dowolna

Mieszkania dla studentów Kraków - Oferty najmu mieszkań

647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

647 ogłoszeń

374 000 zł22,90 m² 16 331,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy ul. Siemaszki w Krakowie. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla klientów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł22 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 22 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Lea 16a w Krakowie, tuż obok Parku Krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, jasne studio z balkonem w centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na wynajem zadbane, wygodne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne na start dla singla, studenta lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20 min -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

750 000 zł40,70 m² 18 427,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz 2-pokojowego mieszkania? Mam coś dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni łącznej 40,70 m , zlokalizowane przy ul. Lipskiej 16 w Krakowie. Dlaczego warto? -.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł49 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Krzywy Zaułek o powierzchni 49m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, bardzo jasne o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% prowizji dla klientów zgłaszających się bezpośrednio na tę nieruchomość. Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 55 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 przy ulicy Zielińskiej. Najważniejsze informacje: - powierzchnia mieszkania 32m2, - dostępne od zaraz, - dzielnica Prądnik Biały, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Prażmowskiego

Kraków,małopolskie

260 000 zł17 m² 15 294,12 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania kawalerka położona przy ul. Prażmowskiego w Krakowie, znajduje sie w przyziemiu kamienicy. Metraż: 17 m2 cena: 260 000 pln Składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulny, funkcjonalny apartament o powierzchni 30 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Cystersów na krakowskich Grzegórzkach. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 001 470 zł46,58 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł33,57 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum krakowskiego Kazimierza. Lokal znajduje się na I piętrze kamienicy przy Placu Nowym. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z dużą piwnicą obok Placu Centralnego - Nowa Huta! lokalizacja: doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta. 3 minuty do tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m Piętro: 1 / 1 Rodzaj nieruchomości: mieszkanie - garsoniera Stan: gotowe do zamieszkania Opis.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł39,35 m² 16 747,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaoferować słoneczne ustawne 1-pokojowe mieszkanie w kamienicy idealne pod inwestycje na wynajem jak również super okazja jako mieszkanie na start, składające się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł62,24 m² 88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament 62,24m2. + taras 22m2. ul. Czerwone Maki 49. Wysoki standard. Dostępny od zaraz. Lokalizacja: ul. Czerwone Maki 49. Nieruchomość położona jest w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 383 zł32,92 m² 15 048,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa To inwestycja stworzona dla tych, którzy szukają funkcjonalnego mieszkania w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł22,96 m² 108,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe studio w prestiżowej inwestycji na wynajem! lokalizacja I budynek: prestiż to słowo, które samo przychodzi na myśl w kontekście Angel Wawel. Jeśli dodać do niego komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27,50 m² 94,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowe w pełni wyposażone studio z tarasem o powierzchni 27,5 m , położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku, zlokalizowane przy ul Kiejstuta Żemaitisa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 440 zł66,04 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne dla rodziny lub pary , dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20 min -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od czerwca, przytulne w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej lokalizacji przy ul. Obozowa 116. Dobre połączenia komunikacyjne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł36,83 m² 17 893,02 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 36,83 m2 znajdujące się na ostatni piętrze przy ulicy Dobrego Pasterza w Krakowie. * idealne dla pary, singla,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WYNAJEM - MIESZKANIE NA WYŁĄCZNOŚĆ WYJĄTKOWA OFERTA - USTAWNE MIESZKANIE 1 POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Privatehousebrokers prezentuje ofertę wynajmu mieszkania typu studio z wydzieloną sypialnią, zlokalizowanego w Starym Podgórzu- ul. Jana Zamoyskiego. Lokalizacja: dzielnica Stare Podgórze za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 333 zł63,09 m² 15 189,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja na ul. Portowej w Krakowie to nowoczesne osiedle mieszkaniowe w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie, oferujące mieszkańcom komfortowe i funkcjonalne lokale oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowoczesne studio zlokalizowane w samym sercu krakowskiego Kazimierza jednej z najbardziej klimatycznych i historycznych dzielnic miasta, gdzie tradycja łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł20 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować jasne, jednopokojowe mieszkanie przy ulicy Wójtowskiej Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze i jego metraż liczy 20 m^2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł2,40 m² 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Grzegórzki- do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie Z balkonem Do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie o pow. ok 25m2 , usytuowane na 1- piętrze w budynku -4 piętrowym. Mieszkanie składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależne jasne studio o powierzchni 28m2 z 16m tarasem, usytuowane na wysokim parterze w domu wielorodzinnym. Mieszkanie jest po remoncie i gotowe do zamieszkania- zostań.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł42,07 m² 18 041,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe i ustawne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł25,04 m² 77,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, przytulna kawalerka w zacisznym miejscu i widokiem na zieleń przy ul. Tadeusza Kantora. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Tadeusza Kantora znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł31 m² 88,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 31 m w doskonałej lokalizacji położonej przy ul. Królewskiej. Lokalizacja W odległości 5 min spacerem znajduje się Park Krakowski oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Kraków, os. Żabiniec, ul. Konecznego Do wynajęcia jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na I piętrze w 4-piętrowym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem mieszkanie położone w centrum Krakowa, przy ul. Rakowickiej. Mieszkanie posiada powierzchnię 39 m2 i znajduje się na 5 pietrze w budynku pięciopiętrowym. Dostepne.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne studio w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0, w 10-piętrowym budynku z 2019 roku. Topowa i dobrze skomunikowana lokalizacja, osiedle dostosowane do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł21,60 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem przytulne 1 pokojowe mieszkanie przy ulicy Friedleina 10b w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - ustawny pokój z balkonem - funkcjonalny aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł66 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Avia, ul. Orlińskiego 12, kraków (czyżyny) Do wynajęcia przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 2. piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below Kraków Zakrzówek - Świętego Jacka 35 m2 Nieruchomość: oferujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2, usytuowaną na wysokim parterze. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną na ul. Chłopickiego 1. Mieszkanie znajduje się w kameralnej kamienicy z ogródkiem. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowy Prokocim ul. Leonida Teligi kawalerka z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 26m , znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł56,13 m² 18 884,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania na Ruczaju - idealne zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i inwestycja! Lokalizacja i podstawowe informacje Mieszkanie o powierzchni.