dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 366 ogłoszeń

Rynek pierwotny

911 047 zł41,04 m² 22 199 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł135 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 135 m2 w sercu Krakowa przy ul. Napoleona Cybulskiego w dzielnicy Stare Miasto. Inwestycja Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł66,61 m² 15 763,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak pcc i prowizji Leach & Lang Property Consultants przedstawia lokal na sprzedaż w wyjątkowej inwestycji w sercu Krakowa. Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 66,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł86 m² 16 267,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem 86m2 | ul. Banacha 51a/21 | Prądnik Biały | Kraków | 2023 Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 86 m2 na 1. piętrze 5-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

775 000 zł49 m² 15 816,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w Bronowicach [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Przestronne i pełne naturalnego światła mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 30,53 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35 m² 16 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 35 m na sprzedaż w Dębnikach, kraków [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 294 000 zł67,09 m² 19 287,52 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, oddana do użytku w marcu 2024 na Zabłociu. Czteropokojowe mieszkanie na 5 piętrze budynku składa się z : salonu z aneksem kuchennym - 19 m2 sypialnia 9,79 m2, 9,68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70,64 m² 63,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na wynajem z balkonem i garażem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Bagrowej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 019 zł39,79 m² 22 895,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,79 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 5. piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 955 zł43,35 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyczną kawalerkę o powierzchni 30 m2 w budynku przy ul. Piwnej lokalizacja Ulica Piwna 13 to adres, który mówi sam za siebie. Kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry. Wynajmę apartament 2 pokojowy ( 52 m2) zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Nadwiślańska 11. Apartamenty Nadwiślańska 11 zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane w inwestycji "start City" przy ul. Republiki Korczakowskiej. Inwestycja Inwestycja start city przy ul. Republiki.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 40 m2 z balkonem + miejsce postojowe przy ulicy Wrocławskiej, blisko Centrum. Lokalizacja: nieruchomość jest położona w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, piękne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem w doskonałej lokalizacji w centrum miasta [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł45,60 m² 18 179,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,6 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku Salwator Tower w Krakowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż widokowe mieszkanie na ostatnim piętrze w inwestycji Bona przy ul. Walerego Sławka w Krakowie. Lokal o powierzchni 57,73 m znajduje się na najwyższej kondygnacji budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48,56 m² 61,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świetne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Przybyszewskiego (kompleks nowoczesnych budynków Małe Błonia). Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 1 pietrze, a jego metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 226 zł30,65 m² 19 648,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Victoria Estate prezentuje 1-pokojowe mieszkanie z balkonami na wschodzie Krakowa - bez prowizji - stan deweloperski Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł44,75 m² 64,80 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Rakowickiej - komfort w sercu Krakowa Biuro Nieruchomości aprest prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowanego przy ul. Rakowickiej - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł43 m² 17 441,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj komfortowo na Czyżynach - idealne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować przestrzenne mieszkanie o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Dobrego Pasterza - Prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, jego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł71,39 m² 18 910,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Premium Estates przedstawia komfortowe mieszkanie na spokojnej ulicy Strycharska, kraków. Zapraszam! lokalizacja: dogodna lokalizacja - w pobliżu centra handlowe (M1 i Galeria Kazimierz), akademia.

Szczegóły ogłoszenia

934 383 zł52,55 m² 17 865,83 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż eleganckie, zaprojektowane przez architekta wnętrz mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy ul. Mierzeja Wiślana 6b.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł34 m² 20 588,24 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 34m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji Mogilska Tower. Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł25,04 m² 23 562,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w sercu Starego Podgórza, przy ulicy Dąbrowskiego 16, kraków. W tej nowoczesnej i prestiżowej inwestycji znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 999 zł88,93 m² 17 991,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 88,93 m2 w stanie deweloperskim z widokowym tarasem o powierzchni 40 m2 oraz 3 miejscami postojowymi i komórka lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Zabłocie,Kraków

859 000 zł42 m² 20 594,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko w Nest Brokers do sprzedania słoneczne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Krakowa w apartamentowcu z windą z 2018 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 650 zł18 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie usytuowane w Wieliczce nieopodal Leroy Merlin Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 18 m2 znajduje się na drugim poziomie nowoczesnego budynku (z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Papierni Prądnickich

Prądnik Biały,Kraków

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się okolicy w pobliżu natury - Górka Narodowa Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

1 375 000 zł77 m² 17 972 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie) Powierzchnia użytkowa: 76,51 m2 Mieszkanie zostało podzielone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Nasze biuro ma przyjemność Państwu zaprezentowania apartamentu w nowo powstałej inwestycji Apartamenty Kosocicka oddane w II kw 2023 roku, więc będą Państwo pierwszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

1 580 000 zł106 m² 14 835 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 106,5 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje nowocześnie urządzony apartament położony na ul. Przybyszewskiego w okolicach Miasteczka Studenckiego agh Osiedle stworzone jest z myślą o mieszkańcach, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Zabłocie,Kraków

1 099 000 zł58 m² 18 896 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie położone na 4 piętrze o powierzchni 58,2 składa się z: salonu Sypialni Aneksu.

Szczegóły ogłoszenia