dowolna

Mieszkania przy parku Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

453 ogłoszenia

598 000 zł43,50 m² 13 747,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie wraz z miejscem parkingowym o wartości 20 000. w cenie. Jedyny blok na os. Oświecenia wykonany z ceramiki ( murowany) , a nie z wielkiej płyty. 300m do najlepszego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44,04 m² 15 440,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kraków, kozłówek, ul. prof. Tadeusza Seweryna. Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni mieszkalnej 44,04 m2, natomiast powierzchnia całkowita wraz z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w dobrej lokalizacji i w rozsądnej cenie? Jeśli zależy Ci na miejscu, które będzie dobrym startem do życia, pracy i odpoczynku ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,22 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! 0% - biuro nieruchomości livado nie pobiera prowizji! Dostępne od zaraz! livado zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kraków Pokój na wynajem w 3 pokojowym mieszkaniu Ludwika Solskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pokój o powierzchni 22 m2 w trzypokojowym mieszkaniu 73 m2, zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł50,70 m² 16 370,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Ułanów w Kraków doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura i dużo zieleni. Mieszkanie o funkcjonalnym, trzystronnym układzie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa ul. Smoleńsk Do wynajęcia od zaraz przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Grzegórzki ul. Dąbska 3 pokoje 51 m Nieruchomość: komfortowe, bardzo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane na szustym piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kraków Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji Mariana Langiewicza Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m2, zlokalizowane przy ul. Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie w usytuowane na II piętrze w III-piętrowym budynku przy ul. Borkowskiej Kliny W pełni urządzone i wyposażone, składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,81 m² 13 871,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kraków Czyżyny 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w inwestycji Centralna Vita Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,81 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł30,24 m² 24 470,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament o powierzchni 30,26 m znajdujące się na 4 piętrze w pięknej kamienicy przy ul. Studenckiej w Krakowie. Rewitalizacja kamienicy zakończona w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 638 zł50,57 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja przy ulicy Wąwozowej składa się z trzech jednopiętrowych budynków w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment dwulokalowy, powstanie zaledwie dwanaście mieszkań. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pełne światła mieszkanie z przyjemnym domowym klimatem przy ul. Sołtysowskiej 10d Mieszkanie składa się z 3 pokoi (salon 15 m2 z kuchnią otwartą 7 m2 i balkonem, 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

505 600 zł31,24 m² 16 184 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Więcej informacji robert *510* 297 *341 1 pokój | balkon 4,37 m | 31,24 m | Piaski Wielkie Szukasz mieszkania na start, pod inwestycję lub jako bezpieczną lokatę kapitału? A może zależy.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków, nowy Prokocim ul. Jana Kurczaba 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią przy ulicy Jana Kurczaba Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48,40 m² 49,59 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Mistrzejowice os. Złotego Wieku nieruchomość: oferujemy do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m , położone na dziesiątym piętrze bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Przy Bonarce, położone na 6 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Bonarka City Center i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56,90 m² 13 356,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Kraków - Mistrzejowice - os. Złotego Wieku Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków os. Stalowe 26 m Nieruchomość: proponujemy Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 26 m . Mieszkanie położone na piątym piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 473 zł31,79 m² 16 152,03 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Prądnik Biały to szybko rozwijająca się część Krakowa, łącząca nowoczesne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

648 700 zł48,23 m² 13 450,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje w zielonej części Krakowa - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,2 m , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 203 zł46,98 m² 15 329,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W cenie mieszkania miejsce postojowe w garażu podziemnym. Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w tym budynku. Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowy Prokocim ul. Leonida Teligi kawalerka z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 26m , znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł57,68 m² 11 234 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Doskonała alternatywa dla osób, które szukają dla siebie mieszkania do remontu w dobrej lokalizacji. Lokalizacja: os. Strusia / Bieńczyce Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 041 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Alternatywa dla osób, które szukają przestronnego i funkcjonalnego mieszkania do remontu z doskonałą lokalizacją. Lokalizacja: os. Niepodległości/ Bieńczyce Przedstawiam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - Stare Miasto - Poczta Główna - ul. Zyblikiewicza Nieruchomość: do wynajęcia stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Zyblikiewicza, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,50 m² 12 056,74 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA W UNIKATOWEJ KAMIENICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł37 m² 16 540 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 37 m | Meble na wymiar | Garaż + b. duża komórka | Monitoring 24/7 Nowocześnie zaprojektowane i urządzone, komfortowe, z przemyślanymi w każdym szczególe rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł52,35 m² 14 995,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą funkcjonalnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 52,35 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 426 zł84,29 m² 13 826,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje, 2 łazienki, dodatkowo pralnia i aż 2 ogródki! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Prądnik Biały to szybko.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73,32 m² 12 275 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Alternatywa jest idealna dla rodziny, osób ceniących przestrzeń oraz klimat starego budownictwa, jak i również inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: osiedle Centrum D/ Nowa Huta Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 980 zł49,16 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament w Cechowa Park! Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,10 m² 17 565,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

WYJĄTKOWA OFERTA - NIEZWYKLE USTAWNE MIESZKANIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł58 m² 18 086,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż stylowe, 3 pokojowe w pełni wykończone mieszkanie (dokładnie tak jak na wizualizacjach) o powierzchni 58 m przy ul. Walerego Sławka, zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł110 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Inwestycja rentierska Biuro Nieruchomości vavelia ma wyłączną przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego z najemcą (8000 zł/ mc) , zlokalizowanego przy ul. Moniuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50,43 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Ulica: agatowa 37 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,43 m2 zlokalizowane na 4 piętrze, 4 piętrowego budynku z windą, oddanego do użytku w 2021 r. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z garażem do wynajęcia Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny design z absolutnym świętym spokojem? Mam przyjemność zaprezentować ofertę najmu wyjątkowego, 43-metrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł90,82 m² 11 880,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków - Stary Prokocim - ul. Wacława Popławskiego 2 niezależne mieszkania na jednej księdze wieczystej + ogród + duża piwnica Oferta na wyłączność - tylko u nas! We speak English. If you re.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i bardzo jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Żabiniec w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały w inwestycji Casa Feliz. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł48,62 m² 14 335,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Kraków Dwupokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,62 m2, zlokalizowane przy ul. Gen. Ignacego Prądzyńskiego.