dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

591 000 zł37 m² 15 973 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zarezerwowane - Sprzedam nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze w bloku z 2024 roku. Położenie mieszkania jest narożne. Wysokość mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

850 500 zł45 m² 18 912,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,97 m2 na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym nowym budynku przy ul. Myśliwskiej w Krakowie - dzielnica Płaszów. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowica

Wola Duchacka,Kraków

630 000 zł38 m² 16 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż. Zapraszam do zakupu 2 - pokojowego mieszkania o pow. 38m2, położonego na 2 piętrze (bez windy) w nowoczesnym kompleksie budynków z 2020 roku w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

789 000 zł53 m² 14 867,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje 53,07 m | Złocień | budynek 2019 | balkon | 1. piętro | gotowe do wejścia Na sprzedaż zadbane, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,07 m , położone na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Józefa

Kazimierz,Kraków

1 050 000 zł67 m² 15 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: stylowe 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Józefa w dzielnicy Kazimierz - Stare Miasto, kraków Przestronne i pełne uroku mieszkanie o powierzchni 67,27 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

617 760 zł37 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bronowice Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37m2 położone na 1 piętrze 5 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 080 000 zł72 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: jeżeli szukają Państwo dużego mieszkania dla dużej rodziny lub pod wynajem to ta alternatywa spełni oczekiwania. Ta oferta tylko u nas! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 195 000 zł53 m² 22 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z widokiem na wisłę zabłocie, riverside Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

950 000 zł59 m² 16 211,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji na Ruczaju, przy ul. Kobierzyńskiej 157 w Krakowie. Lokalizacja - Dębniki / Ruczaj:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

679 000 zł46 m² 14 735,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującym się na os. Bohaterów Września w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 46,08m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

810 000 zł45 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku i przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

740 000 zł44 m² 16 898,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Krowodrza, ul. Wybickiego Komfortowe 2 mieszkanie o pow. 43m2 położone na 5 piętrze 7 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

875 000 zł54 m² 16 203,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z ogródkiem - funkcjonalne mieszkanie na parterze Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem, które można zaaranżować jako wygodne 3 pokoje - idealne do zamieszkania, dla pary pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

883 000 zł53 m² 16 660,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,55 m , zlokalizowane w centrum Krakowa przy ul. Juliusza Lea. Lokal położony na 3. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z cegły. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

688 960 zł43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie dewelopera Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42m2 położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

1 212 000 zł64 m² 19 059,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 63,59 m z przestronnym balkonem 10,73 m , położony przy ul. Eliasza Radzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

553 942 zł37 m² 14 799,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - rabat 1250 zł/m2 komórka lokatorska gratis gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

840 000 zł47 m² 17 872,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku, zlokalizowanego przy ul. Ślusarskiej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 099 000 zł65 m² 16 907,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie sosnowiecka | forma otwarta ekopark Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Stare Miasto,Kraków

1 950 000 zł133 m² 14 618,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 133,35 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna i cicha kawalerka na Grzegórzkach Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kawalerkę w rejonie ul. Grzegórzeckiej i Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

769 000 zł38 m² 20 236,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Romanowicza ( Zabłocie) Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 018 395 zł64 m² 15 912,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w inwestycji przy ul. Kobierzyńskiej - idealne do zamieszkania dla pary lub rodziny 2+1, ale również jako rozsądna opcja inwestycyjna. Na powierzchni 64 m masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Centralna

Łęg,Kraków

2 699 zł40 m² 67,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem bezczynszowe| Czyżyny, okolice Galerii M1 - ul. Centralna Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miechowity

Olsza,Kraków

2 600 zł53 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 52,7 m Kraków, olsza, ul. Miechowity Zapraszamy do wynajęcia przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,69 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

660 000 zł53 m² 12 375,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,33 m , położone w zadbanym bloku z windą w dzielnicy Mistrzejowice (os. Oświecenia) w Krakowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

522 190 zł35 m² 15 079,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera rabat 63 000 zł komórka lokatorska gratis! gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

889 000 zł62 m² 14 338,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje w Bronowicach - oferta bez pcc i bez prowizji! Zapomnij o starym budownictwie i uciążliwych remontach. Przy ul. Conrada czeka na Ciebie 61,5 m czystego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kurdwanów,Kraków

840 000 zł63 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Podgórze-Kurdwanów przy ul. Halszki Mieszkanie: - salon , dwie sypialnie, osobna jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

513 599 zł35 m² 14 570,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat 72 000 zł gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

522 190 zł35 m² 15 079,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

936 614 zł63 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ani podatku pcc miejsce postojowe W garażu podziemnym - gratis W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapytaj O szczegóły Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Meiera 20 w Krakowie, z balkonem, miejscem parkingowym za bramą i świetnym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawiszy

Swoszowice,Kraków

1 135 000 zł109 m² 10 434,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 108,77 M 2 - kraków, kliny N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 108,77 m (115,25 m po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 099 000 zł59 m² 18 627,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Bagrowej. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Wola Duchacka Wschód,Kraków

920 000 zł53 m² 17 358,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nie podjemuje współpracy Z żadnym biurem Sprzedam mieszkanie 53 m , Kraków, ul. Włoska piękne widoki, gotowe do zamieszkania mieszkanie było projektowane przez architekta Bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

515 000 zł33 m² 15 512 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Więcej informacji: *510* 297 *341 Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz urządzić pod siebie lub potraktować jako inwestycję pod wynajem? A może zależy Ci na funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

513 599 zł35 m² 14 570,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

887 000 zł46 m² 19 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Górka Narodowa, przy ul. Słomczyńskiego. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Łobzów,Kraków

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m położone na parterze budynku przy ul. Mazowieckiej 117 w Krakowie. Do mieszkania przynależy piwnica 2,3 m . Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stare Wiślisko

Nowa Huta,Kraków

1 141 975 zł85 m² 13 435 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedane! offerta nie aktualna! mieszkanie 85 M2 W stanie deweloperskim Z rynku wtórnego W krakowie Z dużym balkonem I strychem do przechowywania uwaga : zakup mieszkania jest.