dowolna

Mieszkania dla studentów Kraków - Oferty najmu mieszkań

647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

647 ogłoszeń

Rynek pierwotny

891 820 zł41,48 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35,80 m² 75,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36 m2 przy ulicy Klimeckiego 8a. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicyzbbłocie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł26,74 m² 97,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem mieszkanie typu studio w nowej inwestycji przy ul. Rakowickiej. Świetna lokalizacja. Bliskość przystanku tramwajowego, 10 minut do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Grzegórzkach, tuż obok Sądów. To idealny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne, słoneczne, świeżo odmalowane mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w inwestycji Apartamenty Wybickiego, w budynku z 2023 r. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 zł35 m² 87,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w centrum Krakowa, ale nie chcesz rezygnować z ciszy i komfortu? Ta oferta może być idealna. Na wynajem świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 760 zł29,58 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie studio o powierzchni 32 m , usytuowane na 4 piętrze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie, w dzielnicy Stare Podgórze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka wykończona w wysokim standardzie zlokalizowane w Północno-zachodniej części krakowa, zapewniająca swoim mieszkańcom nie tylko cichą okolice ale także dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Bp. Piotra Tomickiego Kawalerka w dobrym standardzie Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2, zlokalizowe na 3 piętrze przy ul. Bp. Piotra Tomickiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia studio pl. Kossaka salwator jubilat Z przyjemnością oferujemy studio blisko Starego Miasta Mieszkanie położone jest na 2 piętrze i jest o powierzchni 25 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł52,54 m² 24 267,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

|R| Property prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż mieszczące się przy ulicy Ariańskiej w Krakowie. Lokalizacja: oferujemy komfortowe mieszkanie na wynajem usytuowane przy ulicy Ariańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Mazowiecka (okolice Alei Kijowskiej) Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Rydla pet friendly english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 35m2 zlokalizowaną w bloku przy ul. Rydla.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Sprzedamy mieszkanie o powierzchni 60m2 położone w Krakowie przy ul. Grota-Roweckiego. Lokal składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiż historycznej kamienicy w nowoczesnym wydaniu! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu wyjątkowej kawalerki, która stanowi harmonijne połączenie krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł20 m² 108 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia - zlokalizowane w centrum Krakowa - ul. Chopina. Mieszkanie znajduje się na parterze -jest świeżo po generalnym remoncie oraz kompletnie umeblowane. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w pobliżu Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej (dawnego up) oraz agh, w sąsiedztwie biprostalu. Mieszkanie Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28,50 m² 77,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na wynajem znajdującą się w dzielnicy Prądnik Biały, przy ul. Pękowickiej, przecznica Łokietka. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia garsoniera o pow. 24m2 z antresolą ,usytuowana na 4 piętrze w nadbudowie z 2019 roku. Kamienica 4 piętrowa z windą, zlokalizowana przy ul. Stachowicza na Salwatorze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40,30 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam państwa. Mamy do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Krakowa w odległości 5 minut spacerkiem od krakowskiego rynku. Mieszkanie Lokal składa się z: - 2 osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 458 zł51,16 m² 13 613,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł70 m² 13 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne częściowo umeblowane / kuchnia, szafy w zabudowie / mieszkanie o powierzchni 69,89 m , zlokalizowane w cieszącej się bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 30 m2 w prestiżowej inwestycji "angel City", w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł46,08 m² 71,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję eleganckie mieszkanie o powierzchni 46,08 m , usytuowane na parterze odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa Krowodrzy. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 25m2 w Krakowie, azory ul. Stachiewicza Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena: 1800 zł + czynsz administracyjny ok. 550 zł + prąd i gaz wg zużycia Kaucja: 1800 zł.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł30 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIA PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę do wynajęcia o powierzchni 35m2 w klimatycznej kamienicy przy ul. Henryka Siemiradzkiego w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł60,90 m² 16 009,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ul. Zamkowa | Ścisłe centrum Krakowa | 3 pokoje | 60,9 m | Potencjał inwestycyjny Jeśli szukasz nieruchomości w lokalizacji, która od lat utrzymuje wysoką wartość i generuje stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 920 zł51 m² 22 155,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , znajdujące się na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 320 zł39,28 m² 21 800,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 810 zł27,61 m² 22 810,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z antresolą - ul.Hetmańska, Kraków, Podgórze Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka z antresolą, położona w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

601 600 zł26 m² 23 138,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m , znajdujące się na 6 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł21,37 m² 98,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na 2 piętrze w bloku położonym przy ul. Rydla, w pobliżu pętli tramwajowej Bronowice. Mieszkanie ma pow. ok. 22m2, znajduje się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m2 z widokiem na Planty, tuż przy Zamku Królewskim na Wawelu. Mieszkanie jest bardzo jasne i przytulne. Wysoki sufit oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 189 zł43,01 m² 16 907,44 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

5B/85 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 40,3 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane przy ul. Grota Roweckiego 53 w Krakowie (ruczaj). Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł48,35 m² 18 366,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Soho Realty Group prezentuje na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,35 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego, pięciokondygnacyjnego budynku w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36,30 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa - przy ul. Zenona Klemensiewicza, w dzielnicy Prądnik Czerwony. Cena najmu 2000 zł Czynsz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij