miejsce w garażu podziemnym 35 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36,92 m² 16 224,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,92 m z balkonem, położone w zielonej i dobrze skomunikowanej części Krakowa, na Kurdwanowie, gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł41,38 m² 16 348 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Nowej Inwestycji na Bronowicach cena brutto 730 620 pln kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł33 m² 4 848,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas, oferta na wyłączność - okazja cenowa! Oferujemy Państwu sprzedaż partycypacji tbs mieszkania o powierzchni 33 m2 położony na Klinach w Krakowie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63,20 m² 12 642,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Starowiślnej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 63,20 m2 składa się z: 2 jasnych i przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł36,73 m² 19 030,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł83 m² 20 481,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint property ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 83 m , położone przy ulicy Poznańskiej w Krakowie. Mieszkanie położone jest na 2 - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 382 zł40,66 m² 18 209,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Przełom 2026/2027 Funkcjonalne 2 pokoje z loggią 8,19m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł39,20 m² 18 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Fredry w dzielnicy Łagiewniki w Krakowie. Nieruchomość z dwoma pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł34,59 m² 19 514,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! 1 pokojowe W kamienicy Z windą! pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Siemiradzkiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.