dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 916 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 916 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Dąbrowskiego. "Apartamenty Dąbrowskiego" to prestiżowa inwestycja na Podgórzu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na os. Nowy Przewóz! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w IV-piętrowym budynku przy ul. Przewóz - Podgórze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowohucka

Płaszów,Kraków

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostęna tylko W naszym biurze! Do wynajęcia dwupokojowe ul. Nowohucka / okolica ul. Koszykarskiej! Oferujemy do wynajmu mieszkanie dwupokojowe , zlokalizowane przy ul. Nowohuckiej ( Płaszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Podgórze, ul. Sarmacka - nieopodal Zabłocie/ul. S. Klimeckiego/ul. R Kuklińskiego Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji "osiedle Cztery Domy" dewelopera interbud, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szymańskiego

Branice,Kraków

441 960 zł35 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 2 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 34,8 m2, w Nowohuckich Branicach. Apartament: mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwone Maki

Czerwone Maki,Kraków

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ruczaj - 2 pokoje - osiedle europejskie - miejsce parkingowe N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia jasne, ciche 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na strzeżonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Na wynajem mieszkanie typu studio z wydzieloną sypialnią, świeżo wykończone według projektu architekta, przy ulicy Łaszkiewicza, w odległości 200m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Wola Duchacka,Kraków

540 000 zł47 m² 11 406,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie idealne do własnej aranżacji! Jeśli marzysz o stworzeniu przestrzeni dopasowanej do swoich potrzeb, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 47,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domagały

Złocień,Kraków

738 000 zł46 m² 16 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje do wejścia na złocieniu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Domgały, dzielnica Złocień. Dzielnica ta posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklpey,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Pet friendly! Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 46 m. położonym na ul. Wrocławska, 53 (osiedle Nowa 5 Dzielnica). Dostępne od ręki. Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pychowicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

528 000 zł38 m² 14 043 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji oraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja: kraków, podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Oficerskie,Kraków

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grzegórzki - olsza - pilotów 2 pokoje - 52 m2 - osobna kuchnia - parking gratis Do wynajęcia apartament na fantastycznym , nagradzanym prestiżowymi nagrodami osiedlu "4 Korony". Osiedle jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

1 235 000 zł52 m² 23 523,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe apartament położony w inwestycji Angel City przy ul Szlak, stare Miasto Apartament znajduję się na I piętrze w VI piętrowym nowoczesnym budynku Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

593 028 zł39 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji na Prądniku Czerwonym Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i bezpieczeństwo Projekt obejmuje 44 ustawnych i przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 266 703 zł41 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Wiślanych Tarasach Prezentujemy ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa - Wiślanych Tarasach, usytuowanych pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

709 000 zł43 m² 16 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o pow. 43 m , położone na 3 piętrze w budynku z 2019 roku z windą w rejonie ul. Walerego sławka/zabawa , dzielnica Podgórze - Bonarka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narzymskiego

Olsza,Kraków

569 000 zł43 m² 13 496,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Narzymskiego w Krakowie - osiedle Olsza, dzielnica Grzegórzki, nieopodal Ronda Mogilskiego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,90 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica IV Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie sprzedawane jest bezpośrednio bez pcc i Prowizji , znajdujące się na osiedlu przyszłości Slow City. Między budynkami został stworzony piękny ogród bez styczności z ciągiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Olsza,Kraków

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia bezczynszowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią o powierzchni 50 m2 i miejscem postojowym przy ulicy Gdańskiej 39 w osiedlu Olsza II w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

695 000 zł53 m² 13 095,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 53,07 m2 na ul. Balickiej - dzielnica: (bronowice). Mieszkanie usytuowane jest na 1- piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sodowa

Pychowice,Kraków

799 000 zł47 m² 16 849,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne mieszkanie z ogródkiem na zielonym osiedlu, ul. Sodowa, dębniki (pychowice), kraków. Na sprzedaż oferuję funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,42 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stefanowicza

Prądnik Biały,Kraków

673 816 zł44 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania z ogrodem na kameralnym osiedlu złożonym z 3 segmentów szeregowych - ul. Kajetana Stefanowicza, górka Narodowa, prądnik Biały, na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Nowa Huta,Kraków

669 000 zł47 m² 14 234 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie w sercu starej` Nowej Huty. Cicha i zielona okolica, sympatyczni sąsiedzi, idealne dla rodzin, osób starszych oraz tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Wola Duchacka,Kraków

669 000 zł39 m² 17 118,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowy apartament na 6 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę Krakowa, nieopodal Centrum Handlowego bonarka. Mieszkanie ma powierzchnię 39,08m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Krowodrza,Kraków

710 000 zł54 m² 13 148,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe w Bronowicach | 54 m | Blisko pętli tramwajowej Przedstawiamy ofertę mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej części krakowskich Bronowic, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Mistrzejowice,Kraków

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 52m przy ul. Dobrego Pasterza 122C, kraków Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 52m , zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza 122C w Krakowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomickiego

Czyżyny,Kraków

650 000 zł40 m² 16 197,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

**mieszkanie wstępnie zareserwowane** Proszę o niekontaktowanie się agentów z biur nieruchomości. Sprzedam mieszkanie 40,13 m2. 4 piętro (przedostatnie) Budynek z 2019 roku Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

585 000 zł39 m² 14 923,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bieżanów - prokocim - ul. Jerzmanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów - Prokocim, ul. Jerzmanowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustiańska

Kazimierz,Kraków

695 000 zł36 m² 19 146 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy! mieszkanie 2 pokojowe 36,3 m2 ul.AUGUSTIAŃSKA. Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w kamienicy z 1920r na ul. Augustiańskiej (dzielnica: kazimierz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rakowice,Kraków

938 718 zł47 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie dwa gotowe do odbioru wolne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

725 000 zł52 m² 13 942,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje przy parku reduta! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Reduta, dzielnica Prądnik Czerwony. Dzlenica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Podgórze, ul. Nadwiślańska, inwestycja Nadwiślańska 11 z 2014 roku, zlokalizowana w samym sercu Starego Podgórza, tuż przy Bulwarach Wiślanych. Mieszkanie usytuowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwiaka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

448 224 zł32 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji! zakup bez prowizji I pcc, korzystny harmonogram wpłat Możliwość wykończenia pod klucz! W sprzedaży dostępne są mieszkania 2-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Na wynajem przestronne 2 pokojowe mieszkanie, świeżo wykończone według projektu architekta, przy ulicy Łaszkiewicza, w odległości 200m od ul. Mogilskiej z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kraków, ul. Poznańska 7 Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w dzielnicy Krowodrza-Łobzów, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

850 000 zł46 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 9. piętrze 14-piętrowego budynku z lat 70 na Prądniku Czerwonym. Lokal po generalnym remoncie zakończonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

1 100 000 zł41 m² 26 829,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w doskonałej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest Stare Miasto, z tak bliską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kalinowe,Kraków

455 000 zł37 m² 12 455,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zielona okolica w sąsiedztwie Plantów Bieńczyckich Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,53 m2 znajdujące się w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Złocień,Kraków

720 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, wykończone pod klucz mieszkanie w dzielnicy Bieżanów / Złocień Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 48-metrowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

574 544 zł35 m² 16 276 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji , powstającej w świetnej lokalizacji z ogromnym potencjałem zakup bez prowizji oraz pcc W ofercie dostępne także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Nowa Huta,Kraków

650 000 zł45 m² 14 320,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje na os. Centrum A lokalizacja: nieruchomość położona na os. Centrum A. Dzielnica Nowa Huta charakteryzuje się dobrze rozwinięta infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy, punkty.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij