dowolna

Luksusowe mieszkania Kraków - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 857 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

575 000 zł29 m² 19 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kompaktowa kawalerka z aneksem kuchennym na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy Alei Pokoju. Niski czynsz administracyjny (370 zł/mc), 29 m2 , solidna rama H z 1980 r. lokal gotowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł33,24 m² 16 215,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Bez czekania. Bez remontu. Przyjeżdżasz z walizką i po prostu zaczynasz mieszkać. Ul. Radzikowskiego, bronowice. Trzecie piętro apartamentowca z windą. 33 m przemyślane od.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł49 m² 16 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji krakowa ul.CHODKIEWICZA. Mieszkanie ma powierzchnię 49m2, znajduję się na III piętrze w IV piętrowej piękne wyremontowanejj.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł48,01 m² 13 872,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych? Zależy Ci na świetnej komunikacji z każdym punktem Krakowa i bliskości terenów rekreacyjnych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 105 zł35,45 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 35,45 m2 w kamienicy przy ul. Kazimierza Wielkiego 38. Jest to idealny adres dla osób ceniących sobie zarówno ciszę i spokój jak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Kraków,małopolskie

890 000 zł47,88 m² 18 588,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe | 2 pokoje | wysoki standard | zieleń za oknem | kraków Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 47,88 m , położone na 2. piętrze w budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł54 m² 15 537,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części Krakowa na osiedlu Piastów (mistrzejowice).

Szczegóły ogłoszenia

557 900 zł31 m² 17 996,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 31 m , położone na wysokim parterze kameralnego, zadbanego budynku z cegły przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni 54 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Dworskiej 23 w Krakowie. ~ wyłączność ~ lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł38,58 m² 15 940,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie (2-pokojowe z oddzielna kuchnią) o powierzchni 38,58 m , położone na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł41 m² 14 341,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni ok. 41 m2 w inwestycji mieszkaniowej "fajny Dom" znajdującej się w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53,48 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na osiedlu Złocień przy ul. Henryka i Karola Czeczów idealne dla osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,53 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 75 m2 z jednym balkonem znajdującego się na strzeżonym oraz zamkniętym osiedlu mieszkaniowym "fajny Dom" położonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł85 m² 47,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 85m2 w świetnej lokalizacji przy ulicy Nadrzecznej w dzielnicy Olsza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł52,78 m² 14 967,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ciche i gotowe do wejścia mieszkanie w najbardziej prestiżowej części Krakowa. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy cichej ulicy Niezapominajek. To jedna z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne 3 pokojowe mieszkanie 67m2 z dwoma ogródkami, m-cem garażowym i komórką lokatorską przy ul. Małysiaka, kliny Zacisze- kraków. Budynek z 2020 roku, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł46,35 m² 20 258,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.35 m . Mieszkanie Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł49,54 m² 19 983,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.54 m . Mieszkanie Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł22 m² 24 545,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

MB Estates prezentuje kompaktowy apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji New York Residence. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej kawalerki eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł78 m² 16 282,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Biuro nieruchomości mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej artystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł75 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Kalwaryjska | Podgórze | 75 m | kamienica | przestrzeń i ponadczasowy styl mb Estates prezentuje przestronne, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł76,45 m² 15 565,73 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

MB Estates ma przyjemność zaprezentować stylowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 73 m , charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia oraz przemyślanym układem funkcjonalnym. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kasja Nieruchomości oferuje na wynajem wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w prestiżowej okolicy, niedaleko ścisłego centrum Krakowa. - ul. Poznanska.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł60 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Zamieszkaj lub zainwestuj w miejscu, które zachwyca od progu! To unikatowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z końca XIX wieku łączy w sobie wszystko, co w krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł76,34 m² 18 993,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne wnętrze z ogrodem zimowym przy samym Parku Lotników. Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż cztery ściany? Na prestiżowym Osiedlu Eldorado (ul. Jana Pawła II).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni ok 61 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, mniejszego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł52,50 m² 18 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje jasne dwupokojowe mieszkanie 52,5 m2 z ogrodem 130 m2 - Krowodrza, prądnik Biały, ul. Chełmońskiego, okolice Galerii Bronowice mieszkanie I budynek - 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł127,64 m² 17 235,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje piękny, jasny, komfortowy apartament 5 pokojowy z osobną kuchnio-jadalnią o pow. 126,6 m2, z miejscem garażowym oraz dwoma komórkami lokatorskimi.

Szczegóły ogłoszenia

1 327 000 zł74 m² 17 932,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy, nowoczesny, z klimatyzacją, jasny, komfortowy, gotowy do zamieszkania W wysokim standardzie, bez 2% podatku pcc - 3 pokojowy apartament - Z miejscem postojowym W garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,95 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 74 m2 z garażem i komórką lokatorską, w lokalizacji - Bronowice, ul. Balicka - okolice pętli.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł79,73 m² 14 172,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z loggią, balkonem i miejscem garażowym - do zamieszkania - na osiedlu o niskiej zabudowie, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,11 m² 13 818,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż | 36,17 m | balkon | 2020 r. | kliny Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 36,17 m z ekspozycją południową, położone w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł14 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Krakowa. Ulica Stanisława Poniatowskiego to kameralna lokalizacja, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł64,77 m² 20 055,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie mieszczące się przy ul. Radzikowskiego w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: bronowice to.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 35 m2 przy ulicy *dąbska 22a*, tuż obok Tauron Areny oraz parku Lotników. Nieruchomość z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,50 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 1-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze w bloku przy ul. Fieldorfa-Nila w Krakowie. Kawalerka składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł44,11 m² 19 927,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokoje | 44 m | ul. Mogilska | garaż podziemny | komórka lokatorska | premium widok na zieleń Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.11 m położone na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł43,54 m² 17 661,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Veryhome Real Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 położone przy ul. Imbramowskiej w Krakowie. Najważniejsze informacje: - wysoki 11.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,82 m² 51,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne 2 mieszkania O podobnym metrażu (48 m i 49 m ) obok siebie - zapytaj O ofertę Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł42 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m kwadratowych w Krakowie, przy ul. Wenecja Najważniejsze informacje: - dostępne od zaraz, - 2 pokojowe, - wysoki standard mieszkania, - wynajem na okres.