dowolna

Mieszkania na sprzedaż Kraków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

7 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 208 ogłoszeń

Rynek pierwotny

730 000 zł49 m² 14 897,96 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o metrażu 50 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Dokładna lokalizacja: ul. Lasówka 30a. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie przy ulicy cystersów/grzegórzki Prezentujemy zadbane mieszkanie o powierzchni 42,97 m2, położone na 3-piętrze 7-piętrowego budynku z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

659 500 zł37,88 m² 17 410,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w kameralnej inwestycji ul. Liściasta, inwestycja Royal Apartments - twoja zielona przystań. Funkcjonalny apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł53,50 m² 12 710,28 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | 53,33 m | Balkon | Widok | 10 piętro | Mistrzejowice os. Oświecenia

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

696 955 zł40,71 m² 17 120 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym budynku z bogatym zapleczem dla mieszkańców? Ta oferta jest dla Ciebie! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z zachodnią ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł68,41 m² 22 511 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Penthouse Z panoramicznym tarasem przy bagrach Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament przy ul.Goszczyńskiego, położony na ostatnim V piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł442,50 m² 19 209,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Royal Space ma przyjemność zaprezentować unikalną ofertę sprzedaży jednego z największych apartamentów w Krakowie o pow. 442,2 m ! lokalizacja Apartament zlokalizowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 994 zł65,62 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 000 zł44,24 m² 18 919,53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł39,28 m² 17 820,77 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 16 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 511 300 zł133 m² 18 881,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice , nowoczesny budynek z udogodnieniami dla mieszańców. . 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Termin oddania do użytku: oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł55,60 m² 16 007,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 754 zł26,92 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 970 zł31 m² 18 579,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Portowej | Zabłocie | Kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł84 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mint Property prezentuje oryginalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2 na Starej Krowodrzy. Lokal znajdujące się na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy z lat 30-tych.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł39 m² 22 051,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnym apartamentowcu w spokojnej okolicy blisko centrum english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 347 zł55,37 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Podedworze, w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł44 m² 18 863,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Komandosów, dzielnica Ludwinów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 608 zł60,04 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe W III kwartale 2026 roku! / - biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 920 zł42,12 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 086 zł49,61 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł52,79 m² 18 185,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mb estates ma przyjemność zaprezentować sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone przy ulicy Rydlówka w Krakowie. To doskonała opcja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł63,83 m² 12 454,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,83 m2, mieszczące się na 3 i 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Budynek: - oddany do użytku w 2009 roku - kameralny, 4 piętrowy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł154,01 m² 7 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Мы также говорим на русском! rezerwacja! Vibe Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 154 m Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 013 893 zł61,56 m² 16 470 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,85 m² 13 091,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3 pokoje Z osobną kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Szkolnym, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł35,15 m² 13 514 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pok./ 35 m2 /balkon/ Bieżanów / ul. Mała Góra. Super oferta. Agencja nieruchomości Optima prezentuje 1 - pokojowe mieszkanie po częściowym remoncie o pow. 35,15 m 2 przy ul. Mała Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł36,17 m² 14 901,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w Krakowie na Klinach. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym z 2020 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł73,70 m² 14 233,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 73,7m2 zlokalizowane w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie jednopoziomowe, estetycznie urządzone, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł31 m² 20 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka 31 m z ogródkiem Kraków, ul. Marii Konopnickiej 61 Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 31 m ( w tym komórka lokatorska), zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł55,60 m² 13 111,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie otoczone zielenią - komfort i funkcjonalność na 55,6 m To jasne i doskonale doświetlone mieszkanie to propozycja dla osób ceniących spokój oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł64 m² 24 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 + balkon z roku 2009 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł52,50 m² 19 028,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez pcc. Wysoka stopa zwrotu! vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w nowo powstałej, prestiżowej inwestycji z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 746 zł65,62 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł51,60 m² 12 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,60 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym osiedlu przy ul. Ciesielskiego, kraków - Czyżyny. Mieszkanie: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 370 zł44,88 m² 16 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł53,62 m² 12 775,08 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,62 m Nieruchomość znajduje się na parterze budynku z 2003 roku na Osiedlu Europejskim, tuż przy pętli Czerwone Maki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na jednym z później wybudowanych osiedli nowohuckich. Osiedle ulokowane zostało na jednym ze zboczy Wzgórz Krzesławickich, najwyżej położonych wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 536 zł36,96 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie w gotowej inwestycji przy ul. Federowicza/ Bunscha w dzielnicy ruczaj Mieszkanie 3 pokojowe 50m2 - z możliwością wydzielenia jasnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł63 m² 13 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego w rejonie krakowskich Czyżyn w os. Dywizjonu 303 Mieszkanie: - trzy pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka, osobna toaleta oraz.