dowolna

Mieszkania przy parku Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

549 000 zł34 m² 16 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł57,83 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 3-pok | Pierwszy najemca | Klimatyzacja Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Mam dla Ciebie świeżutką propozycję przy ul. Bolesława Czerwieńskiego (azory). To.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji do biura! Kraków 2 Pułku Lotniczego 3 pokojowe mieszkanie english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie, o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł55,70 m² 13 267,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,72 m przy ulicy Tuchowskiej w Krakowie Kurdwanów / Podgórze Duchackie. Oferta na wyłączność. We speak English. If you re.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

629 000 zł47 m² 13 382,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,36 m2 zlokalizowane na Ruczaju przy ul. Chmieleniec. Składa się z przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46,98 m² 16 581,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży Trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46,98 m , usytuowanego na 3 piętrze w budynku z 2007 roku, przy ul. Żaka.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność Państwu zaprezentować na wynajem całą kondygnację domu o powierzchni 65m2, z klimatyzacją i dostępem do przestronnego tarasu! Oferta na wyłączność. We speak.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,90 m² 15 892,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kraków- mieszkanie w pobliżu Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 40,90 m2, zlokalizowane przy ul. Skorupki w zadbanej kamienicy z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł48,33 m² 19 035,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na V piętrze nowoczesnego apartamentowca na cenionym i strzeżonym osiedlu Eldorado przy al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50,43 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Ulica: agatowa 37 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,43 m2 zlokalizowane na 4 piętrze, 4 piętrowego budynku z windą, oddanego do użytku w 2021 r. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł155 m² 12 574,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które czuje się od pierwszego kroku. Ta nieruchomość należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii. Oferujemy Państwu niezwykle przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł66,60 m² 12 447,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 66,6 m2, zlokalizowane w dzielnicy Kurdwanów przy ulicy Halszki. Oferta na wyłączność. We speak English. If you.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie | Kraków ul. Stachiewicza | 36,6 m Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena: 549 000 zł (możliwa transakcja wyłącznie gotówkowa) Powierzchnia: 36,6 m Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł88 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Krowodrza, zwierzyniec, salwator, rejon ul. Filareckiej: do sprzedaży komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe z osobną, jasną kuchnią, łazienką, osobnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł75 m² 9 066,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Kraków Andrzeja-Frycza Modrzewskiego Dwupoziomowe mieszkanie z pięcioma pokojami Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,39 mkw natomiast pow. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Safrano by Cordia 2024 | ul. Krokusowa Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni nowe mieszkanie na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł52,32 m² 15 577,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

MB Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,32 m2 Lokal zlokalizowany jest na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 65 m2 Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Zależy Ci na bliskości przystanków komunikacji miejskiej? Cenisz sobie długie spacery po parku? Nie szukaj dalej! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 480 zł45,53 m² 15 341,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Мы также говорим на русском! Panowie i Panie - zjawiskowe mieszkanie! Przepiękna, nowiusieńka inwestycja. Absolutnie wspaniałe widoki. Ustawne, słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Kraków ul. Radzikowskiego | 50 m2 english version below Lokalizacja: kraków, bronowice, ul. Radzikowskiego Cena: 695 000 zł Powierzchnia: 50 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł35,80 m² 16 173,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w niskim, 3 piętrowym bloku, położone na 3. piętrze, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł39 m² 15 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 39 w Krakowie, krowodrza Al. Kijowska Lokalizacja: kraków, krowodrza, al. Kijowska Cena: 610 000 złotych (do negocjacji) Powierzchnia: 39 m Piętro: 4 piętro w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56,90 m² 13 356,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Kraków - Mistrzejowice - os. Złotego Wieku Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 421 262 zł102,99 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Bodzowie I Etap inwestycji na ukończeniu, widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Zlokalizowane w Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 przy ul. Józefa Chełmońskiego. Najważniejsze informacje: - dostępne od 1.06 - Mieszkanie idealne dla pary, - Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pełne światła mieszkanie z przyjemnym domowym klimatem przy ul. Sołtysowskiej 10d Mieszkanie składa się z 3 pokoi (salon 15 m2 z kuchnią otwartą 7 m2 i balkonem, 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł39 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone przy ul. Czeczów, na kameralnym, zielonym i spokojnym osiedlu z 2016 roku. Układ pomieszczeń: salon:.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł43,38 m² 16 597,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu Cechowa Park przy ul. Cechowej w Kraków, w dzielnicy Kurdwanów. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł40 m² 15 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w nowoczesnej inwestycji look up, zlokalizowane przy ulicy Pękowickiej - na osiedlu wyróżniającym się funkcjonalną, dopracowaną architekturą oraz wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,77 m² 12 282,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Są mieszkania, które widzisz i od razu wiesz, że mają potencjał - to jest jedno z nich. Co możecie Państwo sprawdzić osobiście podczas zaplanowanego na 23.05.2006 dnia otwartego, który.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł48,64 m² 16 755,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż | Nowoczesny apartament z ogródkiem | Imperial Citi Yes | Czyżyny Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł53,62 m² 12 775,08 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,62 m Nieruchomość znajduje się na parterze budynku z 2003 roku na Osiedlu Europejskim, tuż przy pętli Czerwone Maki.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44 m² 15 227,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie os. Strusia 6, kraków Lokalizacja: os. Strusia 6, nowa Huta Kraków Piętro: 10/10 (winda) Powierzchnia: 44 m Pokoje: 2 Kuchnia: osobna Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł25,50 m² 18 392,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 25,5m2 w Krakowie ul. Radzikowskiego english version below Lokalizacja: kraków, ul. Radzikowskiego Cena: 469 000 zł Powierzchnia: 25,5 m Piętro: 5 piętro w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł48,38 m² 19 636,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Proponujemy Państwu do zakupu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,38 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego apartamentowca. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,10 m² 13 679,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51,1 m , usytuowanego na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ul. Stojałowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 980 zł49,16 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament w Cechowa Park! Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,81 m² 13 871,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kraków Czyżyny 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w inwestycji Centralna Vita Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,81 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków, bronowice, ul. Na Błonie Z przyjemnością prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Na Błonie w dzielnicy Bronowice w Krakowie,.