dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 350 ogłoszeń

3 499 zł60 m² 58,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować apartament położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych inwestycji w Krakowie Browar Lubicz. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 640 zł42,13 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, klimatyzowane dwupokojowe mieszkanie z balkonem w rejonie Ronda Grzegórzeckiego - przy ul. Kotlarskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kameralne, zupełnie nowe, 3 pokojowe mieszkanie ok 70 m2 , wokół zieleń. Składa się na nie salon połączony z częścią kuchenną, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój , duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

875 420 zł33,80 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 33,8 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rakowickiej w Krakowie w nowej inwestycji firmy.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł102,31 m² 21 493,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję czteropokojowy apartament o metrażu 102,31 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice - inwestycja Noho Lindego 2. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 603 zł45,27 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 514 zł48,46 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 600 000 zł152,50 m² 23 606,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie ul. Walerego sławka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok 55 m2, zlokalizowane na 1 piętrze składające się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł51,05 m² 14 280,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już.

Szczegóły ogłoszenia

1 264 000 zł51,77 m² 24 415,68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,77 m, zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą w prestiżowej inwestycji Fabryczna City przy ul. Fabrycznej w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł64 m² 30 468,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy 3 pokojowy apartament w Angel City [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 518 zł57,46 m² 14 593,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w północnej części Krakowa, lokalizacja Górka narodowa/prądnik Biały. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł28,18 m² 23 066 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie typu studio, wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Bronowice jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 281 160 zł76,68 m² 16 707,88 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość w inwestycji Lindego | noho Investment, kraków Bronowice ul. Samuela Lindego - 4 pokoje, 76,68 m z balkonem. O inwestycji: noho Lindego2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 020 zł51,54 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 295 zł25,64 m² 20 526,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł70 m² 135,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament znajdujące się na piątym piętrze, sześciopiętrowego budynku z 2022 roku. - zaprojektowane i wyposażone przez architekta, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł19 m² 107,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje komfortową kawalerkę - Podgórze. Nieruchomość: kawalerka znajduje się na IV piętrze VI piętrowego budynku z 2015 roku przy ul. Rejtana- stare Podgórze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 041 000 zł64,85 m² 16 052,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jasne i ustawne 4 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 868 zł27,74 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowy inwestycja na Azorach Termin realizacji: IV kw 2025 Kawalerka z balkonem 6m2 * salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł16,50 m² 115,15 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Racławickiej 58 na Krowodrzy. Mieszkanie znajduje się na parterze w siemiopiętrowym budynku. Jego metraż liczy.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł157,33 m² 27 966,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży apartamentu z Widokiem Na Wawel zlokalizowanego przy ul. Kościuszki w Krakowie. Apartament znajduje się na czwartym ostatnim piętrze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł45,97 m² 18 446,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne i jasne 3 pokoje | Balkon | Garaż | Zielona okolica [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż jasne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 551 226 zł85,95 m² 18 048 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu X 2027 Funkcjonalne 4 pokoje z salonem 30m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 310 zł43,35 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł126,30 m² 10 285 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Kliencie u nas nie płacisz prowizji za zakup tej nieruchomości. Ta oferta to gratka dla osób dla których estetyka i niebanalne podejście do otoczenia ma znaczenie bo przecież miło się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 547 zł43,74 m² 15 467,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł46 m² 18 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Wyobraź sobie poranki, które zaczynasz od spojrzenia na majestatyczny Zamek Królewski na Wawelu i spokojnie płynącą Wisła widok, który dla większości pozostaje chwilą, dla Ciebie może stać.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, jasne studio z balkonem w centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na wynajem zadbane, wygodne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł218,60 m² 25 160,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Royal Space prezentuje widokowy penthouse w stylu loftowym o powierzchni 218.6 m2 w inwestycji "Młyn Lofty" na Zabłociu. Lokalizacja W niewielkiej odległości znajdują się nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł43 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem w świetnej lokalizacji przy ulicy Przybyszewskiego [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 55 m2 w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,30 m² 59,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers prezentuje 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w inwestycji Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Dostępne od 1 czerwca 2026 r. Lokalizacja wiślane tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50,37 m² 71,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w nowym apartamentowcu przy ul. Cieszyńskiej 9. Lokal znajduje się w świeżo oddanym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 997 zł36,09 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

706 500 zł46,79 m² 15 099,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 46,79 m | 1. piętro | balkon | Krowodrza I ul. Żabiniec zakup od dewelopera - bez prowizji I podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,79m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 46 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rakowickiej 20a w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł47,80 m² 19 456,07 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Mitkowskiego 4 w dzielnicy Dębniki - Kraków. Otoczenie nieruchomości: otoczenie nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł133,12 m² 26 216,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji Garden Residence english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkową, rzadko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij