dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 369 ogłoszeń

619 000 zł39,88 m² 15 521,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,88m2 na 2/6 piętrze z ekspozycją południowo-wschodnią. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w północno-zachodniej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

922 676 zł46,18 m² 19 979,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: jasne mieszkanie o powierzchni 46,18m2. Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym *dwiema sypialniami *łazienkę Obecnie apartament jest wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny penthouse na 17 piętrze Kraków-Krowodrza [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje luksusowy, przestronny penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł108,17 m² 13 404,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - o statni dostępny apartament w kameralnym osiedlu ekskluzywnych domów w Krakowie przy ulicy Łokietka! To przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 319 000 zł85 m² 27 282,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament czteropokojowy o metrażu 85 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska. Apartament składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 750 zł44,50 m² 23 365,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowe w wysokim standardzie. Wiślane Tarasy. Lokalizacja osiedla "wiślane tarasy": usytuowanie osiedla pomiędzy ul. Grzegórzecką a Wisłą, w bliskości historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 835 zł44,10 m² 22 672 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 45 m przy ul. Piastowskiej przy Błoniach Krakowskich. Lokalizacja Apartament mieści się w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 480 zł68,78 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy, lokal o powierzchni 31 m2, położony jest na parterze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 124 550 zł64,26 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie dostępne od maja 2026! Nowe, świeżo wykończone mieszkanie na wynajem! Na wynajem 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 840 zł42,20 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65,17 m² 53,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: komfortowe, jasne, odświeżone oraz wyposażone mieszkanie pod wynajem na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość zlokalizowana jest na zamkniętym osiedlu w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 093 050 zł62,46 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 637 180 zł107,64 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 60 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem. Oferta na wyłączność. Inwestycja Wiślane Tarasy 2.0, ul. Grzegórzecka. Budynek 9-cio piętrowy z 2022 roku. Wykończony i w pełni wyposażony apartament o powierzchni 28 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42,40 m² 77,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu o pow. 42,40 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 555 zł29,08 m² 17 728,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Lindego noho w krakowskich Bronowicach. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim o powierzchni 29.08 m2 z balkonem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł27 m² 27 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Consilo oferuje na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na 4. piętrze czteropiętrowego apartamentowca z recepcją, ochroną, windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 300 zł47,24 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

English below Oferuję do sprzedania wyjątkowy apartament położony w samym centrum Krakowa, w luksusowej inwestycji Angel Wawel kompleksie o super standardzie, łączącym ponadczasową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 350 zł64,42 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł133 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 133 m2 apartament z tarasem i balkonami o pow. 40 m2 english description below - please do not hesitate to contact us Apartament na 5. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł34,50 m² 18 695,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na ul. Woźniców (czyżyny, okolice M1). Lokal wykończony gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 000 zł84,70 m² 14 521,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle jurajskie - nowoczesna inwestycja na granicy Krakowa i Pękowic lokalizacja: inwestycja Jurajska zlokalizowana 273 m.n.p.m to kameralna zabudowa trzech budynków apartamentowych wpisanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament położony w inwestycji Lokum Salsa przy ul. Klimeckiego, w sercu Zabłocia. Lokalizacja Zabłocie to jedna z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 330 zł51,41 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł180 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - wykończony w najwyższej jakości materiałów. Rozkład apartamentu: mieszkanie.