dowolna

Luksusowe mieszkania Kraków - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 828 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 828 ogłoszeń

3 000 zł40,23 m² 74,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu o pow. 40.23 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł40,11 m² 28 671,15 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Novum | ul.Rakowicka LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest przy ul. Rakowickiej, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł139 m² 93,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy penthouse o powierzchni 139 m w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Józefa Sarego. Inwestycja Rezydencja Sarego to prestiżowa enklawa w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł73,11 m² 25 441,12 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 73,11m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "apartamenty Novum" przy ulicy Rakowickiej 20C.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w kameralnej kamienicy na zabytkowym Kazimierzu, przy cichej ulicy Nowej, wychodzącej z Placu Nowego. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł46 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowe nowe, przytulne i słoneczne, 2-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 46 m2 na krakowskich Bronowicach przy ul. Stelmachów w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40,23 m² 74,57 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł25,41 m² 23 219 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 25,41 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce, oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami ul. Tulipanowa 11, kraków Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tulipanowej 11 w Krakowie. Lokal o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł40,86 m² 21 047,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu w stanie deweloperskim o pow. 40,86 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowany lokal mieszkalny z pełnym wyposażeniem o powierzchni 40m2. Usytuowany w dobrze skomunikowanej, zielonej okolicy z widokiem na Rezerwat Przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł160 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę czteropokojowego apartamentu z ogrodem zimowym (penthouse) o powierzchni około 160 m2 + widokowy taras i duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

4 920 zł40 m² 123 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40m2 w prestiżowej inwestycji "noble Residence" w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł350 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę domu do wynajęcia w pięknej malowniczej lokalizacji na krakowskich Bielanach o łącznej powierzchni 350m2 przy ulicy Zaogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł87 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w Krakowie na Starym Mieście przy ul.Kremerowskiej. Mieszkanie znajduje się na 2gim piętrze w 4-o piętrowej kamienicy (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł62 m² 19 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

NA sprzedaż prezentuję mieszkanie zlokalizowane w samym centrum krakowa przy ulicy karmelickiej 64. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone jest na drugim piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ulicy Szlak! Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze kamienicy i składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mbdg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Facimiech 12 w Krakowie. I speak English feel free to.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł66 m² 15 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 66 m2 znajdujące się w Krakowie przy ul. Chmielna, w dzielnicy Kurdwanów. English below Mieszkanie w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Na Dołach, w budynku z 2021 r., niedaleko Wisły. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, blisko przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł40,19 m² 89,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o pow. 40 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Wysokość pomieszczeń to 320 cm. Lokalizacja Zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł84 m² 32 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż oferujemy apartament o metrażu 83,87 m2 w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Cena: 2 690 000 zł. Apartament został wykończony w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł50 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokoje do wejścia. Garaż i 10 mkw. balkonu! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Szuwarowej w sąsiedztwie Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Designerskie 2-pokojowe (z potencjałem na 3!) mieszkanie z balkonem na Bieżanowie! Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56,90 m² 13 356,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie Z loggią osiedle złotego wieku mistrzejowice, kraków lokalizacja: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Złotego Wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 000 zł22,62 m² 23 695,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wykończone lokale o pow. 22,62mkw (2 pokoje z kuchnią 20,67 + łazienka 1,95) na III i ivp. z balkonem o pow. 7,63. Ekspozycja płn-wsch. Są też dostępne komórki (2,4-3,8 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł104 m² 81,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 104m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Wielopole w Krakowie w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł57 m² 14 035,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Nowej Huty - os. Centrum A. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł71,54 m² 19 499,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wykończone w wysokim standardzie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,54 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kraków, podgórze - ul. Wielicka - dwupokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, po remoncie, blok z 2013r. Opis mieszkania Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,61 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł87,50 m² 15 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy na sprzedaż przestronne i ustawne czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w budynku przy ul. Obopólnej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 87,50 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Z przyjemnością prezentujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 47 m , położone w nowoczesnym osiedlu przy ulicy Reduta 26D. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 zł42,82 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, kraków ul. Anny Szwed Śniadowskiej, prowizja 0%! Mieszkanie dwupokojowe, na drugim piętrze, w nowoczesnym budownictwie, budynek zabezpieczony domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48,11 m² 60,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MB Estates prezentuje komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na wynajem. Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł53,52 m² 18 665,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie z dużym ogrodem (ok. 150m2) w nowej inwestycji. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Piltza 26. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 430 960 zł131,96 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie przy al. Ignacego Daszyńskiego w dzielnicy Grzegórzki. Cześć z tej strony Michał z homfi. Zapraszam Cię do poznania oferty sprzedaży komfortowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł113 m² 92,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem o powierzchni 113 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Czystej. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł81,71 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowy 82 m2 mieszkanie z osobną kuchnią, dużym balkonem, garażem i piwnicą - około 5 minut od Bulwarów Wiślanych, ul. Grzegórzecka. Obok Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

886 000 zł49,30 m² 17 971,60 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji "dom Wschodzącego Słońca", ul. Bratysławska, prądnik Biały / Krowodrza Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,3m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , znajdujące się w samym sercu Krakowa, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 50 m2 w prestiżowej inwestycji "browar Lubicz" położonej przy ulicy Lubicz. Lokalizacja Mieszkańcy inwestycji Browar Lubicz mogą.