dowolna

Mieszkania przy parku Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

454 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 189 000 zł118,81 m² 18 424,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Ekskluzywny apartament z tarasem i widokiem na miasto Tarasy Verona, kraków Ten wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m to idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł50,76 m² 14 085,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z garderobą i komórką lokatorską. Położone w nowoczesnej inwestycji na krakowskim Osiedlu Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł88,70 m² 11 826,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 4. piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa Prądnik Biały, ul.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł49,63 m² 18 718,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Słońce, zieleń i własny ogród | 2 pokoje z aneksem i ogródkiem | Czyżyny, ul. Mariana Markowskiego Wyobraź sobie popołudnie, gdy z salonu wychodzisz prosto do prywatnego ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 050 000 zł74,40 m² 14 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 74,4 m2 z balkonem, os. Dywizjonu 303, czyżyny Przestronne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w sercu Czyżyn tuż przy parku Skalskiego, z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł52,50 m² 19 028,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez pcc. Wysoka stopa zwrotu! vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w nowo powstałej, prestiżowej inwestycji z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36,63 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym Najemcą, 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w nowoczesnej inwestycji , Kraków- mistrzejowice - os. Bohaterów Września, kraków - Nowa Huta. Komfortowo wyposażone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł44,10 m² 16 893,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu jasne i bardzo przytulne mieszkanie w niskim bloku, położonym w dzielnicy Dębniki, os. Podwawelskie - ul. Komandosów. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwu.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł65 m² 14 462 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Starannie wykończone i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w spokojnej części Ruczaju - wygodna alternatywa dla centralnych, głośnych lokalizacji, bez konieczności rezygnacji z miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 900 zł52,85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa na Ruczaju! Wyjątkowo kameralna inwestycja składająca się zaledwie z 10 mieszkań. Jest to 5 budynków w zabudowie szeregowej. Działka usytuowana jest przy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 49 m. położonym na ul. Wrocławska, 53e (osiedle Nowa 5 Dzielnica). Dostępne od 01.06.2026. Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł78 m² 18 589,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność! Aleja Zygmunta Krasińskiego, zwierzyniec, kraków. Obok ulice: kościuszki, syrokomli, morawskiego, zwierzyniecka, powiśle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 455 710 zł71,18 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

O projekcie Św. Sebastiana 18 to adres, który definiuje nowy standard życia w centrum Krakowa. To propozycja dla osób ceniących bezkompromisową jakość i wysmakowaną estetykę. Ten butikowy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44,53 m² 13 474,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,53 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2012 roku. Mieszkanie charakteryzuje się wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 23m2 po generalnym remoncie | Park lotników/ugorek. Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , usytuowana na parterze. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł55,14 m² 13 783,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na popularnym i cenionym Osiedlu Oświecenia w Krakowie. Lokal stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł60 m² 16 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam przestronne, słoneczne (ekspozycja zachodnia) mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na drugim piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 810 zł27,61 m² 22 810,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł56,83 m² 16 012,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 56,83 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze budynku z 2013 roku, na zamkniętym osiedlu w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem przy ul. Nullo, zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal jest w pełni przygotowany do zamieszkania i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł58,61 m² 15 270,43 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Мы также говорим на русском! ul. Adama Bochenka, podgórze Duchackie, kraków. Obok ulica: łużycka, nowosądecka, podedworze oferta na wyłączność. Atuty nieruchomości: piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 44m do 63m. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,82 m² 14 929,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 47,52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł96,50 m² 25 388,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedstawiam Państwu przestronny, elegancki apartament - ul. Zamkowa, kraków. W cenie mieszkania zawiera się piwnica. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowym otoczeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł55 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane i urządzone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 + miejsce postojowe Loka położony na III piętrze budynku z 2015 roku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

914 500 zł59 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tuż przy Politechnice Krakowskiej i Tauron Arenie na osiedlu Wieczysta! Na sprzedaż nietuzinkowo wykończone i urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł52,30 m² 13 938,81 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

[bezpośrednio] Jasne 3 pokoje z osobną kuchnią i balkonem Kraków, czyżyny Sprzedam mieszkanie o powierzchni 52,3 m , zlokalizowane w zielonej i świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł38 m² 24 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje | Kazimierz | Winda | Bulwary Wiślane Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w odnowionej kamienicy przy ul. Bożego Ciała 9 na krakowskim Kazimierzu. Idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 090 000 zł64,50 m² 16 899,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

ul. Pachońskiego, prądnik Biały, kraków. Obok ulice: białoprądnicka, mackiewicza, górnickiego atuty nieruchomości: piętro III wygoda i bezpieczeństwo 3 Pokoje - przepięknie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł55,70 m² 13 267,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,72 m przy ulicy Tuchowskiej w Krakowie Kurdwanów / Podgórze Duchackie. Oferta na wyłączność. We speak English. If you re.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47 m² 13 382,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,36 m2 zlokalizowane na Ruczaju przy ul. Chmieleniec. Składa się z przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46,98 m² 16 581,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży Trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46,98 m , usytuowanego na 3 piętrze w budynku z 2007 roku, przy ul. Żaka.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność Państwu zaprezentować na wynajem całą kondygnację domu o powierzchni 65m2, z klimatyzacją i dostępem do przestronnego tarasu! Oferta na wyłączność. We speak.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł66,60 m² 12 447,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 66,6 m2, zlokalizowane w dzielnicy Kurdwanów przy ulicy Halszki. Oferta na wyłączność. We speak English. If you.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 zł43 m² 88,35 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu w nowoczesnej inwestycji Zabłocie Concept, przy ul. Zabłocie 27. Apartament o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł38 m² 11 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kraków Mistrzejowice os. Złotego Wieku nieruchomość: oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Tecnocasa ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 11. piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,20 m² 18 298,43 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Kraków, nowy Prokocim ul. Jana Kurczaba 2-pokojowe z osobną kuchnią oraz loggią po generalnym remoncie! Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you are interested in this.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł55 m² 11 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków, nowy Prokocim ul. Jana Kurczaba 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią przy ulicy Jana Kurczaba Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If.