dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kraków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

7 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 208 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 053 270 zł63,45 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 766 zł37,80 m² 20 178,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków, nowy Prokocim ul. Jana Kurczaba 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią przy ulicy Jana Kurczaba Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł58,89 m² 16 114,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Lindego noho w krakowskich Bronowicach. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim o powierzchni 58,89 m2 z balkonem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 255 288 zł72,56 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł56,21 m² 30 065,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie - kraków centrum, ul. Sienna twoja inwestycja W sercu krakowa! wyjątkowe mieszkanie przy rynku głównym! Marzysz o życiu w rytmie Starego Miasta? To jest oferta dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł36,18 m² 23 631,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* części wspólne dla mieszkańców * * kupujący nie płaci pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,18 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Mogilska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 200 zł46 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł98,81 m² 18 925,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

English below Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej części Krakowa, w samym sercu Starego Miasta, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł88 m² 22 614 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Nowa oferta na rynku. Do sprzedania gotowiec inwestycyjny w Starym Mieście przy ul. Długiej ( pomiędzy Placem Słowiańskim a ul. Szlak) Apartament o powierzchni 87,90 m2 wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 884 zł45,23 m² 15 496 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 681 zł38,44 m² 20 152,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 184 zł39,76 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 358 zł52,33 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł42,10 m² 13 182,90 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży widokowe, wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane na Prądniku Czerwonym przy ul. Kwartowej. Składa się z 2 osobnych pokoi, osobnej, jasnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł83 m² 24 096,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowy apartament o powierzchni 83m2 znajdujące się na ul. Hamernia na Woli Justowskiej. Lokalizacja: wola Justowska to idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 896 zł40,02 m² 18 788,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 878 zł52,04 m² 16 754 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 976 zł50,20 m² 14 182,79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - V etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 970 000 zł131 m² 22 671,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywny apartament z prywatnym ogrodem | Złoty Róg 54 | 131 m | Bronowice english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31,30 m² 19 137,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-