dowolna

Luksusowe mieszkania Kraków - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 857 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

666 000 zł48,01 m² 13 872,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych? Zależy Ci na świetnej komunikacji z każdym punktem Krakowa i bliskości terenów rekreacyjnych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne 3 pokojowe mieszkanie 67m2 z dwoma ogródkami, m-cem garażowym i komórką lokatorską przy ul. Małysiaka, kliny Zacisze- kraków. Budynek z 2020 roku, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł85 m² 47,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 85m2 w świetnej lokalizacji przy ulicy Nadrzecznej w dzielnicy Olsza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Kraków,małopolskie

890 000 zł47,88 m² 18 588,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe | 2 pokoje | wysoki standard | zieleń za oknem | kraków Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 47,88 m , położone na 2. piętrze w budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

839 000 zł54 m² 15 537,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa na osiedlu Piastów (mistrzejowice).

Szczegóły ogłoszenia

599 105 zł35,45 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 35,45 m2 w kamienicy przy ul. Kazimierza Wielkiego 38. Jest to idealny adres dla osób ceniących sobie zarówno ciszę i spokój jak.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł52,78 m² 14 967,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ciche i gotowe do wejścia mieszkanie w najbardziej prestiżowej części Krakowa. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy cichej ulicy Niezapominajek. To jedna z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 327 000 zł74 m² 17 932,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy, nowoczesny, z klimatyzacją, jasny, komfortowy, gotowy do zamieszkania W wysokim standardzie, bez 2% podatku pcc - 3 pokojowy apartament - Z miejscem postojowym W garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł52,50 m² 18 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje jasne dwupokojowe mieszkanie 52,5 m2 z ogrodem 130 m2 - Krowodrza, prądnik Biały, ul. Chełmońskiego, okolice Galerii Bronowice mieszkanie I budynek - 2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł38,96 m² 23 074,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,96 m , położone na 2. piętrze budynku z 2022 roku, zlokalizowanego przy ul. Romana Kiełkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł61 m² 63,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni ok 61 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, mniejszego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,95 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 74 m2 z garażem i komórką lokatorską, w lokalizacji - Bronowice, ul. Balicka - okolice pętli.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł79,73 m² 14 172,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z loggią, balkonem i miejscem garażowym - do zamieszkania - na osiedlu o niskiej zabudowie, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł34,84 m² 13 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje bardzo przytulne mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią w lokalizacji Bieżanów Prokocim, ul. Duża Góra zieleń, przestrzeń, blisko tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł127,64 m² 17 235,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje piękny, jasny, komfortowy apartament 5 pokojowy z osobną kuchnio-jadalnią o pow. 126,6 m2, z miejscem garażowym oraz dwoma komórkami lokatorskimi.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł76,34 m² 18 993,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne wnętrze z ogrodem zimowym przy samym Parku Lotników. Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż cztery ściany? Na prestiżowym Osiedlu Eldorado (ul. Jana Pawła II).

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł81,17 m² 20 820,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy Apartament 81 m w Fabryce Czekolady | Gotowy do Zamieszkania homfi z dumą prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w sercu Krakowa. Jeśli szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł78,84 m² 13 559,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

ul. Mochnaniec | Dębniki | Skotniki | Kraków Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,84 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,13 m² 71,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka do wynajęcia w klimatycznej, historycznej części Nowej Huty! Mieszkanie o powierzchni 32 m z funkcjonalnym układem i osobną kuchnią znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe bezpośrednio od właściciela, studio o powierzchni 30m2 położone w dzielnicy Bronowice, mieszkaj w Mieście, dostępne od 1.05.2026. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym stylu po remoncie! Kraków Kazimierz ul. Wawrzyńca 33 m Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 062 560 zł66,41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,41 m , położone na ostatnim 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą w dzielnicy Prądnik Biały. Idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy W. Pola 7 w dzielnicy Grzegórzki. English version below budynek I lokalizacja: prestiżowy apartamentowiec "dom Pod Pegazem* odznaczany.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,19 m² 17 860,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe 53m2 z zadbanym 26m2 ogródkiem ul. Fredry. Lokalizacja: apartament znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy w budynku przy ul. Fredry. Oferuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł43,08 m² 19 243,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

homfi prezentuje wyjątkową nieruchomość na sprzedaż Nowe, z 2024 r., 2-pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł64,11 m² 25 737,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż Wyjątkowy, premium apartament zlokalizowany przy ul. Zbożowa 2a w Krakowie, w inwestycji renomowanego dewelopera atal. Mieszkanie zostało wykończone pod okiem projektanta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł30 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie w kamienicy znajdujące się przy ulicy Józefińskiej. Mieszkanie (30 m2): w skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny: wyposażony w sofę, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Semperitowców. Mieszkanie (około 45 m2): - kuchnia: meble kuchenne, lodówka, płyta elektryczna, piekarnik, zlewozmywak, mikrofalówka, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie w kamienicy znajdujące się przy ulicy Łagiewnickiej. Mieszkanie (ok.36 m2): W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny: wyposażony w sofę, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, znajdujące się w centrum Krakowa przy ulicy Bytomskiej (przecznica ul. Kazimierza Wielkiego) lokalizacja: oferuję Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie przy Ul. Stoszki (skrzyżowanie ulic Lipskiej i Saskiej) mieszkanie (52m2): mieszkanie położone jest na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia piękna nieumeblowana kawalerka znajdująca się przy ul. Bosaków. Mieszkanie: mieszkanie częściowo umeblowane, usytuowane na 5 piętrze budynku z 2009. - aneks kuchenny z lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m przy ul. Wysłouchów. Lokal znajduje się na 6 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł57,07 m² 12 773,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 57,07 m zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2000 roku bez windy. Lokal znajduje się na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł65,90 m² 15 022,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

MB Estates ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania na zamkniętym osiedlu Podgórze Duchackie, opis mieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł45,97 m² 20 426,37 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.97 m . Mieszkanie Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł30 m² 26 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mb Estates zaprasza cię na prezentację gotowej kawalerki 30 m2 w samym sercu Starego Miasta przy ulicy Józefa Sarego Opis Na sprzedaż przytulna i w pełni wyposażona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł34 m² 21 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż Kraków, ul. Mogilska | 34 m | Nowe wykończenie | Balkon | Komórka lokatorska lokalizacja Mieszkanie położone przy ul. Mogilskiej w Krakowie zaledwie 10 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

872 378 zł49,01 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bagry | Jasne 2-pok. mieszkanie z dużym balkonem (rozkład okien pozwala na bezproblemowe przerobienie na mieszkanie 3-pokojowe), klimatyzacją i 2 miejscami w garażu | najwyższe piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł59 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Noho młyny mogilska ul. Mogilska 130, kraków Wynajem Apartamentu | 59 m mb Estates ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu apartamentu w prestiżowej.