dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 350 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 211 938 zł45,02 m² 26 919,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję Stare Podgórze, w której historia spotyka się z nowoczesnością. Rewitalizacja kamienicy objętej ochroną konserwatorską pozwoliła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe mieszkanie przy ul. Nadwiślańskiej na Podgórzu. Jedna z najlepszych lokalizacji w Krakowie w bezpośrednim sąsiedztwie Kazimierza, starego Miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 195 zł55,73 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji dla biura pełna oferta inwestycji dostępna W naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 55.73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 398 zł45,76 m² 15 874,09 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w prestiżowej inwestycji Rakowicka 20j w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 45 m znajduje się na 6. piętrze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 000 zł48,72 m² 17 939,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 136 000 zł98 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż wykończone mieszkanie, usytuowane I piętrze, nowoczesnego budynku mieszkalnego na prestiżowym i monitorowanym osiedlu Wiślane Tarasy 2.0. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 670 zł51,29 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cześć z tej strony Michał Drożdż z homfi, zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa w prestiżowej Woli Justowskiej, przy ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł43,24 m² 18 385,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Pana Tadeusza - (możliwość wykończenia). Na powierzchnię 42.81 m składają się: Salon z aneksem kuchennym. Z salonu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 140 zł36,09 m² 13 775 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 415 073 zł45,21 m² 31 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Grzegórzki. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 49 m2, na co składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie studio o powierzchni 32 m , usytuowane na 4 piętrze kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie, w dzielnicy Stare Podgórze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 119 zł73,02 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł34,36 m² 17 025,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Zielona okolica Azorów to doskonałe miejsce, korzystające z doskonałej lokalizacji, miejskiej infrastruktury i znakomitej komunikacji. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 440 zł36,45 m² 15 210,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł36,80 m² 26 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania z rynku wtórnego w atrakcyjnej i prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Mogilskiej 130,.

Szczegóły ogłoszenia

1 367 184 zł43,68 m² 31 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 000 zł30,60 m² 18 725,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją zlokalizowaną pomiędzy Wisłą a Zalewem Bagry, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji podgórze/płaszów, ul. Przewóz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 455 zł34,79 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 34,79 m | Wzgórza Krzesławickie Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,09m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł38,23 m² 18 257,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przytulne i ustawne 2 pokoje | Ogródek | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Leach and Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w budynku Angel City (od strony dziedzińca). Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 245 510 zł46,13 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę widokowego mieszkania o powierzchni 46m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 092 204 zł67,42 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł38,17 m² 21 194,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, planowany termin oddania do użytku w wrześniu 2024. Zlokalizowana w dzielnicy Podgórze w starej jej części, blisko centrum. Dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52m2, w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 232 zł34,79 m² 13 775 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł70 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 70 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie w prestiżowej Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

5 982 300 zł332,35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:2010

Pakiet 4 loftów z wysokimi sufitami inwestycja premium [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować unikatowy pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 815 590 zł70,10 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Apartamant Z ogrodem | wola justowska Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | Parter | Duży ogród | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Mamy przyjemność zaprezentować apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł33,77 m² 103,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w kompleksie przy ul.Kościuszki w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kościuszki 39 to nowoczesny apartamentowiec zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 812 zł51,96 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 51,96 m z prywatnym, dużym ogródkiem o powierzchni aż 160,87 m , położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2 pokojowy na osiedlu Walerego Sławka 8 Spokojne Ciche Bezpieczne osiedle Pełna infrastruktura w zasięgu 5 min pieszo Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym -sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 999 999 zł116,40 m² 25 773,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 116,40 m , położony na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie dodatkowo posiada dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 336 734 zł75,37 m² 17 735,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartamenty gałczyńskiego kameralne osiedle W zielonej części krakowa O inwestycji Ekskluzywne, kameralne osiedle w Krakowie, idealne dla osób szukających komfortu, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowego apartamentu o powierzchni 83.69 m zlokalizowanego na Podgórzu. O inwestycji Bonarka Living to nowoczesne osiedle, które harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok. 41 m2 w inwestycji mieszkaniowej "fajny Dom" znajdującej się w dzielnicy Czyżyny, przy ulicy Sikorki 12.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament z dużym tarasem w nowej inwestycji River Lane english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje 50 m2 apartament znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł75 m² 14 666,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Klimatyczne, ustawne mieszkanie położone w budynku z 2017 roku, os. Boaterów Września/ul. Srebrnych Orłów, rejon Mistrzejowice, mieszkanie o powierzchni całkowitej 75m2., zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł58 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalny apartament o pow. 58 m w prestiżowej inwestycji "apartamenty Ludwinów" w dzielnicy Podgórze do którego uroczy ogród z tarasem.