dowolna

Domy wolnostojące Kraków - Lista ogłoszeń domów na sprzedaż

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

16 000 zł200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom wolnostojący, w trakcie wykańczania. Planowane zakończenie prac - lipiec 2026. Dom dwukondygnacyjny, z tarasem na dachu budynku. Na parterze znajduje się przeszklony salon z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł197 m² 13 451,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow 26,8 ara w Krakowie. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł133 m² 12 706,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferujemy do sprzedaży parterowy dom wolnostojący przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie. Nieruchomość z końca lat 90-tych w bardzo dobrym stanie, wg. Mpzp jest w możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł266 m² 6 766,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Przestronny dom wolostojący do remontu Z ogrodem, tarasem 51 M2 I sałną kraków kliny Unikalna Oferta! Do Sprzedaży Dom Wolnostojący na Klinach z Ogrodem i Garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 449 000 zł187,80 m² 7 715,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:855 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się W cichym I spokojnym miejscu na granicy krakowa oraz zastowa oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości danax dom Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł250 m² 10 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:883 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny dom wolnostojący w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki dom Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 250 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Kraków Nowa Huta dom Nieruchomość: na sprzedaż dom wolnostojący, położony na atrakcyjnej działce o powierzchni 12,12 a. Budynek składa się z trzech kondygnacji: -piwnicy -parteru - 81,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 980 000 zł400 m² 12 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przestronny dom z widokową działką przy lesie Wolskim - Kraków Zwierzyniec Nieruchomość w prestiżowej lokalizacji: na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 100 000 zł150 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Irina 795*606*627 irina.sukholovska@4alternatywy Jeśli szukasz gotowego domu z dużymi pomieszczeniami, z ogrodem, garażem i piwnicą, w którym możesz szybko.

Szczegóły ogłoszenia

2 640 000 zł248 m² 10 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Oferujemy do kupna dom wolnostojący na 5,3 arowej działce w Krakowie w dzielnicy Prokocim. Dom jest dwumieszkaniowym budynkiem z przyziemiem i garażem. Klatka schodowa prowadzi do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł141 m² 10 992,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Kameralne osiedle domów wolnostojących oraz domów w zabudowie bliźniaczej w Krakowie! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę domu wolnostojącego w stanie deweloperskim na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł210 m² 13 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom z ogrodem w zielonej części Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy dom zlokalizowany w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł456,20 m² 7 233,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY TRZYKONDYGNACYJNY DOM WYKOŃCZONY.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Pragnę Państwu przedstawić niesamowitą nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Krakowa Tyńcu, przy ul. Danusi Jurandówny. Oferta obejmuje działkę o powierzchni 960.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY DWUKONDYGNACYJNY DOM WYKOŃCZONY.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł208 m² 11 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Dom wolnostojący z dużym ogrodem i fotowoltaiką | Kraków - Nowa Huta, ul. Żaglowa Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 870 000 zł260,72 m² 7 172,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie - bieżanów-prokocim Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon.

Szczegóły ogłoszenia

1 858 000 zł190 m² 9 778,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:914 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący położony w Krakowie w dzielnicy Skotniki. Nieruchomość Z duzym potencjałem inwestycyjnym. Dzięki 2 niezależnym wejściom.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 zł55 m² 44,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków Prądnik Biały- rejon Dworku Białoprądnickiego oraz ulicy Opolskiej. Do wynajęcia dom wolnostojący na cele biurowe lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą. Idealne miejsce np. na.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł186,11 m² 9 403 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Więcej informacji robert *510* 297 *341 Dom wolnostojący 186,11 m | Kraków Opatkowice | klimatyzacja, solary, dwa tarasy, ogród Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 870 000 zł287,58 m² 6 502,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 000 000 zł150 m² 13 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący na 14 arowej działce!dwa niezależne mieszkania 2 pokojowe Z osobnymi wejściami. W każdej części sa dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Media pełne. Dom do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł271,27 m² 8 662,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Opis kraków skotniki dom premium 271 m Z garażem dwustanowiskowym I ogrodem lokalizacja W południowej części Krakowa, w prestiżowych Skotnikach należących do dzielnicy Dębniki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł202,22 m² 5 934,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący z rynku wtórnego, położony w zielonej i spokojnej części Kraków Soboniowice, ul. Jarockiego (południowy kraniec miasta). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł250 m² 10 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:897 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący, z wysokiej jakości materiałów, położony w cichej, zielonej okolicy. Atuty atrakcyjne położenie przyjazna zielona okolica czysta księga wieczysta może być jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł130 m² 12 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Proponujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 130 m , położony na działce 8,5 ara. Nieruchomość stanowi idealne połączenie gotowych, wyremontowanych wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł170 m² 7 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Nowa cena tylko do 25 kwietnia z 1390 000zł na 1299 000zł. Na sprzedaż dom wolnostojący z widokiem na łąki (pola Witkowickie) z aktualnym pozwoleniem rozbudowy. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł116,65 m² 24 852,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oddany do użytku, nowy dom wolnostojący wykończony pod klucz w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie, woli Justowskiej. Lokalizacja: nowoczesny, luksusowy 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 000 zł168,52 m² 11 690,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie -dębniki Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł238,33 m² 19 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Dom, który wyróżnia się w każdym detalu. Dom wolnostojący na granicy Woli Justowskiej, 5-pokojowy, przestronny z dużą działką w bardzo wysokim standardzie, kompletnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł116,65 m² 24 852,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w dzielnicy Wola Justowska. Wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Dostępny od zaraz. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Dom położony na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł272,76 m² 14 664,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący, parter + poddasze jest zlokalizowany w Krakowie przy ul. Chełmońskiego w bardzo atrakcyjnej okolicy. Ulica Chełmońskiego to miejsce położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł343,60 m² 7 275,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam przyjemność zaprezentować komfortowy, przestronny dom wolnostojący w spokojnej, zielonej części Krakowa, przy ul. Gaik. Dom jest położony zaledwie 7 kilometrów od Rynku Głównego, łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł170 m² 10 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom wolnostojący 170 m na 15-arowej działce Kraków, opatkowice Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 170 m , położony na dużej,.