dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 916 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 916 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 265 000 zł54 m² 23 253,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu bardzo słoneczny Apartament z widokiem na Wisłę w inwestycji Wiślane Tarasy. Apartament znajduje się na parterze budynku przy ul. Grzegórzeckiej i składa się: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

750 000 zł47 m² 15 856,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy! - do sprzedania 2 - pokojowe mieszkanie 47,3 m2 na ul. Przewóz ; dzielnica: (podgórze - Płaszów). Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w 9 piętrowym bloku z około 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem W kameralnym cichym budynku, w ul. Rakowicka, stare miasto. W pobliżu ul. Lubicz, dworzec główny I galeria krakowska, uniwersytet ekonomiczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

930 000 zł41 m² 22 682,90 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje blisko centrum! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Stańczyka, dzielnica Bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

639 900 zł38 m² 16 764,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Bieńczyce,Kraków

599 000 zł44 m² 13 491 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje do wejścia! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce, na os. Na lotnisku. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwniętą siecią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orlińskiego

Bieńczyce,Kraków

2 600 zł42 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Bolesława Orlińskiego na Bieńczycach. English version below lokalizacja Dzielnica: bieńczyce Ulica: orlińskiego Przystanek: os. Dywizjonu 303.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odlewnicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

920 664 zł40 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy nowy apartament w wyjątkowej inwestycji willi miejskich w zielonym i spokojnym otoczeniu zakup bez prowizji oraz pcc W ofercie dostępne także inne apartamenty 2-4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuchowska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

760 000 zł56 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje na podgórzu duchackim! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Tuchowska. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Grzegórzki,Kraków

2 999 zł46 m² 64,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Helton Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się przy ulicy Fabrycznej "art City" w dzielnicy Grzegórzki do wynajęcia w cenie 3000 pln. Rozkład I opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

938 718 zł47 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pcc bez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachońskiego

Krowodrza,Kraków

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia dwupokojowe, klimatyzowane mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym osiedlu Parki Krakowa przy ul. Pachońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

569 900 zł36 m² 15 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Sąsiedztwo osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

599 000 zł33 m² 18 086 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wybickiego w Krakowie (dzielnica Krowodrza). Powierzchnia użytkowa: 33,12 m2 Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łaszkiewicza

Grzegórzki,Kraków

2 800 zł36 m² 76,71 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Łaszkiewicza 4 (w okolicy ul. Mogilskiej) w cenie 2800 zł. Mieszkanie Apartament znajduje się na 4 piętrze, jego metraż liczy 36 m2 na co składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kurdwanów,Kraków

669 000 zł46 m² 14 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Home- estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze Duchackie ul. Bochenka 25c Blok z windą z 2017 "nowe Bochenka" Blok ogrodzony Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuchowska

Kurdwanów,Kraków

700 000 zł49 m² 14 175,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Kurdwanów, 2 pokoje, balkon, piwnica znakomita lokalizacja Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,38m2 zlokalizowane przy ul. Tuchowskiej - Kurdwanów. Lokal znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Rybitwy,Kraków

568 383 zł46 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,21 m2 na drugim piętrze. Do mieszkania dodatkowo przynależy balkon. Nieruchomość znajduje się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Stare Miasto,Kraków

1 002 040 zł43 m² 23 303,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w dzielnicy Stare Miasto, w nowej inwestycji, która obejmowała całkowity remont kamienicy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Podgórze,Kraków

1 059 000 zł56 m² 18 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Podgórze. Klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Poznańska w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

739 000 zł32 m² 23 021,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na Zabłociu! Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,1 m, wraz z komórką lokatorską (2,66), położone na parterze.